Amžius
Lego® serija
Kategorija
Lego® dovanų paieška
Pasirinkite amžių:
Pasirinkite kainą:
Pasirinkite temą:
Pomėgiai

Pigu.lt LEGO parduotuvė

LEGO® bendrovė įsikūrė 1932 metais ir dar nuo tų laikų puoselėja tas pačias vertybes – jie kuria geros kokybės žaidimus, kurie praturtina suaugusiųjų ir vaikų gyvenimą. Per daugiau kaip 90 metų nedidelės dailidės dirbtuvės tapo modernia pasauline įmone, kuri šiuo metu yra viena didžiausių žaislų gamintojų.

LEGO® gamintojai įsitikinę, kad žaidimas yra pagrindinis mažylių augimo ir vystymosi elementas, kuris skatina jų vaizduotę ir kūrybiškumą. Tad visi LEGO® konstruktoriai yra pagrįsti filosofija, jog mokymasis ir vystymasis turi vykti per žaidimą. Įsitraukę į smagų konstravimą, vaikai galės pademonstruoti savo meistriškumą, įveikti sudėtingesnius iššūkius ir tokiu būdu pasiekti galutinį džiuginantį rezultatą. Kartu su LEGO® laukia smagus nuotykių jaudulys, linksmas entuziazmas ir malonumas savo kūriniais nustebinti save bei kitus. Tik geriausia yra pakankamai gerai – tai viena pagrindinių LEGO® grupės vertybių, todėl visuomet itin daug dėmesio skiriama aukštai kokybei ir saugumo standartų užtikrinimui. Dėl šios priežasties visi LEGO® konstruktoriai yra atidžiai testuojami, kad mažiesiems teiktų tik pačias geriausias emocijas ir lavintų jų sugebėjimus.

Kokybė šiuo atveju kalba pati už save, o LEGO® gamintojams tai yra nuolatinis tobulėjimo iššūkis. Žaislų koncepcijos nuolat tobulinamos, atsižvelgiama į pačias populiariausias šiuolaikines tendencijas, todėl LEGO® konstruktoriai – visuomet aktualūs ir įdomūs beveik visiems. LEGO® kaladėlės yra svarbiausias šios įmonės produktas ir nors žaidimų struktūra nuolat tobulinama, šis elementas visuomet išlieka toks pats.

LEGO detalės

Visos LEGO® detalės yra vienos sistemos dalis – tai reiškia, kad jas lengvai galima suderinti ir sujungti daugybe skirtingų būdų. Kuo daugiau LEGO® detalių – tuo daugiau galimybių kūrybiškoms idėjoms, tad teks pasirūpinti, kad vaikučiams niekuomet nepritrūktų jų ar mėgstamiausių personažų figūrėlių. Mažųjų laukia struktūrinės sistemos, loginės ir neribotos kombinacijos – nors visa tai skamba pakankamai sudėtingai, iš tikrųjų LEGO® detalės leidžia pasinerti į fantazijos ir smagių nuotykių kupiną pasaulį, kuris tuo pačiu lavina ir vaikučių sugebėjimus. Pagrindinį dėmesį LEGO® gamintojai skiria vaikams ir jų poreikiams – DUPLO kaladėlės yra didesnės, pritaikytos vaikučiams nuo 1,5 metų, tad jie jau nuo mažų dienų gali mokytis jas jungti tarpusavyje ir kurti pirmuosius savo fantazijos statinius. Smagių užsiėmimų čia atras ir vyresnieji – tiek berniukai, tiek ir mergaitės. Pigu.lt LEGO® parduotuvėje rasite pačias įvairiausias LEGO® serijas: LEGO® Technic, LEGO® Ninjago, LEGO® Minecraft, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® Star Wars, LEGO® Harry Potter ir kita.

LEGO® tinka kiekvienam, kuris mėgsta statyti kūrybingus statinius ar mielai žaidžia vaidmenų žaidimus – tokiu būdu mažyliai pradeda geriau pažinti save ir juos supantį pasaulį. LEGO® kūrėjai pripažįsta suaugusiųjų svarbą vaikų gyvenime ir yra įsitikinę, kad visame pasaulyje tėvus vienija vienas tikslas – padėti vaikams prisitaikyti nuolat kintančiame pasaulyje. Tad ir Jūs galite prisidėti prie smagių mažylių žaidimų, tokiu būdu sustiprindami ir tarpusavio ryšį, ar tiesiog pasirūpinti, kad jie turiningai leistų laisvalaikį kartu su įdomiausiais LEGO® konstruktoriais.

LEGO produkcija internetu

Kviečiame užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę ir susipažinti su čia esančiu gausiu šių žaidimų asortimentu. Čia LEGO® detalės parduodamos gera kaina, tad priklausomai nuo vaikų amžiaus, surasite jiems labiausiai tiksiančius ir patiksiančius užsiėmimus. Visą produkciją galite užsisakyti internetu, todėl net neišeidami iš namų galėsite įsigyti LEGO® suaugusiems ar mažiesiems patikusius konstruktorius bei kitas LEGO® prekes. Užsisakykite prekių pristatymą į namus arba atsiimkite LEGO® mūsų parduotuvėse – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ar Klaipėdoje.

Vaikams reikia linksmybių, o tėveliai nori padaryti juos pačiais laimingiausiais, tad jeigu šiai LEGO® kūrėjų minčiai pritariate ir Jūs – suteikite mažiesiems galimybę pasimėgauti kūrimo džiaugsmu ir patirti pasididžiavimą įveikus pirmuosius iššūkius. Gyvenime jų pasitaikys ir daugiau, tačiau nuo mažens lavinami įgūdžiai ateityje visuomet padės priimti teisingus sprendimus ir nepabijoti šiek tiek eksperimentuoti.