Naudingi patarimai

LEGO Hidden Side serija: pamirškite viską, ką žinojote

Didelis LEGO konstruktorių ir kaladėlių pasirinkimas
2019 08 06
vaikai žaidžia su LEGO Hidden Side serijos žaislais

LEGO konstruktoriai pažįstami kone visiems vaikams ir jų tėvams, tačiau tokios naujienos nesitikėjo niekas. Šių kaladėlių gamintojai kviečia Jūsų atžalas pasinerti į interaktyvią, daugybę nuotykių žadančią patirtį – žaidimuose prireiks ne tik konstravimo įgūdžių, bet ir išmaniųjų telefonų, leisiančių dar geriau susipažinti su papildytos realybės galimybėmis. Nepamirškime ir budrumo: jei nepagausite vaiduoklių, jie pagaus Jus!

LEGO Hidden Side galimybės: baigus konstruoti, žaidimas tik prasideda

Visų naujosios LEGO Hidden Side serijos konstruktorių veiksmas vyksta Newburyje – miestelyje, kur vaiduokliai yra visiškai įprastas, tačiau nepageidautinas reiškinys. Jie sekioja žmones, apsigyvena apleistuose pastatuose ir kitaip trikdo vietinių ramybę, tad Jūsų mažyliams teks apsišarvuoti kantrybe, nestokoti drąsos ir leistis į šių vaiduoklių medžioklę!

Perskaičius šią įžangą, gali pasirodyti, jog tai – tik dar vienas vaikų fantaziją skatinantis LEGO kūrėjų scenarijus, tačiau neskubėkite: sukonstravus paslaptingame miestelyje stovinčius statinius, žaidimas tik prasidės. Toliau laukia nauji nuotykiai: parsisiuntę specialią programėlę ir nuskaitę surinktą rinkinį, vaikai ras užuominas, mins paslaptis, gaudys vaiduoklius ir atliks kitas jiems pateikiamas užduotis. Ši programa nuolat tobulinama, tad ir turint vieną LEGO Hidden Side konstruktorių, užsiėmimų vaikams ilgai nepritruks.

Hidden Side konstruktorius – įspūdingas realaus ir virtualaus pasaulio derinys

Nereikėtų manyti, kad LEGO atsisakė pamatinių savo vertybių ir nuo šiol koncentruosis tik į skaitmeninį pasaulį – šie konstruktoriai yra puikus realaus pasaulio ir papildytos realybės derinys, padėsiantis vaikams pažinti ir viena, ir kita. Atlikdamos užduotis programėlėje, atžalos nuolat turės prisiliesti prie savo statinių: galbūt juos teks apsukti, pasukti ar pakelti tam tikras detales, tačiau sukonstruotos grožybės niekuomet nebus pamirštos. Galite būti tikri: turėdami tokį LEGO rinkinį, vaikai tikrai nebus „įlindę“ į savo telefonus.

Gamintojai įsitikinę, jog toks fizinis manipuliavimas keičia papildytos realybės patirtį, o ta pati papildytos realybės patirtis skatina atrasti naujus dalykus fiziniuose modeliuose. Taip sukuriamas itin įtraukiantis, dviejuose pasauliuose vykstantis žaidimas, kuris iki šiol dar nebuvo matytas!

vaikai žaidžia su LEGO Hidden Side konstruktoriumi - vaiduoklių mokykla

Kam tinka LEGO Hidden Side kaladėlės?

Į paslapčių kupiną vaiduoklių miestą kviečiami visi nuotykių ir naujų potyrių ištroškę mažyliai, tačiau jei atsižvelgsite į gamintojų rekomendacijas, LEGO Hidden Side konstruktorius patariama rinktis nuo maždaug septynerių metų. Tačiau kaip ir su bet kuriomis kitomis kaladėlėmis, šiuo atveju reikėtų įvertinti savo atžalų sugebėjimus: jei jie jau naudojasi telefonu ir vis dažniau žaidžia virtualius žaidimus, praturtinkite jų laisvalaikį šiuo interaktyviu užsiėmimu!

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog programėlė palaikoma ne visuose, tačiau daugelyje Android ir iOS operacines sistemas turinčiuose išmaniųjų telefonų modeliuose – prieš pirkdami šį LEGO rinkinį, turėtumėte įsitikinti suderinamumo galimybėmis.

berniukas ir mergaitė žaidžia su LEGO Hidden Side konstruktoriumi - sudužusiu laivu

Populiariausi LEGO Hidden Side konstruktoriai

Tam, kad galėtumėte dar geriau susipažinti su šios LEGO serijos galimybėmis ir išrinkti savo atžalai labiausiai tinkamą variantą, turėtumėte apžiūrėti kelis, daugiausiai dėmesio susilaukusius konstruktorius: 

  • LEGO Hidden Side Vaiduoklių mokykla. Paslaptingoje vidurinėje mokykloje vyksta siaubingi dalykai – vos tik vaikai nukreips į ją telefonus, atsiskleis visiškai kitoks, pavojingas ir nuotykių kupinas pasaulis. Nuobodu tikrai nebus: atžalos galės papildyti savo vampyrų kolekciją, sieks galimybės surasti jų vadą, ieškos paslėptų daiktų, o galbūt pasiryš paversti mokyklą tokia, kokia ji buvo anksčiau.

  • LEGO Hidden Side Sudužęs krevečių gaudymo laivas. Apleistas laivas neilgai trukus tapo vaiduoklių landyne, kurioje ryžtasi apsilankyti tik patys drąsiausi jų medžiotojai. Jūsų mažylis galės tapti vienu iš jų ir kartu su pagrindiniais šio miestelio didvyriais įveikinės pačias sudėtingiausias užduotis. Šiame rinkinyje vaikai ras daug smulkių detalių, todėl vietos fantazijai niekuomet nepritruks.

  • LEGO Hidden Side Kaskadinis sukvežimis El Fuego. Vaiduoklių apsėsti motociklininkai, kvapą gniaužiantys kaskadiniai triukai ir nuolat naujų iššūkių reikalaujanti vaiduoklių medžioklė – tai tik dalis to, ką vaikai patirs, turėdami būtent šį rinkinį. Atžalos pačios galės spręsti, kokia veikla užsiimti toliau, jog galiausiai būtų įveikti visi miesteliui ramybės neduodantys priešai – kūrybinės laisvės čia tikrai nestinga.

Nesvarbu, kurį šios serijos rinkinį nuspręsite rinktis, visi LEGO Hidden Side konstruktoriai nustebins įspūdingu tikros ir papildytos realybės deriniu ir dinamiškais, nuolat naujas galimybes siūlančiais žaidimais. Vaikai galės lavinti savo vaizduotę, patys priiminės sprendimus, įsitrauks į šiais laikais ypatingai populiarų virtualųjį pasaulį, tačiau tuo pačiu tobulins ir savo fizinius įgūdžius. Tai vienas iš nedaugelio tokių kompromisų, tinkančių ir tėvams, ir vaikams!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?