Grindų valytuvas FC 5 - visų kietų grindų valymui

Grindų valytuvas FC 5 Cordless palengvina grindų valymą. Naudodamas akumuliatorinę technologiją, jis suteikia maksimaliai lengvą judėjimą be erzinančio elektros laido. Vienu žingsniu ir pakankamai greitai išvalysite grindis. Besisukantys voleliai nuo grindų paviršių surenka nedidelius nešvarumus, kurie nuo volelio nusiurbiami į nešvarumų talpą. Rezultatas: kietų grindų valymas be vargo.

Garų valytuvas SC 3 - nepriekaištinga namų švara be cheminių valiklių

Kärcher SC 3 EasyFix garų valytuvas gali būti naudojamas bet kur namuose, kadangi nereikia jokių cheminių valiklių. Kruopštus valymas šiuo garų valytuvu sunaikina 99.99% visų įprastų namų aplinkoje aptinkamų bakterijų. Higieniškai išvalomos keraminės plytelės, elektrinės viryklės, gartraukiai ir mažiausi plytelių tarpai, pašalinamas net ir įsisenėjęs purvas. EasyFix grindų antgalis su lanksčia jungtimi užtikrina visišką ergonomiką, o garus koncentruojanti technologija – puikius valymo rezultatus. Dėl lipnios fiksacijos sistemos, mikropluošto šluostė greitai ir lengvai pritvirtinama ir nuimama nuo grindų antgalio, išvengiant kontakto su purvu.

Apie Kärcher

Kiekviena diena kiekvienam žmogui yra didelių tikslų siekimo diena. Karcher nori padėti juos pasiekti, todėl kasdien galvoja, kaip palengvinti planų įgyvendinimą kiekvienam - nuo laisvę mėgstančių tyrinėtojų iki namus prižiūrinčių herojų. Nes švara padeda išlaikyti vertę.

Karcher

Dar 1935 metais įkurta Vokietijos kompanija Kärcher iš karto pelnė pirkėjų simpatijas dėl savo išradingumo ir siekio pasiūlyti novatoriškus produktus. Alfredas Kärcheris, pradėjęs nuo šildymo technologijų, po 15 metų atrado aukšto slėgio valymo įrenginį, padėjusį pasiekti pasaulinį pripažinimą. Tai – šeimos verslas, visiems žinomas dėl efektyvių ir vandenį tausojančių valymo sistemų ir sprendimų. Nuolat gerėjantys rezultatai, naujovės ir kokybė yra pagrindiniai šio prekinio ženklo siekiai.

Kärcher plovimo įranga: inovatyvios idėjos bet kokiems valymo darbams

Kärcher dulkių siurbliai, aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir kita plovimo įranga yra puikus funkcionalumo, naudojimo patogumo ir modernaus dizaino derinys. Inovatyvumas yra pagrindinis šio prekinio ženklo išskirtinumas, ne kartą patvirtintas įvairių visame pasaulyje žinomų institucijų apdovanojimais.

Ši kompanija orientuojasi ne tik į privačius vartotojus, bet ir į valymo profesionalus, todėl jų asortimente Jūsų laukia ne tik Kärcher siurblys namų tvarkymui, bet ir kur kas galingesni pramoniniai įrenginiai. Kad ir kokį produktą nuspręstumėte pasirinkti, Jums bus paruošta bendra efektyvi sistema, kurią sudarys ne tik pagrindinė įranga (pavyzdžiui, Kärcher šluota ar siurblys), bet ir prie jų idealiai tinkantys priedai bei valymo priemonės.

Nuolatinį tobulėjimą įrodo ir laikui bėgant atnaujinami įrenginių modeliai, siūlantys dar didesnį efektyvumą. Didžiulį populiarumą turintis aukšto slėgio plovimo įrenginys Kärcher gali pasiūlyti ne vieną skirtingą modelį, pritaikytą įvairiausioms reikmėms – šiuo atveju tereikia atkreipti dėmesį į gaminio pavadinimą. Kärcher K4 bus galingesnis nei Kärcher K2, tačiau savo galimybėmis šiek tiek nusileis Kärcher K5, kuris neprilygs Kärcher K7 – nors skamba sudėtingai, atidžiau susipažinę su šių įrenginių galimybėmis, nesunkiai atrasite Jūsų poreikius atitinkantį variantą.

Plovimo įranga Kärcher: ypatingas dėmesys vartotojų poreikiams

Inovacijos ir pirkėjų poreikius atitinkantys sprendimai šiai kompanijai nėra tik skambūs žodžiai – siekdami, kad vartotojams patiktų kiekvienas langų valytuvas ar dulkių siurblys, Kärcher investuoja daug laiko resursų. Nuolat vykdomos diskusijos su naudotojais, atliekami moksliniai tyrimai, o gauti rezultatai neabejotinai atsispindi ir naujų produktų vystymo procese. Visa tai leidžia pasiūlyti ne tik efektyvius, bet ir patogiai naudojamus gaminius.

Kärcher koncentruojasi ne tik į aukštą kokybę: didelis dėmesys skiriamas aplinkai ir visuomenei. Remiami kultūriniai renginiai, socialiniai objektai, bendradarbiaujama su labdaros fondais. Tai – socialiai atsakinga kompanija, kuriai rūpi ne tik gamybiniai procesai, bet ir ją supanti aplinka.

Kärcher dalys ir įrenginiai internetu

Domina Kärcher garų valytuvas, plaunantis siurblys, laistymo įranga, o gal ieškote, kur siūloma gera Kärcher kaina? Apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus – čia Jūsų laukia gausus šių gamintojų prekių asortimentas ir dažnai vykstanti Kärcher akcija, kuri padės nemažai sutaupyti. Jei sunku nuspręsti, ar tikrai lūkesčius pateisins Kärcher langų valytuvas, atsiliepimai, apžvalgos ir tiek šios, tiek kitų prekių aprašymai padės priimti galutinį sprendimą.

Kärcher plovimo ir valymo įranga parduodama internetu: užsakytos prekės greitu bus pristatytos į Jūsų namus. Tai vienas patogiausių būdų efektyviai įsigyti reikiamą įrangą!