Tinklininkų apsaugos

(14)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
18 569 įvertinimai. Žiūrėti visus

Tinklinio apsaugos

Sportuojant ir aktyviai judant visada galima patirti traumą. Tam, kad jaustumėtės saugiau ir nesusižeistumėte (ypač tai aktualu vaikams ir paaugliams), sukurtos apsaugos ant kelių. Nors nubrozdinti keliai ir alkūnės dažnam primena vaikystę, šiais laikais nuo tokių traumų galima lengvai apsisaugoti – tam sukurtos alkūnių, kelių apsaugos, šalmai, skirti sportuojantiems, važinėjantiems riedučiais, dviračiais ar paspirtukais. Medikai pastebi, kad dažniausiai tinklinio žaidėjai griūna bandydami nuolat pasiekti kamuolį ir pataria išmokti teisingai griūti, minkštai nusileisti ant žemės, taip sumažinant traumų tikimybę. Kristi reikėtų ne tiesiomis kojomis, o jas sulenkus per kelius ir taip saugant kelių sąnarius. Kelių apsaugos tinkliniui, kuriomis prekiauja interneto parduotuvė pigu.lt, pasirūpins jūsų ar jūsų artimųjų sveikata ir saugumu.

Žaidžiant tinklinį reikia dažnai keisti kūno padėtį, greitai pašokti, tam reikia tvirtų raiščių ir sąnarių bei koordinacijos, ištreniruotų riešų, kurie padėtų lengviau atmušti kamuolį ir nepavargtų po žaidimo. Todėl patariama pasitreniruoti, išmokti griūti, stengtis būti ne tik azartiškiems ir judriems, bet ir atsargiems, o tinklinio kelių apsaugos bus tik dar vienas žingsnis į jūsų saugumą.

Kokios būna tinklinio kelių apsaugos ir kaip jas išsirinkti?

Tinklinio apsaugos keliams būna įvairios, dažniausiai skirtos apsaugoti nuo traumų (nubrozdinimų, sumušimų) kelio girnelę ir kelio sąnarį: skirtingų, dydžių, spalvų, gaminamos iš skirtingų medžiagų, todėl skiriasi ir jų kainos. Išsirinkite sau tinkamiausią kelio apsaugą, kuri tiktų jums pagal dydį, prisitaikytų prie jūsų kūno formų.

Kaip žaisti tinklinį?

Žaidimo esmė – permušti kamuolį per tinklą, kad jis atsimuštų į smėlį ar salės grindis priešininkų komandos pusėje bei stengtis apsiginti nuo tokių pačių jų veiksmų savo komandą. Tinklinis gali būti žaidžiamas paplūdimyje ar sporto salėje. Beje, šį žaidimą 1895 m. JAV sukūrė kūno kultūros mokytojas, iškėlęs sau užduotį, kad žaidimą būtų galima žaisti bet kokiam žaidėjų skaičiui uždarose patalpose nepatiriant didelių traumų, vėliau tinklinis paplito visame pasaulyje. Nors manoma, kad ir senovės Graikijoje būta žaidimo, kuris labai primena tinklinį.

Taupydami laiką ir norėdami kuo daugiau jo skirti aktyviam laisvalaikiui bei sportui, pirkite internetu – pigu.lt neišeidami iš namų rasite viską, ko reikia aktyviam laisvalaikiui. Tarp įvairių sporto prekių yra ir tinklinio prekės – tinklinio kamuoliai, tinklai, taip pat kamuolio pompos, oro slėgio matuokliai, kelių apsaugos ir kt.