Hasbro žaislai

Amerikietiška kompanija Hasbro, už kelerių metų minėsianti šimto metų jubiliejų, yra viena žinomiausių įmonių tuomet, kai kalbame apie žaidimus ir pramogas. Ji taip pat kuria ir įvairaus pobūdžio turinį, kuris sužavi įvairaus amžiaus atžalas. Tačiau tiek svetur, tiek ir mūsų šalyje kone geriausiai žinomi Hasbro žaislai ir žaidimai – užsukę į mūsų parduotuvę, rasite itin platų jų pasirinkimą.

Hasbro žaislų pasirinkimo įvairovė

Per tokį ilgą gyvavimo laikotarpį kompanijai pavyko pasiūlyti žaidimų, kurie neabejotinai tapo visų laikų klasika. Vienas iš tokių variantų – Hasbro Monopolis: nors žaidimo esmė išlieka tokia pati, dabar prekyboje galime atrasti dar išmanesnių ir modernesnių jo versijų. Akivaizdu, kad klasika greitai taps ir Hasbro Jenga – šis smagus ir pernelyg neįpareigojantis žaidimas labai dažnai pasirenkamas kaip vakarėlio pramoga. Kaip ir Hasbro Twister žaidimas, visai šeimai ar bičiuliams galintis padovanoti daugybę smagių emocijų.

Šios įmonės produkcija neretai yra orientuojama į vaikų lytis, taip siekiant dar labiau pavergti jų širdis. Norėdami nustebinti berniukus, tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Itin palankiai visuomet yra vertinami Hasbro transformeriai – juos neabejotinai atpažintų kiekvienas, matęs pagal žaislų seriją pastatytą filmą ar animacinį serialą. Lygiai taip pat atžaloms patinka ir Hasbro Star Wars serijos žaislai, leidžiantys nusikelti į nuotykių kupiną pasaulį. Berniukus sužavės ir Hasbro Beyblade, G.I. Joe, Power Rangers, Rom, Micronauts, M.A.S.K. ir Nerf serijų žaidimai, tad akivaizdu, kad pasirinkimų neturėtų pritrūkti.

Mergaitėms ši kompanija taip pat turi ne vieną dėmesio vertą pasiūlymą. Dažniausiai jų favoritais tampa Hasbro My Little Pony žaislai – kolekcinės figūrėlės, lėlės ir kiti herojai atvaizduoja žymaus animacinio filmuko personažus, tačiau su jais mažylėms žaisti bus smagu net ir nemačius šio turinio. Tuo tarpu Furby interaktyvus žaislas taps naujuoju mergaičių draugu, kuriuo reikės rūpintis it tikru šeimos nariu. Tarp šios kompanijos prekių rasite ir Disney Princess, Frozen ir Littlest Pet Shop personažų atributikos.

Plačiame asortimente netrūks ir kitų, vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę lavinančių žaislų ir žaidimų, kurie leis turiningai praleisti laisvalaikį ar netgi padės išmokti naujų dalykų. O jeigu ieškosite pramogų sau ar ūgtelėjusiems paaugliams, taip pat turėsite ne vieną dėmesio vertą pasirinkimą. Pasidomėkite kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais – ši informacija gali Jums padėti priimti sprendimą.

Žaidimai ir žaislai Hasbro internetu

Ieškantiems, kur Hasbro stalo žaidimai ir žaislai mergaitėms bei berniukams siūlomi palankiomis kainomis, reikėtų užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę – čia Jūsų lauks platus šių prekių pasirinkimas. Be to, dažnai išvysite vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu Jūsų laukia kur kas žemesnė žaislų Hasbro kaina, tad savo atžalas galėsite pradžiuginti pasinaudodami solidžiomis nuolaidomis.

Su visu asortimentu galėsite susipažinti bet kuriuo metu, kadangi Hasbro žaislai yra parduodami internetu – užsakę juos, neilgai trukus sulauksite pristatymo pageidaujamu adresu. Prekes taip pat galima atsiimti ir iš mūsų prekių atsiėmimo centrų, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje – toks pristatymas yra nemokamas.