Šlavimo mašinos

(11)
%

Elektrinis trinkelių valytuvas 550W Grizzly ERB 550-3U kaina ir informacija | Lapų siurbliai, šakų smulkintuvai, trinkelių valytuvai | pigu.lt AKCIJA PRISTATYMUI
  € 127,71 8d. 19val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Elektrinis trinkelių valytuvas 550W Grizzly ERB 550-3...

Tipas: Trinkelių valytuvai
Grizzly EFB šepetys (metalinis, siauras) kaina ir informacija | Lapų siurbliai, šakų smulkintuvai, trinkelių valytuvai | pigu.lt GERA KAINA!
  € 5,49
 
Į krepšelį
5/5
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Grizzly EFB šepetys (metalinis, siauras)

Tipas: Trinkelių valytuvai
Elektrinis trinkelių valytuvas Hecht 445 kaina ir informacija | Lapų siurbliai, šakų smulkintuvai, trinkelių valytuvai | pigu.lt GERA KAINA!
  € 94,49 8d. 19val.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Elektrinis trinkelių valytuvas Hecht 445

Tipas: Trinkelių valytuvai
  € 45,55 8d. 19val.
 
Į krepšelį

Akumuliatorinis trinkelių valytuvas Villager VWB 1920

Tipas: Trinkelių valytuvai
  € 7,38
 
Į krepšelį

Grizzly EFB šepetys (plastikinis, platus)

Tipas: Trinkelių valytuvai
  € 113,95
 
Į krepšelį

Mechaninė stumdoma šluota Karcher S 4

Tipas: Trinkelių valytuvai
0 €

  € 149,00
 
Į krepšelį

Mechaninė stumdoma šluota Karcher S 4 Twin

Tipas: Trinkelių valytuvai
Benzininė valymo mašina HECHT 8101 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 100 € NUOLAIDA NUO 777 €
€ 55,80 / mėn.   € 999,00 8d. 19val.
 
Į krepšelį

Benzininė valymo mašina HECHT 8101

Prekės ženklas: Hecht
  € 49,00
 
Į krepšelį

Elektrinis trinkelių valytuvas Texas WR140

Tipas: Trinkelių valytuvai
  € 719,00
 
Į krepšelį

Šlavimo mašina Texas Handy Sweep 710TG

Prekės ženklas: Texas

Šlavimo mašinos internetu

Tuomet, kai norisi dar efektyviau sušluoti kieme ar gatvėje esančius nešvarumus, į pagalbą dažnai pasitelkiamos šlavimo mašinos. Tokia technika efektyviai susidoroja ne tik su lapais, bet ir su dulkėmis ar smėliu, o kai kurie modeliai yra pritaikyti ir sniegui ar patalpoms. Platų tokių įrenginių pasirinkimą rasite mūsų asortimente – užsukite apsižvalgyti.

Šlavimo mašinų pasirinkimo įvairovė

Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį, jog tokie įrenginiai gali būti mechaniniai arba motoriniai. Mechaninė šlavimo mašina pradžiugins mažesne kaina, tačiau jos galingumas dažniausiai taip pat bus kiek mažesnis. Tuo tarpu motoriniai modeliai, kaip kurą dažniausiai naudojantys benziną, pareikalaus kiek didesnių pirminių investicijų, tačiau nustebins savo efektyvumu.

Taip pat skiriasi ir eigos sistema. Stumiamos šlavimo mašinos, dažniausiai dominuojančios tarp mechaninių įrenginių, pareikalaus daugiau fizinių pastangų, tačiau ir vėlgi padės šiek tiek sutaupyti. Tuo tarpu savaeigius modelius galėsite valdyti kur kas paprasčiau – Jums tereikės pavairuoti, jog išvengtumėte kelyje pasitaikančių kliūčių.

Pravartu atkreipti dėmesį ir į tai, jog skiriasi šios technikos šlavimo plotis. Kuo jis bus didesnis, tuo efektyviau su naująja šlavimo mašina galėsite įveikti net ir didesnius plotus. Tačiau jeigu jau dabar žinote, kad teks pratilpti pro siauresnius tarpus, apie juos taip pat turėtumėte pagalvoti – taip būsite tikri dėl darbų sklandumo.

Mūsų asortimente esančios kiemo šlavimo mašinos yra pažymėtos patikimais prekiniais ženklais, tad dėl jų kokybės neteks nerimauti. Visgi, jeigu papildomai norėsite įsitikinti tam tikromis ypatybėmis, paskaitykite prekių aprašymus ir pasidomėkite kitų pirkėjų patirtimis. Jų apžvalgos ir atsiliepimai gali Jums padėti priimti visus lūkesčius pateisinsiantį sprendimą.

Šlavimo mašinos gera kaina

Ieškantiems, kur gatvių šlavimo mašinos parduodamos greitai ir patogiai, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę. Čia Jus pasitiks labai įvairiapusiškas šios technikos pasirinkimas ir pasiūlymai, kurie padės ją įsigyti pigiau. Nepraleiskite pro akis dažnai vykstančių akcijų ir išpardavimų: jų metu taikomos nuolaidos patikusią šlavimo mašiną padės įsigyti itin patraukliomis sąlygomis.

Šia technika apsirūpinti galėsite bet kada, vos tik suradę laisvesnę minutę, kadangi šlavimo mašinos yra parduodamos internetu. Jums tereikia išsirinkti visus poreikius atitinkantį modelį ir mes pasirūpinsime, kad užsakyta prekė neilgai trukus pasiektų Jūsų namus. Pristatymas galimas ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje – iš čia pirkinius atsiimsite nemokamai.