Naktinis ispardavimas

Tualetinis vanduo Bi-es Porto Di Capri EDT vyrams 100 ml

Prekės ID: 13530735
5/5
KLIENTŲ ĮVERTINIMAI
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
2 Klientų įvertinimai | Klausimai ir atsakymai
GERIAUSIA KAINA
Tūris:
100 ml
Koncentracija:
EDT
€ 919
€ 1899*
€ 9190 / l

Sutaupote: € 980

Pardavėjas:
Pigu.lt
Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia € 1299, taikomas administravimo mokestis€ 299. Prekės kaina su administravimo mokesčiu . Pridėk prekių ir nemokėk mokesčio!
Kiekis - +

Pristatymo terminai

Prekės aprašymas: Tualetinis vanduo Bi-es Porto Di Capri EDT vyrams 100 ml

Šviežias, teigiamas ir energingas kvapas. Gėlių natos persipina su vaisių aromatu ir palieką paslaptingumo aurą. Idelaiai tinka kasdienai ir ypatingoms progoms.

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

Bi-es

Bi-es ir Fabio Verso yra kvepalų prekiniai ženklai priklausantys Lenkijos įmonei Uroda. Uroda Polska (anksčiau žinoma kaip Bi-es Polska) buvo įkurta 1996 metais. Šiuo metu įmonė yra viena didžiausių kvepalų gamintojų Lenkijoje. Pakeitus pavadinimą, buvo sukurtas naujas įmonės įvaizdis. Bi-es kvepalai yra vieni iš labiausiai atpažįstamų prekės ženklų savo segmente Lenkijoje ir vis dažniau atpažįstami visame pasaulyje. Bi-es portfelis nuolat atnaujinamas naujais produktais, kurie kuriami reminatis vartotojų poreikių analize ir naujausiomis parfumerijos rinkos tendencijomis. Bendrovė gamina ir platina kosmetikos gaminius, tokius kaip kvepalai, tualetiniai vandenys, kvapieji vandenys, losjonai po skutimosi, dezodorantai bei parfumuoti dezodorantai.

2009 metai buvo kertiniai metai, kai bendrovė išplėtė savo pasiūlą su gerai žinomais ir populiariais veido ir kūno kosmetikos prekiniais ženklais, tokiais kaip Uroda (Melisa, Kwiaty Polskie, Active 90) ir vyriškų kvepalų prekiniu ženklu Makler. Tais pačiais metais įmonė ėmė bendradarbiauti su žinomais „Disney“, „Marvel superheroes“, „Mattel“ bei „Cartoon Network“ licencijų išdavėjais. Taip buvo išplėstas asortimentas skirtas vaikams, kuris yra stilizuotas įvairias žinomais personažais. Stengdamiesi vis giliau įsibrauti į pasaulinę rinką „Uroda Polska“ nuolat stiprina savo pozicijas masinių kvepalų kūrime ir gamyboje.

Uroda Polsk yra prestižinio prizo „Metų kokybė 2008“ nugalėtoja, skiriama „Gazeta Prawna“ redaktorių. Taip pat įmonė dalyvauja įvairiuose bendruomenės projektuose ir ekologiją skatinančiose veiklose. Prieš dvejus metus, dėka pakuočių atliekų perdirbimo, buvo sutaupyta 308,80 tonų šiltnamio efektą sukeliančių dujų, kas įmonei leido atverti duris į bendradarbiavimą su kitomis ekologija ir aplinkosauga propaguojančiomis įmonėmis.

Tualetinis vanduo Bi-es Porto Di Capri EDT vyrams 100 ml               Bi-es

Koncentracija

Koncentracijos tipai Šifravimas Kiek valandų išlieka kvapas? Grynojo kvapo konsistencija
EDT ""Eau De Toilette"" Gali išlikti nuo 2 iki 4 val. 4-15%
EDP ""Eau De Parfum"" Išlieka nuo 3 iki 5 val.