Kalnų slidinėjimo batai

(7)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 385 įvertinimai. Žiūrėti visus

Slidinėjimo batai

Slidžių batai reikalingi tam, kad kojos nešaltų ir nedrėktų. Slidininko batai tradiciškai susideda iš plastikinės išorinės ir minkštos vidinė dalies, dar vadinamos kojine – ji suteikia šilumą ir komfortą. Išorinės dalies kietumą nurodo kietumo indeksas (flex index). Kai kurie aukščiausios kokybės slidinėjimo batai formuojami pagal žmogaus pėdą. Kalnų slidinėjimo batai, kaip ir bet kurie kiti, gali būti vyriški ir moteriški. Šiais laikais pasiūla itin didelė – interneto ir įprastose parduotuvėse siūlomi įvairių modelių, firmų, kalnų ar lygumų slidinėjimui, mėgėjams ir profesionalams skirti slidžių batai. Kaina būtent nuo tų skirtumų ir priklauso – logiška, kad kokybiškesni, profesionaliems slidininkams skirti kalnų slidžių batai bus brangesni, ir atvirkščiai – tiems, kurie slidinėja retai, dar tik mokosi slidinėti ir nežino, ar ateityje ketina šia veikla užsiimti dažnai, pakaks pigesnių ir paprastesnių, tad išlaidauti galbūt visai neverta.

Kaip išsirinkti sau tinkamus?

Be abejo, kaip ir paprastos kasdienės avalynės, taip ir slidžių batų dydžiai yra įvairūs, nustatomi pagal tarptautinę Mondo skalę, skirtingų modelių ar gamintojų dydžiai gali skirtis (šį niuansą turbūt jau pastebėjote ir pirkdami įprastą avalynę). Tinkamo dydžio batai padės apsaugoti kojas nuo traumų.

Pasirinkti reikėtų tokius, kurie jums nespaudžia ir nėra laisvi, nesmunka, netrina, nes nuo to, ar koja bate yra stabili, priklauso slidžių valdymas – kuo stabilesnė koja, tuo lengviau valdomos slidės. Minkštesni ir lankstesni slidinėjimo batai rekomenduojami pradedantiesiems ar slidinėjantiems tik per atostogas, o profesionalams, mėgstantiems greitį, juodąsias trasas, siūloma rinktis mažiau lanksčius, standžius batus. Rinkdamiesi slidžių batus, atkreipkite dėmesį į kietumo indeksą, patogumo, šilumos, drėgmės ir reakcijos į judesį charakteristikas. Vyriškų ir moteriškų batų kietumo indeksas skiriasi.

Slidžių batai internetu

Apsipirkite šiuolaikiškai ir virtualiai – el. parduotuvėje pigu.lt yra slidės, krepšiai slidėms ir slidžių batams, slidžių lazdos, įvairūs slidinėjimo batai. Išpardavimas čia neretas dalykas, sekite kainas, kad sutaupytumėte pinigų, na ir, žinoma, laiko, kadangi niekur nereikia važiuoti, išsirinkti ir nusipirkti šiais laikais galima ir tingiai sėdint ant sofos.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA! Akcija galioja spec. ženklu pažymėtoms pardavėjo Pigu.lt prekėms bei užsakymams, pateiktiems iki spalio 7 d. vidurnakčio bei pasirašant SB Lizingo sutartį iki 10 mėn. terminui. SB Lizingo sutarties pasirašymo laikas nesvarbus. SB Lizingo sutartis galima pasirašyti nuo 07:01 val. iki 21:59 val. Akcija netaikoma prekių pristatymo, užnešimo, draudimo paslaugoms.