Naktinis ispardavimas

Tualetinis vanduo Givenchy Gentleman EDT vyrams 50 ml

Prekės ID: 24164650
Akcija pristatymui GERIAUSIA KAINA
Tūris:
50 ml
Koncentracija:
EDT
€ 4776
€ 6999*
€ 95520 / l

Sutaupote: € 2223

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Tualetinis vanduo Givenchy Gentleman EDT vyrams 50 ml

Stiprus, išskirtinis, viliojantis ir unikalus tualetinis vanduo, įkūnijantis tikras vyrų vertybes - galantiškumą, drąsą, vyriškumą. Tai vienas iš nedaugelio aromatų, kurių pavadinimas visiškai atitinka turinį.

Vyriška aromatų kompozicija, sudaryta iš neįprastai gaivių natų, kurią pasirenka tik tikri, pasitikintys savo jėgomis, vyrai.

- Viršutinės natos: kriaušė, ananasas, kardamonas;
- Vidurinės natos: levanda, irisas, geranija;
- Pagrindinės natos: vanilė, oda, pačiuliai.

Givenchy

Gimęs 1927 m. talentingas dizaineris Hubert James Taffin de Givenchy 1952 m. įkūrė savo mados namus. Tais pačiais metais jis pristatė pirmąją kolekciją, kuri paliko neišdildomą žymę mados istorijoje: jo „išskiriančia“ koncepcija paremti drabužiai - elegantiškos palaidinės ir šviesūs sijonai, maišantys griežtas linijas ir paprastumą - sulaukė didžiulės sėkmės, atsižvelgiant į tų laikų suvaržytą kasdieninę išvaizdą. Givenchy mokėsi Paryžiuje su kitais žymiausiais pasaulio dizaineriais: Elsa Schiaparelli, Robert Piguet, Lucien Lelong, Jacques Fath. Tačiau 1993 m., netrukus po to, kai pirmą kartą buvo surinkta kolekcija, Givenchy buvo priglaustas po kito prekinio ženklo milžino „Cristóbal Balenciaga“ sparnu. Kūrėjo dizaino linijos tapo švaresnės ir tyresnės - ir moterys jį pamilo. Givenchy tikra dovana buvo susilieti su prancūzišku paveldu ir amerikietišku glamūru. Jis buvo žmogus, kuris suprato moteris - ir nenuostabu, kad filmų žvaigždės ir kiti elito veikėjai jį mylėjo. Elegancijos, meno ir stilingo gyvenimo žinovas Givenchy manė, jog „aprangos užduotis yra padaryti moterį gražesne“. 

Nuo 1957 m. Givenchy ėmė kurti kvepalus, kuriuos jis vadino „paskutiniu prisilietimu“ moteriai puošiantis. 1958 m. - tuo metu, kai kvepalai neturėjo jiems priklausančių „veidų“, jis sukūrė revoliuciją, paprašydamas savo draugo Audrey Hepburno tapti „L'Interdit“ reklamos kampanijos žvaigždute: pirmą kartą filmo žvaigždė pasirodė kvepalų reklamoje.

Šiandien Givenchy kvepalų portfelyje kažką gali atrasti kiekvienas kvepalų gerbėjas. Itin skirtingų dizainų ir dar skirtingesnių skonių kvepalai pasižymi prancūziška elegancija, amerikietišku šėlsmu ir viso pasaulio įkvėpta meile stiliui bei grožiui. Kaip ir „Givenchy Beauty“ mados namai, šio prekės ženklo kvepalai visada įkūnijo unikalias jutimo ir emocines savybes, skatindami gyvenimo būdą, kuriame derinama elegancija su fantazija. Tai prekės ženklas, kuris visada švenčia moters žavesį, asmenybę ir skatina mus turėti šiek tiek daugiau „džiaugsmo“ mūsų gyvenime. Ir ar kvepalai gali tai pasiekti? O taip.

Tualetinis vanduo Givenchy Gentleman EDT vyrams 50 ml               Givenchy

Koncentracija

Koncentracijos tipai Šifravimas Kiek valandų išlieka kvapas? Grynojo kvapo konsistencija
EDT ""Eau De Toilette"" Gali išlikti nuo 2 iki 4 v