Garso plokštės

(66)
Filtras
%

LogiLink UA0053 Gera kaina!
€ 6,00
Į krepšelį
3/5
GREITAS PRISTATYMAS

LogiLink UA0053

-28%

%

InLine USB (33051C)
€ 15,00 € 20,99
Į krepšelį

InLine USB (33051C)

-20%

Savio AK-08
€ 3,99 € 5,00
Į krepšelį

Savio AK-08

-14%

Sharkoon SB1
€ 12,00 € 14,00
Į krepšelį

Sharkoon SB1

-11%

0 €

Asus Xonar DG - PCI, System 5.1 Akcija pristatymui
€ 32,00 € 35,99
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Asus Xonar DG - PCI, System 5.1

Garso plokštė

Garso plokštės pasirinkimas bus aktualus tiems vartotojams, kurie mėgsta ir vertina gerą, kokybišką garsą. Pagrindinės garso plokštės funkcijos – įeinančio garso signalo apdorojimas ir  perdavimas į žemesnių dažnių garsiakalbį.

Garso plokštės yra dviejų tipų: vidinės ir išorinės. Išorinės garso plokštės yra jungiamos prie kompiuterio per USB arba „FireWire“. Vidines garso plokštes galima prijungti tik prie pagrindinės (motininės) plokštės lizdo PCI arba PCIe. Vidinės garso plokštės yra pigesnės, nes neturi korpuso. Išorines garso plokštes galima prijungti prie nešiojamo arba stacionaraus kompiuterio.

Kam reikalinga išorinė garso plokštė?

Jeigu norite klausytis kokybiškos muzikos ar žiūrėti filmus su garso efektais, reikėtų pagalvoti apie garso plokštės įsigijimą. Aukščiausios kokybės garsą galėsite girdėti prijungę garsiakalbius per skaitmeninę ar optinę sąsają (S/PDIF). Reikia atkreipti dėmesį, ar garso plokštė palaiko triukšmo slopinimą „Dolby Digital“. Negalima pamiršti, kad svarbiausiu išlieka garso šaltinis.

Maitinimas

Išorinės garso plokštės naudoja išorinį maitinimo šaltinį arba USB jungtį. Naudojant išorinį maitinimą, garso plokštė gali veikti geriau, nes nepriklauso nuo kompiuterio galingumo. USB garso plokštės yra mobilesnės, jos taip pat gali būti prijungtos prie nešiojamo kompiuterio – tai ypač praverčia kelionėse. Išorinė garso plokštė USB yra puikus sprendimas nešiojamam kompiuteriui.

Garso schema

Populiariausios žaidimų ir filmų garso schemos yra 5.1 (5 garsiakalbiai ir 1 žemųjų dažnių garsiakalbis), 6.1 (6 garsiakalbiai ir 1 žemųjų dažnių garsiakalbis) ir 7.1 (7 garsiakalbiai ir 1 žemųjų dažnių garsiakalbis). Įsitikinkite, kad būsimoji garso plokštė palaiko pageidaujamą arba jau turimą garso schemą.

EAX“ – garso sistemų gamintojo „Creative“ sukurta technologija, leidžianti žaidėjams pasinerti į žaidimų garso panoramos erdvę.

ASIO garso plokštės technologijos palaikymas leidžia naudoti profesionalią programinę įrangą, skirtą dirbti su garsu ir muzika. Jei ketinate tai daryti, įsitikinkite, kad plokštė palaiko ASIO 2.0 arba ASIO 2.2.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.