Labas, kuo galime padėti?

Trixie draskyklė su ritiniu

Specifikacijos:
Aukštis: 15 cm
Prekės ID: 12289477
Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais!*

Pigu PLUS kaina

1204

Įprasta kaina

1879
Pardavėjas:
Pigu.lt4.7
1312

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Rugsėjo 11 d.

000

Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, parduotuvėje

Rugsėjo 11 d.

000

Atsiimkite Omniva paštomate

Rugsėjo 11 d.

249

Atsiimkite LP EXPRESS paštomate

Rugsėjo 11 d.

299

Pristatysime į namus

Rugsėjo 11 d.

349

Lietuvos pašto skyriuje

Rugsėjo 14 d.

269

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Pigu.lt patvirtinus užsakymą.

Kitų pardavėjų pasiūlymai
Suns. lv
1312
Pardavėjas:
Pigu.lt4.7
  • 89% pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Trukt už vadžių – vėl iš pradžių!
Informacija

Prekės aprašymas: Trixie draskyklė su ritiniu

Trixie draskyklė su ritiniu - tai būtinas daiktas Jūsų namuose ir puiki atrakcija Jūsų katei.

Pagaminta iš minkšto pliušo, su draskymo elementu iš tvirto sizalio.

Turi prikabintą pelytę smagiems žaidimams.​

  • tinka bet kokio amžiaus katėms;
  • spalva: juoda.

Matmenys:  15 x 35 cm.

Trixie

Mes esame „Trixie“ – įvairių gyvūnų reikmenų prekinis ženklas. Mūsų filosofija remiasi esminėmis vertybėmis, siejančiomis žmones ir jų mylimiausius augintinius. Mes esame komanda, nes žinome, kad mums pavyks tik dirbant išvien. Mes palaikome ir gerbiame vieni kitus, elgiamės atvirai ir sąžiningai. Esame orientuoti į klientus, nes rimtai žiūrime į jų poreikius, pasiūlymus, užklausas ir skundus. Esame patikimi, žinome savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Esame orientuoti į produktą ir sąnaudas, nes siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio, didžiausią dėmesį skirdami savo gaminių kokybei ir nuolatinei asortimento plėtrai. Esame aistringi gyvūnų mylėtojai, nes mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas harmoningam žmonių ir naminių gyvūnėlių sambūviui. Tam mes kuriame išskirtinius produktus, kurie padės šeimininkams patogiai ir darniai gyventi kartu su savo augintiniais. Esame autentiški, nes elgiamės vadovaudamiesi savo vertybėmis ir džiaugiamės tuo, ką darome. Mes esame pasirengę retkarčiais pranokti save, nes mūsų širdys ir protas yra mūsų reikalas. „Trixie“ – tai prekinis ženklas, kurio asortimentą sudaro įvairios gyvūnų prekės: skanėstai, vitaminai ir papildai, guoliai, pagalvėlės, transportavimo narvai, krepšiai, pavadėliai, draskyklės ir kt.

Trixie draskyklė su ritiniu Trixie

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Bendra informacija apie: Trixie draskyklė su ritiniu

Prekės ID: 12289477
Kategorija: Draskyklės
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 0,5 x 0,15 x 0,1 m, 0,5 kg
Pardavėjo šalis: Lietuva
Tipas: Kačių draskyklė
Pardavėjas: Pigu.lt, Suns. lv
Aukštis: 15 cm
Prekės ženklas: Trixie
Visos šio ženklo prekės: Visos Trixie prekės
Gamintojas: SIA „Beaphar Latvija”; ULMAŅA PARKS II Rampa NR. 32 Kalniņi, Mārupes pagasts, Mārupes novads, Mārupe LV-2167, Latvija; [email protected]

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.

Kiti taip pat domėjosi
Partnerių pasiūlymai
Reklama

Įvertinimai ir atsiliepimai (2)

Trixie draskyklė su ritiniu
5

(2 pirkėjų įvertinimai)

5 žvaigždutės
(2)
4 žvaigždutės
(0)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(0)

100%

pirkėjų rekomenduoja šią prekę

Palikite atsiliepimą apie prekę

Informacija ir taisyklės

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.

Įvertinti prekę
Regina V.
2022-07-23

Pardavėjas: Pigu.lt

Viskas labai gerai, katinukai mėgsta šią draskyklę,ačiū!

Svetlana L.
2018-07-19

Pardavėjas: Pigu.lt

Mažas, šaunus.Belieka katę išmokyti naudotis.

Klausimai ir atsakymai (0)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių

Rekomenduojame kartu su: Trixie draskyklė su ritiniu

Kitų pardavėjų pasiūlymai (1)

*Konkretaus pardavėjo pasiūlymams galioja tik tos sąlygos, kurios nurodomos prie tokio pardavėjo parduodamos prekės, ir už visą informaciją juose (įskaitant kainas) atsako konkretus pardavėjas.

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Ketvirtadienį, rugsėjo 3 d.

000
Galimi pristatymo būdai
1312

Geriausi pardavėjo Pigu.lt pasiūlymai