NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus!  Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!

Kalnų slidinėjimo lazdos

(13)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
18 005 įvertinimai. Žiūrėti visus

Slidinėjimo lazdos

Slidinėdami galite būti gryname ore, grožėtis žiemišku baltu apdaru pasidabinusia gamta ir tuo pat metu sportuoti – juk tai kur kas įdomiau daryti lauke, o ne namuose ar sporto salėje? Norėdami slidinėti, neišsiversite be slidžių lazdų. Tvirtos ir lengvos slidinėjimo lazdos padeda leidžiantis nuo kalno lengviau įveikti posūkius bei pakilti į kalną. Dažniausiai slidžių lazdos būna aliuminės arba iš anglies pluošto. Pirmosios gali sulinkti, nes nėra tokios tvirtos, sunkesnės, o antrosios – brangesnės. Slidinėjimo lazdos atlieka šias funkcijas – padeda daryti posūkius, išlaikyti pusiausvyrą, suteikia stabilumo, be jų nesijaustumėte nei saugiai, nei stabiliai.

Kaip išsirinkti tinkamas?

Kaip sužinoti, ar tos slidinėjimo lazdos, kurias ketinate pirkti, tinkamos jūsų ūgiui? Slidžių lazdų ilgį patariama rinktis atsižvelgus į savo ūgį bei slidinėjimo stilių – kalnų ar lygumų (pastarasis dar skirstomas į klasikinį ir laisvą). Kalnų slidinėjimo lazdos šiek tiek skirsis nuo lygumų slidinėjimo lazdų. Logiška, kad kuo aukštesnis žmogus, tuo ilgesnių lazdų reikės, detalesnę informaciją su konkrečiais skaičiais galima rasti įvairiose lentelėse internete. Jei pasirinksite lygumų slidinėjimą, tai slystant klasikiniu žingsniu jums bus reikalingo tokios slidžių lazdos, kurios jums būtų iki pažastų, o slystant laisvuoju stiliumi – maždaug iki lūpų.

Kodėl verta slidinėti?

Slidinėdami gerinsite savo sveikatą – šis sportas stiprina įvairius raumenis, sudeginama daug kalorijų, stiprėja ir vidiniai raumenys, koordinacija, kraujotaka, kvėpavimo takai ir nervų sistema, gerinama laikysena. Praleidžiant daug laiko gryname ore stiprinamas imunitetas, tai ypač aktualu šiuolaikiniam žmogui, kuris daug laiko praleidžia patalpose, sėdėdamas ir mažai judėdamas. Be abejo, reikia būti protingiems ir atsargiems, ypač jei pasirinkote ne lygumų, o kalnų slidinėjimą: norint išvengti traumų ir raumenų skausmo, daryti apšilimą, pirmą dieną pradėti nuo mažesnio krūvio, kad organizmas apsiprastų ir nepatirtų šoko,

Slidinėjimo lazdos internetu

Tarp gausybės el. parduotuvės pigu.lt prekių yra ir slidinėjimo reikmenys – slidės, slidžių lazdos, slidinėjimo batai, krepšiai slidėms ir kita. Apžiūrėkite, išsirinkite ir apsipirkite neišeidami iš namų. Patogiau ir paprasčiau nebūna!