Žiedai

(40)

Žiedai internetu

Žiedai – juvelyrika, kuri byloja apie tam tikrus mūsų įsipareigojimus ar tiesiog tampa dailiu stiliaus akcentu. Skiriasi ne tik žiedų dydžiai – jie būna įvairiausių formų ir spalvų, papuošti dailiomis akutėmis ar įmantriomis formomis, todėl kiekviena dailiosios lyties atstovė lengvai atranda sau tinkamiausią variantą. Vis dėlto, apsispręsti bus kur kas paprasčiau, jeigu į pagalbą pasitelksite tam tikras rekomendacijas – tuomet juvelyriniai žiedai dar geriau derės prie Jūsų stiliaus.

Žiedai pagal pirštus

Logiška, kad renkantis žiedą, vertėtų atsižvelgti į savo pirštus – tuomet dar lengviau bus atskleisti rankų grožį. Ilgiems pirštams tiks platesnės juostos ir masyvūs žiedai su akmenimis – jei mėgstate drąsesnį stilių, galite drąsiai eksperimentuoti su pačiais įvairiausiais variantais. Žiedai moterims, turinčioms plonus pirštus, taip pat turėtų būti plonesni – jie vizualiai šiek tiek pastorins jų išvaizdą. Tokie variantai tiks ir trumpiems pirštams, o dar geriau, jei jie bus padailinti ir akmenimis – tuomet pirštai atrodys ilgesni. Platesniems pirštams tiks šiek tiek storesni, asimetrinių ar kampuotų formų žiedai, kurie vizualiai sumažins piršto plotį.

Žiedai pagal amžių

Dažnai rekomenduojama šiuos aksesuarus rinktis ir pagal amžių – žiedai mergaitėms turėtų būti plonesni ir žaismingesni, tuo tarpu brandesnio amžiaus moterys turėtų rinktis masyvesnius, prabangesnius variantus. Vis dėlto, jeigu radote Jums patinkantį žiedą, kuris neatitinka šių standartų, tikrai nevertėtų jo atsisakyti – taisyklės sukurtos tam, kad jas laužytume, todėl renkantis aksesuarus drąsiai galima eksperimentuoti ir nešioti būtent tai, kas patinka Jums.

Žiedai pasipiršimui

Sužadėtuvių žiedai merginai – sudėtinga ir daug atsakomybės reikalaujanti užduotis, su kuria tenka susidurti daugeliui vyriškių. Nors pats faktas merginoms dažniausiai padaro didesnį įspūdį nei pats žiedas, vis dėlto, nusistovėjus emocijoms atkreipiame dėmesį ir į šį aksesuarą – juk artimiausiu metu jis taps svarbia stiliaus dalimi. Tad rinkdamiesi turėtumėte atsižvelgti į būsimosios nuotaikos skonį – jei ji mėgsta išsiskirti iš minios, vertėtų paieškoti masyvesnio, blizgančio žiedo, o jeigu dažniau renkasi klasikinius aksesuarus, tokiai merginai turėtų patikti plonesni žiedai su akmenimis. Sužadėtuvių žiedus dažnai puošia akmenys, tačiau toks pasirinkimas tikrai nėra būtinas – jei žinote, kad Jūsų išrinktąją sužavės originalūs sprendimai, išbandykite įmantresnius variantus.

Gausus žiedų asortimentas siūlomas Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, tad kviečiame užsukti ir iš arčiau susipažinti su šiais dailiais aksesuarais. Čia žiedai kaina atitinka kokybę, o patogus jų įsigijimo būdas leidžia papuošalais pasirūpinti net neiškėlus kojos iš namų – žiedai internetu užsakomi vos per kelias minutes ir tuomet greitu metu yra pristatomi tiesiai į Jūsų namus.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2018 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.