Biografijos, autobiografijos, memuarai

(157)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
13 815 įvertinimų. Žiūrėti visus

Tiek nagrinėjant istoriją, tiek atkreipus dėmesį į šių laikų garsiausius asmenis, tarp jų nesunku atrasti iškilių ir įkvepiančių asmenybių, sugebėjusių priimti kontraversiškai vertinamus ar visą pasaulio istoriją pakeitusius sprendimus. Su didžiąja jų dalimi tikriausiai nebeturėsime progos pakalbėti, tačiau tikriausiai sutiksite, jog būtų be galo įdomu sužinoti intriguojančius tokių personų gyvenimo faktus ar netgi išklausyti ryškiausius jų prisiminimus. Visa tai Jums padaryti leis biografijos, autobiografijos ir memuarai – šie kūriniai atspindi tam tikrus iškilių asmenybių gyvenimo etapus ir netgi leidžia mums jas geriau pažinti.

Geriausios biografinės knygos, memuarai: pasirinkimo įvairovė

Biografijos knygos apima tiek mūsų šalies, tiek ir pasaulio garsenybių gyvenimus, todėl tik nuo Jūsų priklauso, kokios istorijos atrodo labiausiai intriguojančios. Asortimente rasite politikos atstovų, menininkų, krepšininkų ir kitų garsių asmenybių pasakojimus, todėl pirmiausia turėtumėte pagalvoti, kokiai tematikai teikiate pirmenybę. Labai tikėtina, jog susitapatinę su pagrindiniais herojais, ir patys surasite daugiau motyvacijos pasiekti seniai užsibrėžtus tikslus, o galbūt surasite ir naujų.

Labai šiam žanrui artimos ir autobiografinės knygos – skirtumas tas, jog tokie kūriniai yra aprašomi pirmuoju asmeniu. Tai ne visuomet reiškia, jog leidinio herojus pats jį ir parašė, tačiau dažniausiai šios asmenybės būna ženkliai prisidėjusios prie viso kūrybinio proceso. Jų indėlis neabejotinai atsispindi ir galutiniame rezultate: tuomet kūriniuose galima rasti tikslesnių atsiminimų ir naujų požiūrio taškų, leidžiančių suprasti, kodėl buvo priimti vieni ar kiti sprendimai. Tokios istorijos leidžia praplėsti savo akiratį – jomis ypač susižavi besidomintys istorija, tačiau ir kiti gali likti maloniai nustebinti iškiliausių asmenybių gyvenimo vingiais.

Iš dalies autobiografijos knygos primena memuarus, tačiau juose dažniau aprašomi tam tikri įvykiai, o ne konkrečios asmenybės. Žinoma, pagrindinis jų herojus pats yra juose dalyvavęs ar tiesiog gyvenęs tam tikru laikmečiu – tai puiki proga nenušlifuotas istorijas išgirsti iš pirmų lūpų. Ypač tuomet, jei žavitės tam tikru laikotarpiu ar norite daugiau sužinoti apie pasaulį sukrėtusius įvykius: jokie faktai istorijos neatskleis taip gerai, kaip ten buvusiųjų ir viską mačiusiųjų atsiminimai. Skaitydami juos, ir patys galėsite nusikelti į tuos laikus: galbūt kai kurios istorijos privers pakeisti net ir Jūsų požiūrį.

Tam, kad dar geriau praplėstumėte savo akiratį, verta paskaityti ir apie tuos istorinius veikėjus, kurie nekelia didelio susižavėjimo. Intriguojantys faktai ir galbūt niekur negirdėtos istorijos vėliau galės tapti Jūsų koziriu tuomet, kai įnirtingai diskutuosite su bičiuliais. Pasidomėkite kitų skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis: ši informacija padės Jums nuspręsti, kuriomis rekomendacijomis iš tiesų verta pasikliauti.

Atsiminimų ir biografijos knygos pigiau

Ieškantiems, kur įkvepiančios biografinės knygos parduodamos gera kaina, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę. Vykstant akcijoms ir išpardavimams, šiuos kūrinius įsigysite gerokai palankesnėmis sąlygomis, o plati jų įvairovė leis surasti įdomiausius skaitinius nepriklausomai nuo to, ar labiau domitės šiuolaikinių garsenybių, ar istorinių veikėjų gyvenimo vinginiais.

Apsipirkti ir papildyti savo sukauptą kolekciją galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu, kadangi visos mūsų asortimente esančios biografinės knygos yra parduodamos internetu. Nuspręskite, kokių herojų išgyvenimai Jums atrodo patys įdomiausi ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų užsakyti pirkiniai neilgai trukus atkeliautų pageidaujamu adresu. Juos taip pat galėsite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose, kurie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Pasirinkus tokį atsiėmimo būdą, pavyks dar šiek tiek sutaupyti, kadangi šis pristatymas yra nemokamas.

Pas mus Jūsų laukia pasaulį pakeitusių asmenybių istorijos ir visą pasaulį sukrėtusių įvykių memuarai. Černobylio dramos prisiminimai, Hitlerio gyvenimo vingiai, D. Trumpo sėkmės paslaptys, gydytojų, aktorių išgyvenimai ir kitos panašios istorijos, kurios tikrai nepaliks abejingų. Ar jau nusprendėte, su kuria iš jų susipažinsite pirmiausiai? Dabar itin palankus metas tai padaryti!

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.