Telefonai
Buitinė technika
Audio įranga
Aksesuarai
Elektriniai paspirtukai
Video įranga

Xiaomi

Xiaomi kompaniją 2010-aisiais metais Kinijoje įkūrė verslininkas Lei Jun – prekinis ženklas netruko išpopuliarėti Azijoje, o prieš keletą metų įžengęs į Europos rinką, taip pat susilaukė didžiulės sėkmės. Šiuo metu telefonai Xiaomi pagal pardavimų skaičių Europos šalyse yra ketvirti, o 2018 metais jų augimas viršijo net 999%!

„Mi“ logotipas turi dvi reikšmes: tai „mobilusis internetas“ (angl. Mobile Internet) ir „misija neįmanoma“ (angl. Mission Impossible), siejama su iššūkiais, kurie kompanijos veikimo pradžioje kartais atrodydavo neįveikiami.

Kokybiškos Xiaomi technologijos, prieinamos visiems

Įmonės įkūrėjo įsitikinimu, aukštos kokybės technologijos turi būti prieinamos kiekvienam. Tai pagrindinė priežastis, kodėl Xiaomi kompiuteriai, telefonai ir visa kita produkcija yra parduodama už kur kas mažesnę kainą, lyginant su panašias specifikacijas turinčiomis kitų gamintojų prekėmis.

Kompanijos tikslas – kurti išskirtinę techninę ir programinę įrangą bei interneto paslaugas, kurių epicentre visuomet yra Mi fanai. Įmonėje Xiaomi atsiliepimai ir pirkėjų nuomonė visuomet yra ypatingai vertinami: gamintojai įsitikinę, jog būtent tai padeda jiems augti, egzistuoti ir nuolat tobulinti savo produktus. Kurti fanams – pagrindinė šios įmonės siekiamybė ir varomasis mechanizmas. Šį faktą įrodo ir tai, jog nemaža dalis Xiaomi darbuotojų, prieš įsidarbindami kompanijoje, taip pat buvo šio prekinio ženklo entuziastai.

Gausi produktų įvairovė

Šis prekinis ženklas labiausiai žinomas dėl savo mobiliųjų telefonų – Xiaomi Redmi Note 5 Plus, Redmi 5 ir kiti panašūs modeliai vertinami ir dėl žavios išvaizdos, ir dėl įspūdingų parametrų. Tačiau iš tiesų kompanijos produktų spektras yra kur kas platesnis.

Technologijų entuziastus žavi Xiaomi laptop‘ai, vaizdo, garso įranga ir jai skirti aksesuarai, tuo tarpu ieškantiems namų apyvokos prekių, patinka Xiaomi svarstyklės, virdulys ir kiti panašūs prietaisai. Tai dar ne viskas – šiuo prekiniu ženklu pažymėta daugybė prekių, todėl kompanijos asortimente rasite ir paspirtukus, kuprines ar net kelionines pagalvėles bei skėčius.

Xiaomi telefonai ir kitos prekės internetu

Sužavėjo telefonas Xiaomi Mi 11, Xiaomi robotas siurblys, o galbūt ieškote kitų šiuo prekiniu ženklu pažymėtų produktų? Apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvėje esančius pasiūlymus – čia rasite ne tik gausų Xiaomi produkcijos pasirinkimą, bet ir dažnas akcijas bei išpardavimus. Jei bus sunku nuspręsti, ką pasirinkti, ir svarstysite, kurie geriausi Xiaomi telefonai, atsiliepimai ir šių bei kitų prekių apžvalgos padės priimti teisingą sprendimą.

Patogu ir tai, jog Xiaomi mobilieji telefonai, kompiuteriai ir visos kitos prekės gali būti įsigytos internetu, net neišėjus iš namų. Nuspręskite, kurie gaminiai Jums patinka labiausiai ir mes pasirūpinsime, kad užsakytos prekės greitu metu būtų pristatytos į Jūsų namus!