Šildymo katilai ir akumuliacinės talpos
(9)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
19 491 įvertinimas. Žiūrėti visus

Dujiniai katilai

Dujiniai katilai: kondensaciniai, sieniniai ir kiti, itin palankiomis kainomis siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Greitas užsakymas ir dažnos akcijos. Šio tipo įrenginiai yra vienas dažniausių pasirinkimų namų šildymui tuomet, kai yra galimybė pasiekti gamtines dujas. Dujiniai katilai užtikrina aukštą naudingumo koeficientą, yra nebrangūs ir lengvai įrengiami. Juos lengva valdyti ir prižiūrėti, o taip pat nereikia sukti galvos, kur sandėliuoti kieto kuro atsargas. Dėl šios priežasties dujiniai katilai gali būti montuojami ir virtuvėje ar bet kuriame kitame kambaryje – atskiros patalpos jiems neprireiks. Mėgausitės ne tik komfortišku naudojimu, bet ir aukštu saugumo lygiu, kadangi dujiniai šildymo katilai yra aprūpinti Jūsų ramybę ir sklandų įrangos veikimą užtikrinančiais saugikliais. Dujiniai katilai su momentiniu vandens pašildymu skiriasi savo galingumu, energijos efektyvumu ir kitais techniniais parametrais, tad bet kuriuo atveju pavyks atrasti Jums tinkamiausią variantą. Su visais jais galėsite susipažinti bet kada, kai tik bus patogu: dujiniai katilai greitai ir patogiai yra pasiekiami internetu, tad apsipirkti galėsite net neišėję iš namų.

-23%
1 02000 1 34000
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

MOTAN Condens 100 - 25kW

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: 25 kW
Kuro rūšis: Dujos
949 / mėn.   19456
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Dujinis momentinis vandens šildytuvas ng 12l

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: - kW
Energijos klasė: Nėra
1 25399
Į krepšelį

Dujinis katilas Divacondens D Plus F24

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: 24.9 kW
Kuro rūšis: Dujos
-24%
1 13000 1 50000
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Motan CONDENS 100 CH1 35kW

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: 35 kW
Kuro rūšis: Dujos
-20%
3 35470 4 19338
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Ketaus kieto kuro katilas SFL3

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: 22 kW
Kuro rūšis: Malkos, anglis, briketai, granulės
949 / mėn.   19456
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

LPG dujinis momentinis vandens šildytuvas 12l

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: - kW
Energijos klasė: Nėra
-20%
85063 1 06329
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Dujinis katilas Divacondens F 28

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: 28 kW
Energijos klasė: B
Į krepšelį

Dujinis katilas Motan MKDens 20 kW

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: 20 kW
Kuro rūšis: Dujos
915 / mėn.   20847
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Dujinis momentinis vandens šildytuvas ng 18l

Tipas: Dujiniai katilai
Galingumas: - kW
Energijos klasė: Nėra

Dujiniai katilai internetu

Turėdami galimybę patys nuspręsti, kaip mūsų namus pasieks šiluma, šiais laikais galime rinktis iš skirtingų tokiam tikslui skirtų įrangos tipų. Tuomet, kai yra galimybė pasiekti gamtines dujas, dažnai pasirenkami dujiniai katilai. Tokie įrenginiai nestokoja privalumų, kurie ir nulemia jų populiarumą. Su pagrindiniais išskirtinumais galėsite susipažinti apsilankę mūsų parduotuvėje – čia rasite pakankamai platų, skirtingiems poreikiams pritaikytą tokių įrenginių asortimentą. 

Dujinių katilų veikimo principas

Tam, kad geriau suprastumėte, kokius privalumus gali pasiūlyti dujiniai katilai, iš pradžių reikėtų susipažinti su jų veikimo principais. Iš esmės visi šildymui naudojami įrenginiai veikia tuo pačiu paprastu principu – deginant atitinkamą kurą, yra pašildomas vanduo. Būtent šio tipo modeliai dažniausiai yra sudaryti iš degiklio, šilumokaičio (ar kelių), vandens cirkuliacinio siurblio, išmetamųjų dujų išleidimo angos ir valdymo skydelio.

Reikėtų paminėti, kad dabar prekyboje dominuoja kondensaciniai dujiniai katilai, kurie gali pasiūlyti papildomų privalumų. Jų išskirtinumas yra tas, jog degimo metu susiformavę vandens garai ir įvykusi kondensacija į šildymo sistemą sugrąžina papildomą energiją. Tai reiškia, kad net ir sunaudodamas mažiau resursų, toks įrenginys gali išgauti tokius pačius šilumos kiekius kaip ir standartinis. Taip pavyksta dar labiau sumažinti išlaidas.  

Kokius privalumus užtikrina dujiniai katilai?

Kai jau išsiaiškinome, kaip veikia ir kuo skiriasi dujiniai šildymo katilai, galima pereiti prie pagrindinių jų privalumų. Jau prieš tai išaiškėjo, kad tokia įranga yra pakankamai ekonomiška – ji užtikrina aukštą naudingumo koeficientą. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad šildymo kaštai priklausys ir nuo Jūsų asmeninių poreikių, ir nuo to, kokios bus gamtinių dujų kainos. Tačiau yra ir daugiau privalumų, kurie yra susiję su finansais. Lyginant su kitais tipais, dujiniai šildymo katilai yra pakankamai pigūs. Jų pajungimas taip pat nėra sudėtingas – nors šį darbą reikia patikėti profesionalams, dažniausiai pirminės investicijos nepriverčia plačiai atverti piniginės.

Tačiau po įrengimo privalumai nesibaigia – dujiniai katilai leis mėgautis aukštu komforto lygiu. Jums nereikės nuolat valyti suodžių ar pelenų: svarbu bus laiku atlikti reguliarią diagnostiką, tačiau tokios užduotys lauks vos vieną ar kelis kartus per metus. Be to, neteks galvoti ir apie tai, kur laikyti kieto kuro atsargas, kadangi jos dujiniam katilui nėra reikalingos. Tai užtikrina dar didesnį tokios įrangos universalumą – jai nereikia atskiros patalpos, tad šį įrenginį galėsite pastatyti nors ir virtuvėje. Galite būti tikri – dėl to nenukentės nei švara, nei kambario interjeras. Verta paminėti ir tai, jog dujiniai katilai su momentiniu vandens pašildymu leis mėgautis šilto vandens ištekliais.

Nors yra manančių kitaip, dujiniai katilai užtikrina aukštą saugumo lygį. Vien jau dėl to, kad jų įrengimui yra keliami aukšti standartai, kurie vėliau mums leidžia jaustis visiškai saugiai. Taip pat reikėtų paminėti, kad šiuolaikiniai dujiniai katilai yra aprūpinti įvairiausiais saugikliais, kurie šią įrangą išjungia iš karto, vos tik pastebimos problemos su slėgiu, elektra ar kitais veiksniais, galinčiais turėti įtakos sklandžiam veikimui. Valdymas dažniausiai nesukelia keblumų, tad akivaizdu, kad su jokiais papildomais iššūkiais susidurti nereikės. Jei turite prieigą prie šių gamtos išteklių, dujiniai katilai turėtų pateisinti Jūsų lūkesčius. 

Dujinio katilo galingumas

Nusprendus patiems įsitikinti privalumais, kuriuos gali pasiūlyti dujiniai katilai, lauks pati svarbiausia užduotis – nuspręsti, kuris iš jų Jūsų namams bus pats tinkamiausias. Kone svarbiausia yra pasirinkti tinkamą galingumą – tik tuomet būsite tikri, kad naujasis įrenginys bus pajėgus visus namus aprūpinti šiluma. Norint tiksliai apskaičiuoti reikiamą galią, reikia įvertinti namo būklę ir pagalvoti, kokiems tikslams bus reikalingas dujinis katilas – naudosite jį tik šildymui, ar reikės ir karšto vandens. Preliminarūs skaičiavimai gali būti atliekami atsižvelgiant ir į patalpų kvadratūrą. Jei gyvenate naujesnės statybos, gerai apšiltintame name, šildomo ploto kvadratus reikėtų padauginti iš 0,08. O jeigu namas yra senesnis – iš 0,1. 

Dujinio katilo dydis ir montavimo būdas

Apsisprendus dėl šio įrenginio galingumo, lauks dar keletas svarbių sprendimų. Asortimente dominuoja sieniniai dujiniai katilai, kurie nereikalauja daug erdvės ir gali būti statomi įvairiose patalpose. Visgi, jų matmenys šiek tiek skiriasi, tad jeigu esate numatę tikslią įrenginio vietą ir ji yra labai ribota, į išmatavimus taip pat reikėtų atsižvelgti. Taip būsite tikri, kad pakabinami dujiniai katilai galės kabėti ten, kur ir planavote.

Iš kokių medžiagų gaminamas dujinio katilo šilumokaitis?

Skiriasi ir medžiagos, iš kurių yra pagamintas dujinio katilo šilumokaitis. Aliuminio lydinio modeliai gali pareikalauti kiek didesnės priežiūros, o nerūdijantis plienas yra mažiau jautrus užteršimams, kadangi dėl lygesnio paviršiaus kondensatas juos gali lengviau nuplauti. Tai nebus esminis pasirinkimo kriterijus, tačiau pravartu žinoti šių medžiagų skirtumus.

Kiek kainuoja dujiniai katilai?

 Nesunku pastebėti, kad dujiniai katilai skiriasi savo kainomis. Jos priklauso nuo galingumo, tačiau įtakos gali turėti ir papildomos funkcijos, kurių modernesni modeliai nestokoja. Pavyzdžiui, kai kurie dujiniai katilai gali būti prijungiami prie saulės šildymo sistemų, o kiti siūlo galimybę išbandyti įvairiausias programas ar suteikia kitus privalumus. Apie visus juos daugiau sužinosite paskaitę prekių aprašymus.

Kaip įsitikinti, kad dujinis katilas bus kokybiškas?

Norėtųsi, kad naujasis dujinis katilas būtų patikimas, tad kokybei taip pat keliame aukštus reikalavimus. Ja įsitikinsite atsižvelgę į prekinį ženklą ir pasidomėję kitų pirkėjų apžvalgomis bei atsiliepimais. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo didesnė tikimybė, kad naujasis įrenginys visapusiškai pateisins lūkesčius ir leis mėgautis visais minėtais privalumais. 

Dujiniai katilai pigiau

Ieškantiems, kur pakabinami ar pastatomi dujiniai katilai kaina atitinka kokybę, reikėtų aplankyti Pigu.lt el. parduotuvę ir iš arčiau apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Čia jų visuomet turėsime tiems, kurie pirkdami tokią įrangą nori kuo daugiau sutaupyti. Pas mus dažnai pamatysite vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu galėsite pasinaudoti solidžiomis nuolaidomis. Jei pamatysite tokį pasiūlymą, užsukite apsižvalgyti, kuris kondensacinis dujinis katilas dabar parduodamas palankesnėmis sąlygomis. Be to, turėkite omenyje, kad kai kuriuos iš jų bus galima pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Patogus būdas pirkti dujinius katilus

Pavyks taupyti ne tik pinigus, bet ir laiką, kadangi dujiniai katilai namo šildymui yra parduodami internetu. Jums tereikia nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tiks Jūsų namams – galbūt bus reikalingas dujinis katilas 100 kv. namui, o gal dėmesį atkreips mažesnėms patalpoms skirti itališki dujiniai katilai. Tuomet mes pasirūpinsime, kad užsakyta prekė kuo greičiau atkeliautų reikiamu adresu. Pirkinius nemokamai galime pristatyti į mūsų prekių atsiėmimo centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Asortimente yra Protherm, Ferroli, MOTAN dujiniai katilai ir kitais žymiais prekiniais ženklais pažymėti įrenginiai.