Atsiimkite prekes iš Lietuvos Pašto skyriaus!

Atsiimkite prekes artimiausiame pašto skyriuje!

  • Rekomenduojame už prekes jų atsiėmimo metu atsiskaityti banko kortele.
  • Pristatomos prekės, kurių siuntos bendras svoris neviršija 15 kg. Tikslią informaciją ar Jūsų siunta gali būti pristatyta į Jūsų pasirinktą Lietuvos pašto skyrių, nurodysime užsakymo metu.
  • Atvažiuokite atsiimti prekes tik gavę pranešimą SMS žinute bei el.paštu, kad prekė pristatyta į Jūsų pasirinktą Lietuvos Pašto skyrių.
  • Užsakytas prekes iš Lietuvos pašto skyriaus būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje.

Pristatymo kaina - 1,49 €

Dėmesio:
1. Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).
2. Perkant lizingu, prekes atsiimti ir vartojimo kredito sutartį pasirašyti gali tik lizingo paraišką pateikęs asmuo. Prekes atsiimantis asmuo privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją, o taip pat kitus Pigu.lt darbuotojo nurodytus dokumentus.