Naudingi patarimai

Dovanos gyvūnų šeimininkams

Didelis prekių šunims pasirinkimas
2020 11 23
mielas suo ir katinas guli salia dovanu

Ne paslaptis, jog augintiniai daugeliui tampa tikrais šeimos nariais, kuriuos norisi apgaubti rūpesčiu ir meile. Jei Jūsų artimieji ar bičiuliai taip pat lepina savo gyvūnėlius, galite į tai atsižvelgti ieškodami jiems tinkamiausios dovanos – jeigu pradžiuginsite ir jų augintinius, tikrai paliksite puikų įspūdį. Atrinkome populiariausias idėjas, kurios galėtų sužavėti bet kurį gyvūnų mylėtoją.

Dovanos augintinių komfortui

Jei norite, kad Jūsų dovana užtikrintų augintinių komfortą ir praturtintų kasdienybę, išbandykite šias idėjas.

Guoliai – patogiam poilsiui

Minkšti ir patogūs guoliai augintiniams tampa tarsi namais, kuriuose jie gali jaukiai pailsėti ar netgi praleisti naktį. Tokie gaminiai pasižymi žaviu dizainu, kuris papuošia namų interjerą – jei pasistengsite, tokia dovana atrodys labai apgalvota. Svarbiausia, kad parinktumėte augintiniui tinkantį guolio dydį – jis gali būti pritaikomas tiek katėms, tiek ir šunims.


Draskyklės – nagučių galandinimui

Tokia dovana ypatingai patiks kačių mylėtojams – ypač tuomet, jei iki šiol nepavyksta susitvarkyti su jų instinktu viską draskyti. Specialiai tam pritaikytos draskyklės gali priminti ir pramogų nestokojančius namelius, kuriuose augintiniai galės ilsėtis, slėptis, laipioti ir užsiimti kitais įdomiais žaidimais. Pagalvokite, kurioje artimųjų namų vietoje toks gaminys galėtų stovėti – pagal tai ir išrinksite tinkamiausią variantą.

kate guli salia draskykles namuose

Interaktyvūs žaislai – maksimaliam užimtumui

Kiekvienas šunų mylėtojas pripažintų, kad daugelis iš jų nestokoja energijos ir aktyvumo. Tam, kad augintiniai galėtų šiek tiek nurimti, reikia pagalvoti, kaip juos užimti. Tuomet geriausia į pagalbą pasitelkti interaktyvius žaislus: jie ugdo šunų gudrumą ir priverčia nemažai pasistengti, jog būtų galima ištraukti skanėstą. Stebint juos, gerų emocijų namiškiams taip pat nepritrūks.