Išmanūs dūmų, dujų detektoriai

(10)
  € 58,61
 
Į krepšelį

Ajax FireProtect dūmų detektorius, baltas

Detektoriaus tipas: Dūmų

Ajax FireProtect dūmų detektorius, juodas kaina ir informacija | Dūmų, dujų detektoriai | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
  € 58,61
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Ajax FireProtect dūmų detektorius, juodas

Detektoriaus tipas: Dūmų
  € 65,90
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Išmanusis Wi-Fi dujų (CNG) detektorius Shelly GAS CNG

Detektoriaus tipas: Dujų
  € 65,90
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Išmanusis Wi-Fi dujų (LPG) detektorius Shelly GAS LPG

Detektoriaus tipas: Dujų
  € 31,27
 
Į krepšelį

Bevielis dūmų detektorius HiSmart

Detektoriaus tipas: Dūmų
  € 92,24
 
Į krepšelį

Ajax FireProtect Plus, juodas

Detektoriaus tipas: Dūmų
  € 92,24
 
Į krepšelį
5/5

Ajax FireProtect Plus, baltas

Detektoriaus tipas: Dūmų
  € 39,98
 
Į krepšelį
1/5

Wi-Fi išmanusis dūmų detektorius Robert Smart Wi-Fi s...

Detektoriaus tipas: Dūmų, Karščio

Išmanieji dūmų, dujų detektoriai internetu

Kiekvienas iš mūsų svajoja gyventi visapusiškai saugioje aplinkoje, tačiau ne visuomet patys sugebame pastebėti gresiančius pavojus – būtent dėl to į pagalbą reikia pasitelkti papildomus prietaisus. Populiarėjant išmaniųjų namų idėjoms, daugelis jų dabar gali pasiūlyti dar daugiau papildomų funkcijų, todėl nieko stebėtino, kad standartinius modelius vis dažniau pakeičia išmanieji dūmų, dujų detektoriai. Juos apžiūrėti ir įsigyti galėsite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Išmanieji dūmų detektoriai

Ne paslaptis, jog ugnis labai greitai gali padaryti neatitaisomą žalą, todėl tokiu atveju kiekviena minutė yra itin svarbu. Būtent dėl to standartiniai įrenginiai prieš keletą metų tapo privalomi kiekvienuose namuose – jie aptinka aplinkoje esančius dūmus ir apie pavojų įspėja garsiniu signalu. Tačiau lygiai taip pat galima rinktis ir kur kas modernesnius jų modelius – išmanus dūmų detektorius turėtų maloniai nustebinti savo galimybėmis.

Kone didžiausias tokio tipo prietaisų privalumas yra tas, kad jie apie pavojų įspėja ne tik garsiniu signalu, bet ir išsiunčia įspėjamąjį pranešimą į su jais susietus prietaisus. Tai reiškia, kad net ir nebūdami namuose, iš karto būsite informuoti apie gresiantį pavojų ir galėsite skubiai imtis tolimesnių veiksmų. Jei visa apsaugos sistema bus prijungta prie saugos tarnybos, jie apie tai taip pat gaus pranešimą.

Kai kurie išmanieji dūmų detektoriai gali aptikti ne tik šiuos darinius – juk tai tikrai nėra vienintelis ženklas, galintis byloti apie gresiantį gaisro pavojų. Būtent dėl to sekama ir patalpos temperatūra: jei ji netikėtai tampa ženkliai aukštesnė, prietaisas tai taip pat traktuoja kaip neigiamą požymį ir kuo skubiau apie tai informuoja Jus. Garsinis signalas yra pakankamai galingas, tad jeigu būsite namuose, jį neabejotinai pavyks išgirsti.

Verta paminėti ir tai, jog tarp tokių gaminių dažniausiai yra sutinkamas belaidis dūmų detektorius – tokio tipo prietaisai garantuoja dar paprastesnį montavimą. Jį galėsite pritvirtinti bet kurioje reikiamoje vietoje, visiškai negalvodami apie tai, ar jo laidas galės ją pasiekti. Belaidė technologija veikia net ir didesniu nuotoliu, tačiau tikslesnius skaičius turėtumėte pasitikrinti konkrečios prekės aprašyme. Tokie prietaisai neretai yra apsaugoti nuo ryšio sutrikimų, tad galėsite būti tikri, jog WiFi dūmų detektorius visuomet suveiks tuomet, kai to reikės.

Išmaniosios technologijos daugeliui vis dar atrodo pakankamai sudėtingos, tačiau dėl tokio prietaiso valdymo nerimauti tikrai nereikėtų – paprastai jį pritvirtinę, lygiai taip pat paprastai ir valdysite. Išmanusis dūmų detektorius galės būti valdomas atitinkamo gamintojo siūloma programėle, kurioje galėsite koreguoti jo nustatymus. Tokiuose prietaisuose energiją palaiko keičiamos baterijos, tačiau jie yra pakankamai taupūs, tad apie elementų keitimą nereikės galvoti net kelerius metus. Visgi, šią informaciją taip pat derėtų pasitikrinti prekių aprašymuose.

Mūsų asortimente Jūsų laukia patikimų gamintojų, kompaktiški išmanieji dūmų detektoriai. Jie pasižymi elegantiška, modernia išvaizda, taigi nekils keblumų ir tuomet, kai juos reikės priderinti prie kambarių interjero. Didesniuose namuose gali prireikti net kelių tokių gaminių, tačiau jų kaina tikrai yra prieinama kiekvienam, norinčiam pasirūpinti maksimaliu namų saugumu – atidžiau juos apžiūrėję, tuo netruksite įsitikinti ir patys.

Išmanieji dujų detektoriai

Tokie prietaisai namuose nėra privalomi, tačiau patalpose, kur naudojamos gamtinės ar suskystintos naftos dujos, apie juos iš tiesų vertėtų pagalvoti. Toks išmanusis dujų detektorius gebės aptikti bet kokių dujų nuotėkį – dažniausiai patys to užuosti ar kitaip pastebėti negalime, taigi tikriausiai net nereikia pasakoti, kodėl svarbu pasirūpinti šiuo prietaisu. Tai ypač aktualu, jei namuose dažnai paliekate vienus vaikus, tačiau ne mažiau svarbu ir bet kokiose kitose situacijose.

Nors šiuo atveju ir vėlgi galima rinktis standartinius prietaisus, išmanieji dujų detektoriai gali pasiūlyti kur kas solidesnį privalumų sąrašą. Iš esmės jie veikia pakankamai panašiai, kaip ir prieš tai aptarti, dūmus aptinkantys įrenginiai. Pastebėjus nuokrypius, Jūs esate informuojami ne tik garsiniu signalu ir mirksinčiomis šviesomis, bet ir į savo mobilųjį telefoną ar kitą prijungtą įrenginį. Maža to, naudojantis specialia programėle, galima sekti, kokio lygio yra dujų nuotėkis ir reguliariai pasitikrinti, ar įrenginys vis dar veikia.

Kitaip tariant, išmanieji dujų detektoriai leidžia jaustis kur kas ramiau – apie bet kokius neigiamus pokyčius būsite informuoti nepriklausomai nuo to, kur tuo metu būsite. Nors kartais toks prietaisas gali pasirodyti ne pats svarbiausias, atsitikus nelaimei, džiaugsitės, jog buvote laiku informuoti ir išvengėte didesnių nuostolių. Tuo labiau, jog išmanusis dujų detektorius nereikalauja didelių investicijų – nors mūsų saugumas nėra įkainojamas, visuomet malonu, kai pavyksta išvengti papildomų išlaidų. Dėl montavimo ir valdymo problemų taip pat nekils – tuo labai greitai įsitikinsite ir patys. Be to, gamintojai pasirūpino, kad jo dizainas lengvai įsilietų į bet kokios patalpos interjerą, o dėl kompaktiško dydžio tokį prietaisą galėtumėte pritaikyti net ir mažesnėje erdvėje.

Svarstydami, kuris modelis bus pats tinkamiausias, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo dujas atitinkamas išmanusis detektorius gali aptikti. Taip pat derėtų palyginti pagrindines specifikacijas, tokias kaip jautrumas, veikimo diapazonas ar papildomos funkcijos. Jei apsispręsti bus sunku, pasidomėkite kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais: turėdami daugiau informacijos, pasiteisinsiantį sprendimą visuomet priimsite kur kas paprasčiau. Naujasis išmanusis dujų detektorius patikimai tarnaus ne vienerius metus, taigi paskyrę daugiau laiko paieškoms, tikrai nepasigailėsite.

Išmanieji dujų ir dūmų detektoriai pigiau

Ieškantiems, kur šie išmanieji detektoriai galėtų būti įsigyti geromis sąlygomis, pravartu užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir apžiūrėti joje esantį prekių asortimentą. Čia Jūsų lauks ir dažnos akcijos bei išpardavimai – jų metu taikomos solidžios nuolaidos, taigi namų ar kitų patalpų saugumu galėsite pasirūpinti dar palankesne kaina. Jei pamatysite vieną iš jų, būtinai pasinaudokite tokia galimybe.

Dėl to Jums netgi neteks iškelti kojos iš namų, kadangi išmanieji dūmų ir dujų detektoriai yra parduodami internetu: Jums tereikės užsakyti labiausiai patikusį modelį ir tuomet sulauksite greito jo pristatymo tiesiai į namus. Taip pat turėsite galimybę pirkinius atsiimti patys. Be jokio papildomo apmokestinimo tai padarysite užsukę į vieną iš mūsų prekių atsiėmimo punktų, kuriuos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.