Knygos paaugliams ir jaunimui

(210)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
13 815 įvertinimų. Žiūrėti visus

Vieni skaitymo malonumais susižavi dar ankstyvoje vaikystėje, tuo tarpu kitiems dėmesį prikaustančių kūrinių tenka ieškoti gerokai ilgiau. Visgi, įdomios knygos paaugliams ir jaunimui tokią situaciją gali labai greitai ištaisyti – čia tiek nenuilstantys skaitytojai, tiek po truputį skaitymą atrandantys pirkėjai tikrai suras, iš ko pasirinkti.

Knyga paaugliui gali suteikti neaprėpiamai daug naudos: jis ne tik lavins rašymo įgūdžius, bet ir kur kas geriau pradės suprasti jį supantį pasaulį. Su kiekvienais metais jis tampa vis sudėtingesnis, todėl kyla vis daugiau klausimų, kurių ne visuomet norisi klausti suaugusiųjų. Geros knygos paaugliams, jaunimui apie meilę, gyvenimą ir kitas aktualias temas leis patiems į įvairias situacijas pažvelgti iš skirtingų perspektyvų, todėl ateityje priimti tinkamus sprendimus bus kur kas paprasčiau.

Be to, skaitant galima susipažinti su naujais personažais, apkeliauti nepažintus kraštus ir sužinoti daugybę naujų dalykų. Jei pasistengsite, kad paaugliams knygos iš tiesų patiktų, tokių ir panašių privalumų pastebėsite ir kur kas daugiau.

Geriausios knygos paaugliams, jaunimui: ką rinktis?

Tam, kad paskatintumėte savo atžalas skaityti, pirmiausia turėtumėte parinkti jiems įdomią temą – šiuo klausimu Jūsų laukia ypatingai plati pasirinkimo įvairovė. Siaubo, nuotykių knygos paaugliams patiks tuomet, jei jie mėgsta naujus potyrius ir kvapą gniaužiančias istorijas. Tokių kūrinių siužetas niekuo nenusileidžia geram, įtraukiančiam filmui, tačiau naudos galima gauti daug daugiau: juk visus personažus tenka įsivaizduoti patiems. Taip pat gerai vertinamos ir fantastinės knygos – paaugliams, jaunimui šie kūriniai leidžia pasijausti neatrastų, neegzistuojančių pasaulių dalimi. Jei jie domisi mistika, tokie leidiniai paliks jiems puikų įspūdį.

Atžaloms bręstant, aktuali tampa ir santykių tematika, todėl vis daugiau dėmesio susilaukia romantinės knygos paaugliams – romanai dažniausia domina mergaites, tačiau tai tikrai nereiškia, kad toks kūrinys negali patikti ir berniukams. Tiek renkantis, tiek parenkant šiuos kūrinius, stereotipus reikėtų pamiršti: tuo labiau, jog besiformuojančios atžalos dar tik ieško savęs ir savo stiliaus. Į santykius klausimus atsakymų neretai ieškome visą gyvenimą, todėl ir Jūsų atžaloms naudinga į pažįstamas situacijas pažiūrėti iš skirtingų pusių. Panašios naudos turės ir naujos knygos paaugliams apie paauglystę. Šiuo nelengvu gyvenimo etapu norisi maištauti, atrasti save ir šokiruoti kitus, o aplinkinių nuomonė dažniausiai tikrai nėra pati svarbiausia. Visgi, vos vienas įkvepiantis kūrinys gali suteikti jiems naujos motyvacijos ir netgi nukreipti Jūsų atžalas tinkamu keliu – tokį priėjimo būdą iš tiesų verta išbandyti.

Knygos apie draugystę, keliones paaugliams taip pat dažniausiai tinka ir patinka. Pas mus rasite tokius kūrinius, kurie aprašo būtent atitinkamam gyvenimo laikotarpiui būdingas problemas, todėl jaunuoliai nesunkiai galės susitapatinti su pagrindiniais jų veikėjais. Čia Jūsų laukia lietuviškos, populiarios, skaitomiausios knygos paaugliams – atidžiau panagrinėję jų aprašymus ir atidžiau susipažinę su leidinių apžvalgomis bei atsiliepimais, nesunkiai nuspręsite, kas Jūsų atžalai patiktų labiausiai. Jei nesate tikri, ar jaunuoliui iš tiesų patiks skaityti, pradėkite nuo trumpos knygos paaugliams: jeigu tema ir siužetas jį sudomins, vėliau galėsite dairytis ir į gerokai ilgesnius kūrinius.

Paauglių knygos pigiau

Ieškantiems, kur naujausios knygos paaugliams (berniukams, mergaitėms) parduodamos gera kaina, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia gausus jaunuoliams skirtų kūrinių pasirinkimas ir daugybė specialių pasiūlymų. Apsižvalgykite vykstant akcijoms ir išpardavimams – tuomet visos populiariausios (TOP) knygos jaunimui siūlomos dar palankesnėmis sąlygomis.

Norėdami papildyti jų knygų lentynas naujais kūriniais, tai galėsite padaryti bet kuriuo Jums patogiu metu, kadangi visa grožinė literatūra paaugliams yra užsakoma internetu. Nuspręskite, kurie kūriniai Jums atrodo įdomiausi ir mes pasirūpinsime, kad jie kuo greičiau pasiektų Jus pageidaujamu adresu. Savo pirkinius galėsite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose, esančiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Šis pristatymo būdas Jums nieko nekainuos.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.