Gyvatvorių, žolės žirklės

(146)
-26%

%

Elektrinės gyvatvorių žirklės HECHT 611 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 55,99 3val. 39min.
Į krepšelį
4.8/5
Prekė sandėlyje

Elektrinės gyvatvorių žirklės HECHT 611

Galia, W: 750
-34%

%

Elektrinės gyvatvorių žirklės HECHT 610 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 44,99 3val. 39min.
Į krepšelį
4.6/5
Prekė sandėlyje

Elektrinės gyvatvorių žirklės HECHT 610

Galia, W: 600

%

Elektrinės gyvatvorių žirklės HECHT 655 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 45,00 3val. 39min.
Į krepšelį
4.7/5
Prekė sandėlyje

Elektrinės gyvatvorių žirklės HECHT 655

Galia, W: 600
-45%

%

Elektrinė aukštapjovė Hecht 971 W 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 64,80 3val. 39min.
Į krepšelį
Prekė sandėlyje

Elektrinė aukštapjovė Hecht 971 W

Galia, W: 750
-€26

%

Elektrinės gyvatvorių žirklės NAC HE50-Y 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 52,67 3val. 39min.
Į krepšelį
Prekė sandėlyje

Elektrinės gyvatvorių žirklės NAC HE50-Y

Galia, W: 500
%

Elektrinės gyvatvorių žirklės Hecht 608 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 31,98 3val. 39min.
Į krepšelį
1/5
Prekė sandėlyje

Elektrinės gyvatvorių žirklės Hecht 608

Galia, W: 520
-€30

%

Elektrinės gyvatvorių žirklės HANDY ERN 450 3 € NUOLAIDA NUO 59 €
€ 39,99 3val. 39min.
Į krepšelį
5/5
Prekė sandėlyje

Elektrinės gyvatvorių žirklės HANDY ERN 450

Galia, W: 450

Gyvatvorių, žolės žirklės internetu

Gyvatvorės suteikia daugiau privatumo asmeninėje erdvėje, tačiau norint, kad jos augtų vešliai ir išlaikytų dailią formą, tenka reguliariai pasirūpinti jų kirpimu. Tam, kad šis procesas būtų efektyvesnis, dažnai naudojamos gyvatvorių, žolės žirklės – šių įrenginių pasirinkimas itin platus, tad atsižvelgdami į savo poreikius, lengvai surasite geriausią variantą.

Tinkamiausias tipas

Gyvatvorių ir žolės kirpimo žirklės visų pirma skiriasi savo tipu, tad iš anksto turėtumėte pagalvoti, kam ir kokio aukščio augalus teks prižiūrėti. Tais atvejais, kai tenka kirpti didelius plotus augalų, ypač praverčia benzininės gyvatvorių žirklės, kurios dažniausiai yra gerokai galingesnės. Vis dėlto, šių įrenginių svoris taip pat yra didesnis, tad jeigu trūksta fizinio pasirengimo, gali būti sunku kokybiškai atlikti darbą.

Tuomet verčiau rinktis galingesnes elektrines gyvatvorių, žolės žirkles – tai optimalus variantas kalbant apie jų svorį ir galimybes. Ar tai bus tinkamas variantas Jums, priklausys nuo to, kur auga gyvatvorė – jeigu nėra galimybės įrenginio prijungti prie elektros lizdo, teks pasvarstyti apie benzininių arba akumuliatorinių žirklių įsigijimą.

Akumuliatorinės gyvatvorių, žolės žirklės dažniausiai yra lengvesnės ir ypač tinkamos sunkiau prieinamoms vietoms, tačiau jų veikimo laikotarpis yra ribotas, tad gali būti sunku susitvarkyti su didesniais plotais. Taigi atsižvelgdami į šias pagrindines visų tipų savybes, lengvai nuspręsite, kurios žirklės geriausiai tiks Jūsų gyvatvorei.

Pjovimo plotis ir galia

Tuomet, kai reikalingos gyvatvorės žirklės, kaina tampa vienu svarbiausių pasirinkimo aspektų, tačiau prieš tai turėtumėte pagalvoti apie kitus šių įrenginių parametrus. Vienas iš jų yra prietaiso galingumas – kuo jis didesnis, tuo didesnį plotą augalų pavyks apkirpti. Taip pat vertėtų atsižvelgti ir į pjovimo plotį – jeigu ketinate prižiūrėti aukštesnius krūmus ar gyvatvores, tai patogiau bus padaryti su didesnį pjovimo plotą turinčiu gaminiu. Tokiais atvejais ypač praverčia teleskopinės gyvatvorių žirklės, su kuriomis galėsite pasiekti net ir sunkiai prieinamas vietas.

Gyvatvorių, žolės žirklės internetu

Ieškantiems, kur patraukliomis sąlygomis parduodamos gyvatvorių ir žolės pjovimo žirklės, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę ir susipažinti su mūsų asortimentu. Čia akumuliatorinės žolės žirklės kaina atitinka kokybę, tačiau Jūsų laukia ir daugiau specialių pasiūlymų. Dažnai vykdome išpardavimus, tad jeigu pastebėsite, kad gyvatvorių, žolės žirklės su akcija – nepraleiskite galimybės šių įrenginių įsigyti gerokai pigiau.

Prekių sąraše yra elektrinės gyvatvorių žirklės Hecht 655, gyvatvorių, žolės žirklės Makita, Bosch, krūmų ir žolės žirklės Bosch Isio ir daugybė kitų prietaisų, kuriuos galite įsigyti net neišėję iš namų. Gyvatvorių, žolės žirklės internetu užsakomos itin paprastai – Jums tereikia išsirinkti patikusius gaminius ir jie artimiausiu metu yra pristatomi tiesiai į Jūsų namus.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.