Knygos apie sodininkystę

(7)
-14%

Elektriko vadovas kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt
  € 39,87 € 46,90
 
Į krepšelį

Elektriko vadovas

Autorius: Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė
Puslapių skaičius: 376
Leidimo metai: 2020
Reda Tomingas "Fotosintezė" kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt
  € 29,36 € 30,90
 
Į krepšelį

Reda Tomingas "Fotosintezė"

Autorius: Reda Tomingas
Puslapių skaičius: 264
Leidimo metai: 2019
-15%

Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: (sodininkams,daržininkams,gėlininkams) kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt NAUJIENA
  € 4,63 € 5,45
 
Į krepšelį

Profesionalūs atsakymai į visus klausimus: (sodininka...

Puslapių skaičius: 88
Leidimo metai: 2019
Orchid the Fatal Attraction kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt
  € 26,50
 
Į krepšelį

Orchid the Fatal Attraction

Puslapių skaičius: 144
Leidimo metai: 2008
Spygliuočiai želdynuose kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt
  € 6,56 € 6,90
 
Į krepšelį

Spygliuočiai želdynuose

Autorius: Tadas Vaidelys
Puslapių skaičius: 160
Leidimo metai: 2020
-15%

Audronė Ona Jurkštienė, Sandra Saunoriūtė "Mano svajonių gėlynas" kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt
  € 13,81 € 16,25
 
Į krepšelį

Audronė Ona Jurkštienė, Sandra Saunoriūtė "Mano svajo...

Autorius: Audronė Ona Jurkštienė, Sandra Saunoriūtė
Puslapių skaičius: 240
Leidimo metai: 2019
-48%

Matt James "Sodas: idėjos, dizainas, augalai" kaina ir informacija | Knygos apie sodininkystę | pigu.lt
  € 16,30 € 31,95
 
Į krepšelį

Matt James "Sodas: idėjos, dizainas, augalai"

Autorius: Matt James
Puslapių skaičius: 288
Leidimo metai: 2018

Knygos apie sodą

Ne paslaptis, jog norint pasirūpinti savo kiemo aplinka, reikia įdėti ne tik nemažai pastangų, bet ir turėti specifinių žinių. Tokiais atvejais ypač praverčia knygos apie sodininkystę – šiuose leidiniuose rasite visą svarbiausią informaciją, leisiančią dar efektyviau ir paprasčiau atlikti reikiamus darbus. Kiekvienas, turintis nuosavą kiemą ar sodą, galėtų patvirtinti, kad skirtingų užduočių lauke tikrai netrūksta – nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas, knygos apie augalus padės išvengti bet kokių nesėkmių.

Geriausios knygos apie sodininkystę

Nusprendusiems daugiau dėmesio skirti kiemo aplinkai, pirmiausia reikės nuspręsti, į kokią sritį labiausiai norisi įsigilinti. Knygos apie augalus gali apimti pačias įvairiausias temas: spygliuočiai, fotosintezės procesas, dizaino sprendimai, nedidelio darželio idėjos – tai tik keletas populiariausių leidinių, kurių tikrai pavyks surasti gerokai daugiau.

Daug dėmesio susilaukia ir knygos apie gėles: juk retas kiemas apsieina be šių žavingų puošmenų. Nors atrodo, kad apie jas jau žinome viską, tokiuose leidiniuose esanti informacija labai greitai privers pakeisti savo nuomonę. Juose pateikiamos ne tik gražiausios idėjos, bet ir svarbiausi sodinimo bei priežiūros patarimai, kurie užtikrins įspūdingus rezultatus, dėl kurių iš tiesų verta pasistengti.

Ne mažiau populiari ir bitininkystės knyga. Norint, kad šis pomėgis leistų pagaminti aukščiausios kokybės produktų, be specifinių žinių tikrai nepavyks apsieiti, todėl reikėtų turėti kuo daugiau skirtingos informacijos. Bet kokie praktiniai patarimai leis praplėsti savo žinias, o kartais suteiks naujos naudingos informacijos net ir labai patyrusiems profesionalams.

Knygos apie sodą taip pat gali būti susijusius su kurmių naikinimu ir kitais panašiais kiemo darbais, todėl gerai apsižvalgę, nesunkiai surasite, ką pasirinkti. Pasidomėkite ir kitų šia tema susidomėjusių pirkėjų rekomendacijomis: jų apžvalgos ir atsiliepimai padės suprasti, ko galima tikėtis iš vieno ar kito leidinio.

Knygos apie sodą pigiau

Ieškantiems, kur knygos apie bitininkystę, gėles ar kitas panašias temas parduodamos itin žema kaina, siūlome apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia rasite itin platų šių leidinių asortimentą ir dažnas akcijas bei išpardavimus, kurie padės nemažai sutaupyti. Be to, visos knygos apie sodą yra užsakomos internetu, taigi pasirūpinti sudominusiais kūriniais galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu. Užsakytos prekės neilgai trukus bus pristatytos pageidaujamu adresu, o jei norėsite išvengti pristatymo mokesčio, jas galėsite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.