„Pigu klubas“ – tai ištikimiausius Pigu.lt klientus jungianti programa. Prisijungę prie „Pigu klubo“ Jūs nuolat sulauksite tik Jums skirtų specialių pasiūlymų ir nuolaidų.

ĮSTOTI Į PIGU KLUBĄ

Įstojus į „Pigu klubą“, Jums el. paštu, SMS, telefonu ir/ar kitais būdais bus teikiami Pigu.lt, kitų Pigu.lt prekiaujančių pardavėjų bei Pigu.lt partnerių asmeniniai ir bendriniai pasiūlymai, remiantis Jūsų pirkimo ir naršymo istorija.

Įstodami į „Pigu klubą“, Jūs patvirtinate savo sutikimą, kad UAB „Pigu“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis, t.y. Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, gimimo datą (jei pateikėte), pristatymo adresą, pristatymo būdo istoriją, mokėjimų istoriją, pirkimų istoriją, IP adresą, įrenginio identifikavimo numerį, o taip pat Jūsų naršymo Pigu.lt istoriją, tiesioginės rinkodaros tikslu. Daugiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir Jūsų, kaip duomenų subjekto teises, galite sužinoti Pigu.lt Privatumo politikoje.

Sutikimas tvarkyti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu mums reikalingas tam, kad galėtume pateikti Jums „Pigu klubo” pasiūlymus bei suteikti kitus „Pigu klubo” privalumus: pasiūlyti asmenines nuolaidas, informuoti Jus apie patikusių prekių kainos sumažėjimą, priminti apie turimus PiguEurus, gautus nuolaidos kodus ir kt. Visus narystės teikiamus privalumus rasite išvardintus žemiau. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, tačiau tai reikš, kad toliau nebegalėsite tęsti „Pigu klubo” narystės ir naudotis “Pigu klubo” pasiūlymais bei privalumais.

Sutikimą atšaukti ir narystės atsisakyti galėsite bet kada savo paskyroje „Pranešimų centre“.

 „Pigu klubo“ narystės naudos 

Tapus „Pigu klubo“ nariu Jums bus suteiktos išskirtinės galimybės apsipirkti, kuriomis paprasti ar neregistruoti pirkėjai progos pasinaudoti neturės. Jums bus suteikiamos šios naudos:

Naudos  PIGU Klubas
 „Pigu klubo“ narys  „Pigu klubo“ VIP narys
NEMOKAMO pristatymo kodas kartą per mėnesį į LP Express paštomatus pardavėjo Pigu.lt prekių užsakymams nuo 30 €
Tik „Pigu klubo“ nariams skirti nuolaidų kodai
Pranešimai apie atpigusias prekes „Norų sąraše“
Pranešimai apie dominančios prekės likučio sumažėjimą iki kelių vienetų
Sveikinimai ir dovanos (gimtadienio, vardadienio proga)
Pirkinio sumos dalis, grįžtanti PiguEurais  0,50 %  1,00 %
Prekių grąžinimo terminas (pardavėjo Pigu.lt prekėms)  40 d.  60 d.
Galimybė gauti PiguEurus per papildomas akcijas
Galimybė sukti laimės ratą ir surinktus taškus keisti į prizus (mobiliosios programėlės vartotojams)
Informuosime apie suteiktus, galiojančius ir besibaigiančius galioti nuolaidos kodus
Pirmenybinis aptarnavimas Pigu.lt parduotuvėse atsiimant užsakymą
Išskirtinė VIP klientų aptarnavimo linija telefonu ir el. paštu
Tik VIP nariams skirti nuolaidų kodai
Nemokamas prekių pristatymas į Pigu terminalus užsakymams nuo 20 €*
Nemokamas prekių pristatymas į LP EXPRESS užsakymams nuo 30 €*
50 % nuolaida pristatymui į Omniva paštomatus užsakymams nuo 30 €*
50 % nuolaida pristatymui į Smartpost paštomatus užsakymams nuo 30 €*
Nemokamas prekių pristatymas į Lietuvos pašto skyrius užsakymams nuo 30 €*
50 % nuolaida prekių pristatymui į namus** iki 20 kg užsakymams nuo 75 €*

*„Pigu klubo“ taisyklės VIP nariams galioja perkant tik pardavėjo Pigu.lt parduodamas prekes.
** Pristatymams į Kuršių Neriją yra taikomas papildomas 16,99 € mokestis.

Nuolaidos kodai nesumuojami. Vieno pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą. Daugiau apie nuolaidų kodų naudojimo sąlygas skaitykite: https://pigu.lt/lt/t/nuolaidos_kodas

Kaip tapti „Pigu klubo“ VIP nariu?

„Pigu klubo“ VIP nariu automatiškai tampa kiekvienas „Pigu klubo“ narys per 12 mėn. bent trimis užsakymais įsigijęs prekių daugiau kaip už 600 € (skaičiuojami tik fizinių asmenų atsiimti/užbaigti užsakymai). Apie tapimą klubo VIP nariu klientai bus informuojami el. paštu, tad naudotis „Pigu klubo“ VIP teikiamomis privilegijomis bus galima iškart. „Pigu klubo“ VIP narystė galioja 12 mėnesių, pradedant skaičiuoti nuo narystės suteikimo datos. Pavyzdžiui, jeigu jūsų „Pigu klubo“ VIP narystė pradėjo galioti 2020 m. spalio 1 d. ji galios iki 2021 m. spalio 1 d. 23:59.

Atkreipiame dėmesį, jog žaidimų ar akcijų metu laimėjus klubo VIP narystę, VIP narystės galiojimo laikas gali skirtis priklausomai nuo konkrečiame žaidime ar akcijoje skelbiamų sąlygų bei taisyklių. Pastaba: nariams, kuriems VIP narystė buvo suteikta iki 2021-02-24 dienos, VIP narystės galiojimo terminas nesikeičia. Pasitikrinti VIP narystės galiojimo datą galite savo paskyroje.

Susipažinkite su pilnomis „Pigu klubo“ taisyklėmis čia.