Kamuolių pompos ir adatos

(21)
-54%

Kamuolių pompa Spokey Pampero 12" kaina ir informacija | Kamuolių pompos ir adatos | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 4,29 1val. 18min.
 
Į krepšelį
4/5
ATSIIMKITE RYTOJ

Kamuolių pompa Spokey Pampero 12"

-14%

Pompa Molten HP18-BL kaina ir informacija | Kamuolių pompos ir adatos | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 2,99 1val. 18min.
 
Į krepšelį
4.9/5

Pompa Molten HP18-BL

Pompa gimnastikos kamuoliui Avento 41VW kaina ir informacija | Kamuolių pompos ir adatos | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 2,39 1val. 18min.
 
Į krepšelį
4.5/5
ATSIIMKITE RYTOJ

Pompa gimnastikos kamuoliui Avento 41VW

Kamuolio pompa

Nusipirkę futbolo, tinklinio, gimnastikos ar krepšinio kamuolį (nesvarbu, ar esate profesionalas, ar mėgėjiškai žaidžiate su draugais savo kieme), po kurio laiko galite nusivilti, kad šis nebetarnauja jums taip, kaip norėtumėte, nes jame paprasčiausiai trūksta oro. Šią problemą greitai ir lengvai išspręsti padės pompa kamuoliui: jei turėsite savo, nereikės sukti galvos, kas galėtų šį daiktą paskolinti. Kai kamuolyje yra tiek oro, kiek jo turi būti, kamuolys tampa lengvesnis, jį patogiau atmušti, spardyti ir pan.

Kai kurios pompos netgi būna universalios, naudodami tokias, prisipūstumėte ne tik kamuolį, bet ir čiužinį, dviračio ar automobilio padangą. Kamuolio pompa gali būti su adata arba su adata ir žarnele. Jei sunku iš akies nuspėti, ar oro yra pakankamai, ar jau reikalinga pompa kamuoliui, galite naudoti oro slėgio matuoklį.

Naudinga informacija

Oro kamuolyje gali sumažėti, jei šis ilgą laiką gulėjo sandėlyje ar parduotuvėje. Kaip patikrinti, ar kamuolys gerai pripūstas? Tinkamai pripūstas krepšinio kamuolys, jei jį pakelsite sau prie galvos ir mesite žemyn, nuo grindų turėtų atšokti iki juosmens. Norėdami įsitikinti, ar kamuolys neleidžia oro, vos vos paseilinkite ventilio vietą – jei neatsiranda oro burbuliukų, kamuolys defektų neturi. Tam, kad kamuolys ilgai tarnautų ir būtų tinkamas naudojimui, žinokite, kad spardyti galima tik futbolo kamuolį, nesėdėkite ant kamuolių, kad šie nesideformuotų. Pirkdami atkreipkite dėmesį, ar kamuolys pasiūtas kokybiškai – jei siūlės kreivos, pro jas ims skverbti oras. Norėdami teisingai pripūsti kamuolį, ventilio vietą, į kurią ruošiatės durti, sutepkite alyva arba paseilinkite.

Įdomu: kamuolio istorija

Manoma, kad jau gilioje senovėje Afrikos kaimeliuose žmonės spardė į kamuolius panašius daiktus, pavyzdžiui, kaukoles. Pirmuosius, labai nepatvarius kamuolius, kurie neatlaikydavo daug smūgių ir netrukus sprogdavo gamindavo iš gyvūnų skrandžių arba pūslių (kiaulių ir kt.). Išradus vulkanizuotą gumą, iš jos1863 m. buvo pagamintas pirmasis kamuolys.

Pompa kamuoliams internetu

Taupykite laiką ir pirkite internetu – galėsite daugiau sportuoti! Pigu.lt interneto parduotuvėje yra ne tik futbolo, krepšinio, tinklinio ir kt. kamuoliai, bet ir pompos jiems pūsti bei kitos prekės, kurių gali prireikti norint profesionaliai ar mėgėjiškai užsiimti šiomis sporto šakomis.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.