NEMOKAMAS pristatymas į LP EXPRESS terminalus! Užsisakyk ŠIANDIEN - gauk RYTOJ!

Žaisliniai ginklai

Mažus berniukus natūraliai traukia žaisti policininkus ar plėšikus, kaubojus ar indėnus, jiems norisi kovoti ir šaudyti. Šaudyti, nusitaikyti ir pataikyti - to siekia kiekvienas berniukas. Berniukų žaidimas su šautuvais ir įvairiais žaisliniais ginklais padeda išlieti savo baimes ir jausmus, sužinoti, kad yra galimybė sukontroliuoti savo įtūžį ir agresiją. Vaikai išbando nugalėtojo ir įveiktojo vaidmenis bei mokosi susidoroti su nusivylimu ir įtampa be rimtų pasekmių. Kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, vaikai, kurie žaidimų metu pakankamai išnaudoja savo neigiamus impulsus, gali lengviau susidoroti su savo frustracija. Internetinė parduotuvė www.pigu.lt siūlo įvairių žaislinių ginklų pigiau. Pas mus rasite tiek berniukams, tiek mergaitėms tinkančius ginklus. Galėsite rinktis iš arbaletų, lankų, vandens, grojančių ar šviečiančių šautuvų. Žaidimai su vandeniu traukia visus vaikus, todėl kai saulė stipriai kepina, pats geriausias žaidimas lauke - šaudymasis su vandens šautuvais! Taip pat siūlome, ko gero, vienus žinomiausių visame pasaulyje Nerf firmos ginklus. Nerf ginklai yra vieni populiariausių žaislų. Ginklų įvairovė labai didelė: tai gali būti lengvi pistoletai, arbaletai, greitašaudžiai šturmo šautuvai, snaiperiniai šautuvai, kulkosvaidžiai ir net stambaus kalibro ginklai. Šoviniai, skirti šios firmos ginklams pagaminti iš lengvos ir minkštos medžiagos, kurie nežaloja žmonių, negadina baldų ir namų apyvokos daiktų. Žaisliniai šautuvai, kardai, ietys leidžia vaikui paįvairinti žaidimą. Kartais, kai vaiką apima jausmas, jog jis silpnas, negali kontroliuoti situacijos, jis sukurs žaidimą, kuriame jis bus karžygys su stebuklingu kardu, didvyris, nugalėtojas prieš visą žaislinių kareivėlių armiją, ir taip pats sau padės atstatyti emocinę pusiausvyrą - vėl pasijaus stipriu ir kompetetingu. Kai vaikas žaisdamas kovoja su savo ginklu, jis dažniausiai kovoja prieš blogį, jis nugali priešus. Berniukai turi didelį poreikį matuotis fizines jėgas. Būtų neprotinga uždrausti tai. Taip jie mokosi įtvirtinti save, pasitikėti savimi, ginti savo poziciją, taip pat spręsti socialinius konfliktus, lavina socialinį jautrumą. Išrinkite ir užsakykite savo vaikui labiausiai pagal amžių tinkantį žaislą pas mus internetu. Dažnai taikome įvairias akcijas, todėl sumokėsite tikrai žemiausią kainą.
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
18 005 įvertinimai. Žiūrėti visus
Žaislinis vandens šautuvas X-Shot Epic Fast-Fill, 56221 kaina ir informacija | Vandens, smėlio ir paplūdimio žaislai | pigu.lt Žaislinis vandens šautuvas X-Shot Epic Fast-Fill, 56221 kaina ir informacija | Vandens, smėlio ir paplūdimio žaislai | pigu.lt GERA KAINA!
2499
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Žaislinis vandens šautuvas X-Shot Epic Fast-Fill, 562...

Tipas: Vandens šautuvai
Prekės ženklas: X-Shot
Rekomend. amžius nuo: 5 m.
3399
 
Į krepšelį
5/5

Žaislinis šautuvas Nerf Elite 2.0 Shockwave RD-15

Prekės ženklas: Nerf Elite
Rekomend. amžius nuo: 8 m.
Tipas: Ginklai
%

Vandens šautuvas Fast Shots Aqua Guardian, 43 cm kaina ir informacija | Vandens, smėlio ir paplūdimio žaislai | pigu.lt Vandens šautuvas Fast Shots Aqua Guardian, 43 cm kaina ir informacija | Vandens, smėlio ir paplūdimio žaislai | pigu.lt IŠPARDAVIMAS
1999
 
Į krepšelį
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Vandens šautuvas Fast Shots Aqua Guardian, 43 cm

Tipas: Vandens šautuvai
Prekės ženklas: Fast Shots
Rekomend. amžius nuo: 5 m.