Akumuliatoriai dulkių siurbliams

(4)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 621 įvertinimas. Žiūrėti visus

Green Cell Battery for Ecovacs D66 D68 D73 D76 D650 D660 D680 D710 D720 D730 D760 6V 4.5Ah kaina ir informacija | Akumuliatoriai dulkių siurbliams | pigu.lt PREKĖ „Į MINUSĄ“
  € 15,49
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Green Cell Battery for Ecovacs D66 D68 D73 D76 D650 D...

Tipas: Ni-MH
Suderinamumas: Compatible with following battery models

Green Cell Battery 80 380T 5200 5200B 5200C Plus 7.2V 2.5Ah kaina ir informacija | Akumuliatoriai dulkių siurbliams | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
  € 28,48
 
Į krepšelį
5/5
ATSIIMKITE RYTOJ

Green Cell Battery 80 380T 5200 5200B 5200C Plus 7.2V...

Tipas: Ni-MH
Suderinamumas: Compatible with following battery models

Akumuliatoriai dulkių siurbliams internetu

Tobulėjant technologijoms, mus vis mažiau stebina technikos subtilybės – jei anksčiau siurbti galėdavome tik su laidiniais įrenginiais, dabar dulkių siurblys su akumuliatoriumi mažai ką bestebina. Visgi, turint tokį prietaisą, anksčiau ar vėliau gali prireikti akumuliatoriaus keitimo. Jei taip nutiko ir Jums, nerimauti nereikėtų: akumuliatoriai dulkių siurbliams pasižymi pakankamai plačiu asortimentu, kuriame kiekvienam pavyks atrasti sau tinkamiausią.

Į ką atsižvelgti renkantis dulkių siurblio akumuliatorių?

Pagrindinė ir esminė sąlyga yra labai paprasta – dulkių siurblys su akumuliatoriumi turi būti suderinami tarpusavyje. Taigi pradėję savo paieškas, pirmiausia išsiaiškinkite, kokiems įrenginiams tinka vienas ar kitas akumuliatorius: tik taip galima tikėtis sklandaus šios detalės veikimo. Visgi, jei Jūsų siurblio modeliui tinka keli skirtingi variantai, vertėtų panagrinėti ir kitus pasirinkimo aspektus.

Nesuklysime pasakę, jog renkantis šią detalę, visiems labiausiai norisi aukštos kokybės – ji priklauso ir nuo patikimo gamintojo, ir nuo konkretaus akumuliatoriaus modelio. Norėdami įsitikinti, kad pasirinktas gaminys Jūsų neapvils, pasidomėkite jį jau įsigijusių pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais: jų nuomonė padės Jums priimti galutinį sprendimą. Turint kelis skirtingus variantus, taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kokią talpą jie gali pasiūlyti: pasirinkę talpesnį variantą, kur kas rečiau rūpinsitės akumuliatoriaus įkrovomis.

Dulkių siurblių akumuliatoriai žema kaina

Ieškantiems, kur dulkių siurblių akumuliatoriai galėtų būti įsigyti pigiau, siūlome apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą. Norintys sutaupyti, čia dažnai ras tai padaryti padedančias akcijas bei išpardavimus, o planuojantys savo išlaidas, turės galimybę prekes įsigyti išsimokėtinai, lizingu. Kitaip tariant, pas mus visuomet atrasite palankiausias dulkių siurblių akumuliatorių įsigijimo sąlygas.

Nereikės prarasti ir daug savo brangaus laiko resursų, kadangi dulkių siurblių akumuliatoriai parduodami internetu, bet kuriuo Jums tinkamu metu. Visas procesas ilgai netrunka: Jums tereikia išsirinkti tinkamą modelį ir mes pasirūpinsime, kad jis greitu metu atkeliautų į Jūsų namus. Užsakytas prekes taip pat galima atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose, įsikūrusiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje: šiam pristatymo būdui netaikomi papildomi mokesčiai.