Kitos tinklinio prekės

(6)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 385 įvertinimai. Žiūrėti visus

Kitos tinklinio prekės internetu

Jei jau turite ar esate nusprendę pirkti tinklinio kamuolį, laisvalaikiu dažnai žaidžiate tinklinį, galbūt jums pravers ir tokios tinklinio prekės kaip oro slėgio matuoklis, kamuolio pompa ir kt. 

Būsite ramūs, kad jokie netikėtumai netrukdys mėgautis žaidimu – prireikus naudodamiesi oro slėgio matuokliu galėsite pasitikrinti, ar kamuolyje yra pakankamai oro, ir jei jo pritrūks – pompa kamuoliui pūsti padės išspręsti šią problemą. Galima sakyti, pompa kamuoliams kiekvienam tinklinio mėgėjui yra tiesiog būtina! 

Tinklinį galima žaisti ir sporto salėje, ir lauke, paplūdimyje, todėl tai gana universali sporto šaka, smagus būdas sportuoti, daugiau judėti ir aktyviai leisti laiką su draugais ar šeimos nariais, draugiškai pasivaržyti. 

Naudingi patarimai

Jei kamuolys per daug pripūstas, išsitampo kamuolio siūlės ir medžiaga, tai gali sutrumpinti kamuolio tarnavimo laiką.

Jei turite siūtą tinklinio kamuolį, po žaidimo galite šiek tiek oro išleisti, kad siūlai ir kamuolio korpusas nebūtų nuolat išsitempę - taip kamuolys ilgiau išlaikys elastingumą. Jei kamuolys nuolat bus pripūstas iki galo, jis greičiau susidėvės, sugers daugiau drėgmės, galiausiai taps netinkamas naudojimui.

Kad kamuolį pripūstumėte teisingai, profesionalai pataria tą ventilio vietą, į kurią dursite adata, sutepti alyva arba paseilinti.

Kai kamuolyje pilna oro, kamuolys yra lengvesnis, jį lengviau atmušti ir smūgiuoti.

Oras iš kamuolio gali išsileisti, jei šis ilgai gulėjo parduotuvėje ar sandėlyje.

Nesėdėkite ant pripūsto tinklinio kamuolio, nespardykite jo, kad jis neprarastų savo formos.

Įdomūs faktai apie tinklinį

Tinklinį galima žaisti ne tik paplūdimyje, bet ir ant sniego (Lietuvoje tai dar nauja, bet užsienio slidinėjimo kurortuose gana dažnas reiškinys, žaidžiama pagal pritaikytas paplūdimio tinklinio taisykles). O kojiniame paplūdimio tinklinyje kamuolį atmušti galima tik kojomis, galva ar liemeniu.

Taupydami laiką ir norėdami kuo daugiau jo skirti aktyviam laisvalaikiui bei sportui, pirkite internetu – pigu.lt neišeidami iš namų rasite viską, ko reikia aktyviam laisvalaikiui. Tarp įvairių sporto prekių yra ir tinklinio prekės – tinklinio kamuoliai, tinklai, kamuolio pompa, oro slėgio matuoklis, kelių apsaugos ir kt.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA! Akcija galioja spec. ženklu pažymėtoms pardavėjo Pigu.lt prekėms bei užsakymams, pateiktiems iki spalio 7 d. vidurnakčio bei pasirašant SB Lizingo sutartį iki 10 mėn. terminui. SB Lizingo sutarties pasirašymo laikas nesvarbus. SB Lizingo sutartis galima pasirašyti nuo 07:01 val. iki 21:59 val. Akcija netaikoma prekių pristatymo, užnešimo, draudimo paslaugoms.