Angliavandeniai

(8)
Biotech Muscle Mass 1000 g. kaina ir informacija | Angliavandeniai | pigu.lt GERA KAINA!
  € 11,34
€ 1134 / kg  
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Biotech Muscle Mass 1000 g.

Olimp Iso Plus Powder 1505 g. kaina ir informacija | Angliavandeniai | pigu.lt GERA KAINA!
  € 17,99
€ 1195 / kg  
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Olimp Iso Plus Powder 1505 g.

Biotech Carbox 1000 g. kaina ir informacija | Angliavandeniai | pigu.lt GERA KAINA!
  € 7,49
€ 749 / kg  
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Biotech Carbox 1000 g.

Angliavandenių papildai

Siekiant, kad treniruotės būtų naudingos ir efektingos, svarbu, jog jų metu nepritrūktume energijos – jei nepavyksta to užtikrinti su mityba, pravartu pasitelkti maisto papildus. Šiuo atveju ypač praverčia angliavandeniai, kuriuos galima naudoti tiek prieš, tiek ir po treniruotės. Tačiau energija nėra tik vienas privalumas, kurį angliavandeniai sportuojantiems gali pasiūlyti – tikėtina, jog iš arčiau susipažinę su jų nauda, ir Jūs nuspręsite šiuos papildus įtraukti į savo racioną!

Naudingiausios angliavandenių funkcijos

Energija, kurią gali išskirti gerieji angliavandeniai, yra reikalinga mūsų raumenims, smegenims ir centrinei nervų sistemai – jų dėka raumenyse išsaugomi baltymai, greitinama medžiagų apykaita ir greičiau deginami riebalai. Ši medžiaga organizmui suteikia ir labai vertingų skaidulų. Jei norite būti ne tik energingi, bet ir siekiate vienokių ar kitokių kūno pokyčių, angliavandenių reikšmė Jums neabejotinai bus svarbi.

Visgi, reikėtų žinoti, jog ne visos šios medžiagos rūšys pasižymi tokiais privalumais – pavyzdžiui, greitieji angliavandeniai gali turėti daugiau žalos negu naudos. Tačiau gerai tai, jog šie paprastieji angliavandeniai dažniau sutinkami miltinguose ir saldžiuose maisto produktuose, o ne maisto papilduose. Šiuose produktuose dominuoja sudėtiniai angliavandeniai, dar žinomi kaip gerieji, kompleksiniai bei lėtieji. Būtent jie gali pasiūlyti visus aukščiau minėtus privalumus – tokie angliavandeniai sportuojant bus nepamainomi. Norėdami įsitikinti, ar angliavandenių papildas iš tiesų suteiks Jums naudos, panagrinėkite jo sudėtį ir susipažinkite su kitų pirkėjų patirtimis: jų atsiliepimai ir apžvalgos padės priimti sprendimą.

Angliavandenių papildai pigiau

Nusprendėte, kad Jūsų mitybą turėtų papildyti papildomi kompleksiniai angliavandeniai ir ieškote, kur palankia kaina parduodami jų papildai? Užsukite į Pigu.lt el. parduotuvę – dažnos akcijos ir išpardavimai padės sutaupyti, o nusprendę pirkti išsimokėtinai, lizingu, už prekes galėsite atsiskaityti dalimis.

Angliavandeniai sportui užsakomi internetu – užsakę Jums patikusius papildus greitu metu sulauksite jų pristatymo nurodytu adresu. Pageidaujant, savo pirkinius dabar nemokamai galima atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose, įsikūrusiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.