GROHE – lyderiaujantis pasaulyje santechnikos gamintojas ir neabejotinai žinomiausias prekinis ženklas industrijoje.

Platus asortimentas leidžia kiekvienam vartotojui išsirinkti labiausiai jo aplinkoje derantį ir turimą biudžetą atitinkantį sprendimą - nuo klasikinių formų iki modernaus pažangiomis technologijomis aprūpinto dizaino. GROHE didžiuojasi „Pagaminta Vokietijoje” ženklu, garantuojančiu kokybę, pasižymi inovatyviais sprendimais, apdovanojimais pripažintu dizainu ir atsakingu požiūriu į vandens vartojimą.

Inovacijos

GROHE Red – vėsiems žiemos vakarams

GROHE Red - tai estetiška ir patikima vandens sistema, tiekianti verdantį vandenį tiesiai iš maišytuvo, saugiai ir akimirksniu. Žemiau elegantiško GROHE Red maišytuvo slepiasi energiją taupantis titano boileris, visada pasiruošęs tiekti verdantį vandenį. Kaitinamas tik reikalingas kiekis vandens, kas leidžia taupyti vandenį ir energiją. Dar geriau - turint 100 ºC vandenį Jums nebereikės virdulio virtuvėje.

GROHE SmartControl – išmanus inovatyvumas

GROHE SmartControl yra paspausti-pasukti principu valdomas dušo sprendimas. Jis leidžia lengvai reguliuoti vandens srautą ir temperatūrą, pasirinkti pageidaujamą dušo srovę bei perjungti ją tarp lietaus galvos ir rankinio dušo. Tiesiog pasukite GROHE ProGrip rankenėlę, kad padidintumėte srautą - nuo Eco iki stiprios Full Flow – ir pasukite vėl, kad sumažintumėte. Norėdami sustabdyti vandenį paspauskite mygtuką. Be to, SmartControl išsaugos Jūsų nustatymus kitam kartui.

Apie GROHE

GROHE – pasaulyje lyderiaujantis santechnikos gamintojas, siūlantis itin platų maišytuvų, dušo sistemų, keramikos, plautuvių ir praustuvų bei vonios ir virtuvės priedų pasirinkimą. Nuo 2014 metų GROHE yra dalis Lixil Group Corporation, turi 6000 darbuotojų, iš kurių 2400 dirba Vokietijoje. GROHE prekės ženklo vertybės apibrėžiamos technologijomis, kokybe, dizainu ir tvarumu. Nuo pat kompanijos įkūrimo, GROHE kūrė inovatyvius produktus ar netgi visiškai naujas kategorijas. Pavyzdžiui GROHE Red ir Blue vandens sistemas, ar GROHE Sense vandens apsaugos sistemą, kuri yra novatoriškas komponentas išmanių namų technolgijų rinkoje. GROHE didžiuojasi „Pagaminta Vokietijoje” ženklu, garantuojančiu kokybę.

Taip pat GROHE sėkmę puikiai atvaizduoja per pastarąjį dešimtmetį pelnyti daugiau nei 300 dizaino apdovanojimų, buvimas vienintele ir pirmąja kompanija industrijoje, kuri įtraukta į Fortune žurnalo TOP 50 įmonių, kurios pakeis pasaulį.

Šio mėnesio prekės

Grohe lyderiaujantis santechnikos gamintojas

Tuomet, kai reikia kokybiškų ir patikimų sanitarinių vonios ar virtuvės sprendimų, daugelis nusprendžia pasitikėti prekiniu ženklu Grohe. Daugiau kaip šimtmetį gyvuojanti kompanija puikiai žinoma ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Bent kartą su šia įmone susidūrę pirkėjai žino, jog tiek Grohe dušo sistema, tiek bet kuris kitas įrenginys nustebins aukšta kokybe, tvarumu ir išskirtiniu dizainu.

Kuo išsiskiria Grohe santechnika?

Inovacijos, naujausi technologiniai sprendimai, naudojimosi patogumas ir gamtos išteklių taupymas yra vienos pagrindinių vertybių, kuriomis vadovaujasi Grohe kompanija. Vien per pastaruosius dešimt metų šis prekinis ženklas gavo daugiau kaip 300 apdovanojimų už dizainą ir inovacijas bei kelis kartus buvo paminėtas tarp tvariausių ir didžiausių Vokietijos prekinių ženklų, kas dar kartą patvirtina jo sėkmę.

Kone visi Grohe kranai, potinkinės sistemos ir kiti su vandens naudojimu susiję įrenginiai sukurti taip, jog leistų taupyti ir energiją, ir vandenį, taip suteikdami naudos ne tik mums, bet ir mūsų planetai. Kompanija savo pirkėjams duoda pažadą užtikrinti brangiausių gamtos išteklių ateitį, tuo pačiu neprarandant kasdienio komforto. Atsižvelgiant į tai, kiek populiarumo susilaukia Grohe maišytuvai ir kiti gaminiai, nesunku įsitikinti, jog jiems puikiai sekasi tai daryti.

Grohe maišytuvai, potinkinės dušo sistemos ir kiti gaminiai: ką verta įsigyti?

Šie gamintojai siūlo ypatingai platų voniai ir virtuvei skirtų įrenginių asortimentą – nesvarbu, ar Jums bus reikalingas Grohe rėmas tualetui, praustuvas voniai ar maišytuvas virtuvei, tiek šiais, tiek kitais atvejais turėsite iš ko pasirinkti. Tarp šiuo prekiniu ženklu pažymėtų prekių Jūsų taip pat laukia ir pagrindinių įrenginių priedai, vonių valikliai bei tokie smulkūs gaminiai kaip Grohe nuleidimo mygtukas.

Kalbant apie konkrečias serijas, itin daug dėmesio susilaukia Grohe Euphoria 260 dušo sistema ir pavienės jos detalės – gamintojai labiausiai didžiuojasi puikiomis proporcijomis ir nuoseklia geometrija. Būtent dėl šių privalumų Grohe dušo komplektas nepraranda estetinės išvaizdos ir tuo pačiu leidžia sumaniai taupyti vandenį. Daugiau skirtingų prietaisų gali pasiūlyti Grohe Essence serija – visi jie išsiskiria subtilia elegancija. Šiam asortimentui naudojamas subalansuotas, modernus stilius, kurį nesunkiai galima pritaikyti prie išraiškingų baldų ar kitų novatoriškų idėjų.

Norintiems dar daugiau galimybių, turėtų patikti Grohe Smartcontrol novatoriškas dušo valdiklis, leidžiantis dar patogiau reguliuoti vandens temperatūrą, srovę, pasirinkti vieną iš dviejų dušo galvučių ir visus šiuos nustatymus išsaugoti kitam kartui. Vien šiomis serijomis asortimentas neapsiriboja – atidžiau susipažinę su atsiliepimais ir apžvalgomis, nesunkiai nuspręsite, kuris Grohe potinkinis rėmas, unitazas ar bet kuris kitas gaminys Jums tiktų geriausiai.

Grohe klozetai, vandens maišytuvai ir kitos prekės pigiau

Domina Grohe Eurosmart vonios maišytuvai, unitazas, WC rėmas, o gal ieškote, kur kiti šiuo prekiniu ženklu pažymėti įrenginiai parduodami gera kaina? Apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus: čia Jūsų laukia Grohe pakabinami klozetai, dušo galva, virtuvės maišytuvai ir kita kokybiška šios įmonės produkcija. Dažnai vykstantis Grohe išpardavimas ir akcijos padės gaminius įsigyti žemesne kaina, o jei pageidausite, juos galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Taupantiems laiką patinka ir tai, jog tuomet, kai reikalingi termostatiniai maišytuvai, ar pavyzdžiui, pakabinamas klozetas Grohe, tiek šiuos, tiek kitus gaminius galima įsigyti internetu. Jūsų užsakyta produkcija Grohe (maišytuvas, potinkinė dušo sistema, tualetas ar kt.) pasirinktinai gali būti pristatyta arba Jūsų pateiktu adresu, arba į vieną iš mūsų prekių atsiėmimo centrų. Jie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – iš čia savo pirkinius atsiimsite nemokamai.

Skolinantis 24000 €, sutartį sudarant 45 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka - 1054 €, metinė palūkanų norma - 41,15%, mėn. sutarties administravimo mokestis - 000 €, sutarties sudarymo mokestis - 000 €, BVKKMN - 49,96%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 47430 €.