Krepšinio stovai

(4)
-€50

%

Krepšinio stovas Spalding NBA Gametime kaina ir informacija | Krepšinio stovai | pigu.lt 3€ NUOLAIDA NUO 59€
  € 449,00 10val. 55min.
 
Į krepšelį
4/5
ATSIIMKITE RYTOJ

Krepšinio stovas Spalding NBA Gametime

Prekės ženklas: Spalding
Rėmo aukštis: 305 cm
Lentos ilgis: 137 cm
-25%

%

Vaikiškas krepšinio stovas su priedais kaina ir informacija | Krepšinio stovai | pigu.lt 3€ NUOLAIDA NUO 59€
  € 9,99 10val. 55min.
 
Į krepšelį

Vaikiškas krepšinio stovas su priedais

Prekės ženklas: Nenurodyta
Rėmo aukštis: 150 cm
Lentos ilgis: Nenurodyta
%

Krepšinio stovas Spalding NBA Gold kaina ir informacija | Krepšinio stovai | pigu.lt 3€ NUOLAIDA NUO 59€
  € 649,00 10val. 55min.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Krepšinio stovas Spalding NBA Gold

Prekės ženklas: Spalding
Rėmo aukštis: 305 cm
Lentos ilgis: 122 cm
%

Krepšinio stovas su spyruokliuojančiu lanku Exit Polestar kaina ir informacija | Krepšinio stovai | pigu.lt 3€ NUOLAIDA NUO 59€
  € 369,00 10val. 55min.
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Krepšinio stovas su spyruokliuojančiu lanku Exit Pole...

Prekės ženklas: EXIT
Rėmo aukštis: 363 cm
Lentos ilgis: 116 cm

Krepšinio stovai internetu

Rekvizitai, kurie būtini krepšiniui žaisti, yra krepšinio stovas, žaidimų aikštelė ir kamuolys. Krepšinio stovas yra svarbi krepšinio žaidimo dalis, be jo pats žaidimas neįmanomas, nes prie stovo tvirtinamas lankas.

Krepšinio stovas - nusipirkti jį, viena vertus, yra lengva, tačiau yra tam tikrų niuansų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Krepšinio stovas vaikams

Ypač verta paminėti krepšinio stovus vaikams. Krepšinio stovas vaikams yra sukurtas specialiai mažiesiems, todėl yra nedidelis, sveria nedaug ir jį lengva išardyti bei surinkti - visada galite pasiimti su savimi į gamtą. Toks krepšinio stovas vaikams padės įskiepyti meilę sportui ir ypač krepšiniui.

Pirkdami būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad stovą būtų lengva pritvirtinti prie žemės, nes nuo to priklauso jūsų vaiko saugumas. Labai svarbu pasirinkti krepšinio stovą iš aukštos kokybės medžiagų, nes jis turi išlaikyti šaltį ir lietų, deginančią saulę, o tuo pačiu metu neturi rūdyti, dažai neturėtų nusilupti. Medžiaga, iš kurios pagamintas krepšinio stovas vaikams turėtų būti patvari.

Mobilus krepšinio stovas

Viena iš krepšinio stovų rūšių yra mobilus krepšinio stovas. Mobilus krepšinio stovas yra skirtas išvykoms. Jis turi lengvą (palyginti su nejudančia įranga) rėmą, yra sulankstomas (varžtai naudojami kaip tvirtinimo elementai). Mobilus krepšinio stovas yra su ratukais. Tokie modeliai naudojami vykdant varžybas gatvėje ar patalpose.

Mobilieji krepšinio stovai yra skirstomi į dvi rūšis – mėgėjams ir profesionalams. Mėgėjų sporto įranga yra mažų matmenų, o profesionali yra galingos konstrukcijos.

Iš kokių medžiagų gaminami krepšinio stovai?

Pagrindiniai krepšinio sporto įrangos reikalavimai – jėga, stabilumas bei sugebėjimas išlaikyti smūgius, todėl krepšinio stovų gamyboje naudojamas metalas. Jis turi išlaikyti sportininkų apkrovas, smūgius ir svorį, kurie neretai pakimba ant krepšinio lanko.

Tam, kad metalas nenukentėtų nuo korozijos, nedidelių įbrėžimų, jis turi būti apsaugomas. Plienas yra padengiamas antikorozine danga ir miltelių dažais. Apsauginės medžiagos prailgina gaminio tarnavimo laiką, o ryškūs dažai suteikia jam estetinį vaizdą.

Kaip išsirinkti krepšinio stovą?

Tam, kad būtų lengviau ir patogiau klientams, prekyboje yra krepšinio stovas su lanku bei krepšinio stovas su lenta. Jie yra jau pritvirtinti prie krepšinio stovo.

Rinkdamiesi stovą, turėtumėte atsižvelgti į savo poreikius bei į tai, ar žaisite krepšinį profesionaliai ar kaip mėgėjai. Kaip pasirinkti krepšinio stovą, priklauso nuo to, kur jis bus montuotojamas bei kiek komandų bus treniruojama vienu metu. Asmeniniam naudojimui puikiai tiks gana nebrangios sulankstomos konstrukcijos su plastikiniais žiedais. Profesionaliam mokymui reikalinga galingesnė sporto įranga, kuri išlaikytų intensyvų naudojimąsi ir nuolatines apkrovas.

Įvairūs krepšinio stovai pigiau gali būti įsigijami per akcijas, kurios dažnai vyksta internetinėje parduotuvėje pigu.lt. Platus prekių asortimentas užtikrina, jog visuomet rasite sau tinkamą prekę mūsų internetinėje parduotuvėje.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.