Naudingi patarimai

Madingi džinsai ir kelnės 2021 metais

Didelis moteriškų kelnių pasirinkimas
2021 06 25
moterys mieste devincios stilingas kelnes

Vienas universaliausių drabužių, kuris karaliauja daugelio spintose – kelnės. Dažniausiai kelnių savo spintose turime ir ne po vieną porą – klasikinio stiliaus kelnės puikiai tiks į dalykinį susitikimą, laisvo stiliaus kelnės – laisvalaikiui mieste, ir, žinoma, džinsai, kuriuos, ko gero, turi kiekvienas. Taigi kokios madingos kelnės 2021 metais, kurias geriau paslėpti giliau spintoje, o kokias įsigyti naujas?

Moteriškos madingos kelnės 2021 metais

Kasmet madų kūrėjai pasiūlo drabužių ir jų derinių, kurie užkariauja podiumus ir gatves. Sena tiesa, kad mada keičiasi ir sukasi ratu, todėl kas kažkiek laiko į madą sugrįžta tie patys drabužiai. Kartais, žinoma, pasikeičia detalės, audinys, tačiau visuma išlieka. Viena tokių tendencijų šiemet – plačios kelnės.

Plačios ir dar platesnės kelnės

Šiais metais madingos tos kelnės, kurios yra plačios arba platėjančios. Rinkitės įvairaus audinio, rašto ir spalvų kelnes, o pirmenybę teikite pločiui, tiek renkantis džinsus, tiek klasikinio stiliaus kelnes.


Plačios lygaus kirpimo kelnės idealiai tiks į biurą. Taip pat galite rinktis šiek tiek siaurėjančias į apačią arba atvirkščiai – kelnes arba džinsus platėjančius į apačią, kitaip vadinamas – kliošines kelnes.

moteris su placiomis tiesaus kirpimo kelnemismoteris mieste su kliosinemis kelnemis