Šėryklos

(14)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 413 įvertinimų. Žiūrėti visus

Šėryklos internetu

Jei mėgstate dugninę žvejybą ar auginate žuvis tvenkinyje, patariame įsigyti žuvų šėryklą. Šiuo metu prekyboje vyrauja didelis šėryklų pasirinkimas.

Žuvų šėryklos dugninei žvejybai

Priklausomai nuo žvejybos sąlygų, gali būti naudojamos skirtingos šėryklos. Pagrindiniai šėryklų parametrai: svoris ir tūris. Tačiau be jų yra dar keletas svarbių savybių, apie kurias derėtų žinoti.

Kokį šėryklų svorį rinktis upei ir ežerui?

Šėrykla žuvims turėtų gerai gulėti vandens telkinio dugne, o ne šokinėti ant jo. Po užmetimo leidžiamas nedidelis šėryklos poslinkis (1–2 m) iki tol, kol ji atsimuš į dugno nelygumus. Tai pasiekiama teisingai parinkus šėryklos svorį ir naudojant pagrindinį valą, kurio skersmuo yra minimalus.

Upėms naudojamos šėryklos žuvims, sveriančios nuo 60 iki 80 g (silpna srovė), 80, 100, 120 g (stipri), daugiau kaip 120 g (labai stipri srovė).

Dažniausias šėryklų žvejybai svoris: 70, 80 ir 100 g - būtent tokiais svoriais dažniausiai žvejojama upėse.

Jei ketinate žvejoti naudodami žuvų šėryklą upėje, tuomet jūsų arsenale būtinai turi būti šėryklų, sveriančių 60–100 g. Tėkmė gali būti skirtinga. Ji gali skirtis priklausomai nuo sezono, kritulių ir kitų veiksnių.

Taip pat nepamirškite, kad prie šio svorio dar reikia pridėti jauko svorį (apie 20-50 g).

Nejudančiam vandens telkiniui tinka šėryklėlių svoris nuo 30g. Prie jo pridėję 20-30 g masalo, gausite bendrą masę, kurią galima mesti.

Kokia šėryklų forma geriausiai tinka dugninei žvejybai?

Kvadratinės ir apvalios šėryklos šiuo metu naudojamos dažniausiai. Trikampio formos šėryklos jau seniai nebenaudojamos.

Kokias šėryklas naudoti tvenkiniui?

Populiarus pasirinkimas šiuo metu yra šėryklos tvenkiniui, kurios automatiškai dozuoja pašaro dalį ir tiekia jį į tvenkinį, kitaip tariant tai - automatinės žuvų šėryklos.

Žmogus gali savarankiškai koreguoti maisto tiekimą, atsižvelgdamas į konkrečios žuvies rūšies poreikius. Teisingas dozavimas padės išvengti tvenkinio užteršimo ir nepakenks jūsų žuvies sveikatos būklei.

Kitas žuvų šėryklų variantas yra specialios sferinės formos šėryklos, į kurias tvenkinio savininkas galės įdėti tam tikrą kiekį maisto, o žuvys patenkinti savo alkį. Turėdami tokią šėryklą galite laisvai praleisti savaitgalius toli nuo namų ir nesijaudinti dėl žuvų, jos tikrai neliks alkanos.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.