Naktinis ispardavimas

Kvapusis vanduo Jimmy Choo Urban Hero EDP vyrams 100 ml

Prekės ID: 28123262
GERIAUSIA KAINA
Tūris:
100 ml
Koncentracija:
EDP
€ 3997
€ 5749*
€ 39970 / l

Sutaupote: € 1752

Pardavėjas:
Pigu.lt
Kiekis - +

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Kvapusis vanduo Jimmy Choo Urban Hero EDP vyrams 100 ml

Naudojimas: Rekomenduojama naudoti kasdien.

Urban Hero - odos, medienos, citrusinių vaisių aromatas skirtas paslaptingam, savimi pasitikinčiam vyrui.

Išleistas 2019 metais.

- Viršutinės natos: citrininos, juodieji pipirai.

- Vidurinės natos: raudonmedis, vetiveris.

 - Pagrindinės natos: pilkoji ambra, oda.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

Jimmy Choo

Jimmy Choo istorija prasidėjo prieš maždaug 20 metų Londono rytinėje dalyje, kur jis dirbo dailininku. Jis buvo puikiai atpažįstamas tiesiog iš savo skambaus ir paprasto vardo - Jimmy Choo. Šis menininkas tapo gana prabangiu kūrėju, gamindamas bei kurdamas batus Didžiosios Britanijos aukštuomenei, įskaitant princesę Dianą, Velso princesę. 1996 m. Tamara Mellon, „British Vogue“ redaktorė, pastebėjo jo talentą.


Jimmy Choo tapo puikiai pasaulyje žinomu batų dizaineriu, kuriam labai svarbi jo kūrinių apdaila. Jo populiarumą į aukštumas iškėlė ir tai, kad avėdamos jo batelius pasaulinio lygio žvaigždės žengė raudonuoju kilimu. Ir ne vieną kartą.


Akivaizdu, kad Jimmy Choo moteris yra drąsi ir pasitikinti savo stiliumi. Iš širdies ji yra spalvinga ir jausminga, pritraukianti kitus savo energija. Tik kartais ši moteris gali būti maištinga ir nenuspėjama. Tačiau nuo savo pirmojo kvapo pradžios 2011 m. Jimmy Choo mėgėjams tai tapo naujas priedas šalia jo batelių.


„Kvepalai suteikia moteriai tapatybę“, - Tamara Mellon pastebėjo jų pristatymo metu. „Kai moteris patenka į kambarį, galite ją atpažinti iš jos kvepalų. Arba, jei ji pasiskolina jūsų šaliką ir jį grąžina, tu kvepėsi ja.“

Kvapusis vanduo Jimmy Choo Urban Hero EDP vyrams 100 ml               Jimmy Choo