Echolotai

(6)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 364 įvertinimai. Žiūrėti visus

Echolotai internetu

Echolotai žvejybai nėra prabanga, kaip buvo prieš kelerius metus. Echolotų kaina yra skirtinga ir pasižymi gana dideliu kainų diapazonu. Jų teikiamos galimybės vartotojams yra didžiulės. Be to, kad jų dėka galima įvertinti dugno struktūrą ir žuvų kaupimosi vietą, papildomos galimybės, pateikiamos kartu su kai kuriais modeliais, dar labiau išplečia echoloto naudojimo sritis.

Žinoma, kuo brangesnis įrenginys, tuo jis funkcionalesnis. Tačiau dažnai daugelis papildomų funkcijų gali būti nenaudingos.

Kokį echolotą pirkti?

Norint išsirinkti tinkamą echolotą, reikia žinoti, kokį vaidmenį šis prietaisas atliks ir kokiai žvejybos rūšiai jis bus naudojamas. Tai svarbu, nes ne visi echolotai gali būti naudojami žvejybai iš valties. Vis dėlto yra ir universalių modelių, tačiau jų kaina paprastai būna gana aukšta. Todėl, jei prietaisą ketinama naudoti tik žvejybai iš valties arba nuo kranto, verta skirti ypatingą dėmesį techninėms specifikacijoms.

Pagrindiniai echolotų elementai yra siųstuvas ir keitiklis. Jei pasirinksite žvejybos iš valties įrenginį, turite atkreipti dėmesį į tai, kad siųstuvo galia būtų maksimali, o keitiklis dirbtų mažais dažniais - tikėtino nuskaitymo gylis priklauso nuo žemo dažnio. Jei naudosite echolotą nuo kranto - šie rodikliai gali būti ne tokie svarbūs. Todėl nebus tikslinga įsigyti tokių savybių turintį echolotą.

Pagrindiniai šiuo metu prekyboje vyraujantys echolotų gamintojai yraGarmin“, „Deeper“ ir „Praktik“.

Standartinę echolotų komplektaciją sudaro:

  • jutiklis su laidu ir jungtimi, skirti prijungti prie korpuso bloko (gali būti derinamas su maitinimo laidu)
  • išorinio akumuliatoriaus maitinimo laidas
  • korpusas su monitoriumi
  • korpuso atrama
  • jutiklio tvirtinimas ant nejudančio skersinio
  • gali būti pridėtas „pliuso“ laido saugiklis, apsaugantis nuo galios viršįtampių

Kokį echolotą rinktis, priklausomai nuo žūklės tipo?

Žieminė žūklė - specialios sąlygos, kai kiekvienas pasirenka echolotą savo biudžetui nuo 30 iki 350 dolerių. Pasirinkimo skirtumas priklauso nuo to, kokią informaciją norite gauti iš echoloto - kai kurie pateikia tik gylio ir žuvų buvimo požymius, todėl nėra brangūs, o tokie echolotai kaip „Deeper Pro“ ir „Deeper Pro +“, gali nustatyti žuvų dydį ir kaip žuvis reaguoja į avižėlę, todėl yra daug brangesni.

Echolotų žvejybai iš valties asortimentas yra labai platus. Brangiausi echolotai dažniausiai naudojami ne iš pripučiamų valčių, bet iš jachtų ir kitų didelių laivų. Echoloto žvejybai iš valties svarbus parametras - ekrano dydis; mažame ir kompaktiškame ekrane ne visada patogu žiūrėti objektus. Todėl perkami echolotai, turintys ekraną nuo 3,5 iki 7 colių.

Echolotai, skirti žvejoti nuo kranto - ypatinga niša, skirta tik belaidžiams echolotams. Jų asortimentas nėra toks platus, tačiau yra iš ko rinktis. Jie daugiausia naudojami žvejybai meškere, dugninei žvejybai ir karpių žvejybai. Belaidžiai jutikliai veikia radijo dažniais arba per „Wi-Fi“ tinklą, atstumu nuo 40 iki 300 metrų.

Echolotai su GPS

Echolotai su GPS padeda sudaryti žvejybos maršrutą, kuris informuoja žveją apie povandenines šiukšles, gylį, potvynio zonas ir leidžia pažymėti kelio taškus. GPS modulis gali būti įmontuotas į echolotą arba prijungtas atskirai.

Platus asortimentas

Internetinėje parduotuvėje pigu.lt rasite platų echolotų pasirinkimą. Čia galite įsigyti echolotus pigiau. Internetinėje parduotuvėje pigu.lt dažnai vyksta akcijos echolotams. Echolotai internetu –paprasta ir patogu.

Echolotų kaina

Echolotų kaina priklauso nuo žvejybos rūšies. Taip pat ar žvejosite žiemą, iš valties ar nuo kranto. Echolotų kaina priklauso nuo funkcijų įvairovės, kurias turės echolotas.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.