Naudingi patarimai

LEGO® Friends serija

LEGO® Friends konstruktoriai nuo 7€
2017 12 11
Konstruktorius

„LEGO Friends“ serijos konstruktoriai leis jūsų vaikams kurti istorijas apie penkias merginas ir jų nuotykius Hartleiko mieste. „LEGO Friends“ veikėjai yra ganėtinai skirtingi ir turi skirtingus pomėgius: sportą, gyvūnus, muziką, robotiką, gamtą ir įvairiausius kitus įdomius dalykus.

„Friends“ serija buvo pristatyta 2012-ųjų pradžioje ir ji pakeitė „Belville“ seriją, kuri taip pat buvo sukurta galvojant apie mergaičių norus ir poreikius. Pagrindiniai „LEGO Friends“ veikėjai yra Andrėja, Emma, Mija, Olivija ir Stefanija, tačiau jų yra ir daugiau. „Friends“ rinkinių yra ganėtinai nemažai ir daugeliui jų rekomenduojamas amžius prasideda nuo 5-8 metų. Tiksliam rekomenduojamam amžiui sužinoti siūlome atsidaryti konkretaus rinkinio aprašą.

Populiariausi LEGO® Friends konstruktoriai


LEGO Friends“ serija yra ypatinga tuo, kad kiekviena mergaitė galės atrasti vieną savo mėgstamiausią veikėją, tačiau tuo pačiu ji bus priversta suprasti, jog reikia mokėti draugauti ir sugyventi ir su kitokius poreikius bei pomėgius turinčiais žmonėmis. Štai pavyzdžiui Mija labiausiai dievina gyvūnus ir ji savanoriauja Hartleiko veterinarijoje. Stefanija taip pat padeda gelbėti gyvūnus su PET patruliais, be to, ji labai mėgsta bendrauti su žmonėmis! Net neabejojame, jog kiekviena mergaitė daugiau ar mažiau atpažins save viename iš veikėjų.

Įdomu ir tai, jog „LEGO Friends“ serijos konstruktoriai kadaise savo architektūra smarkiai primindavo „LEGO City“, tačiau šiuolaikiniai „LEGO Friends“ konstruktoriai turi unikalią, modernią ir spalvingą konstrukciją. Kitaip negu kai kurie kiti „LEGO“ konstruktoriai, „Friends“ turi pastelinę spalvų paletę. Ji yra žymiai platesnė negu kitose „LEGO“ serijose, be to, „LEGO Friends“, nors ir orientuoti į mergaites, yra puikiai tinkami ir berniukams, kadangi rožinė spalva nebedominuoja.

„LEGO Friends“ konstruktorių serija yra apgalvota iki pat smulkmenų – tam tikruose konstruktoriuose rasite visus mažmožius, apie kuriuose tik galėtumėte pagalvoti – gėlės namams, picos dėžutes, puodelius, mikrofonus ir t.t.

Smagiausia tai, jog „LEGO Friends“ konstruktorių kaina tikrai nėra aukšta, turint omeny kiek laiko ir užsiėmimo jie suteiks jūsų vaikams. Be to, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje nuolat vyksta įvairios akcijos ir išpardavimai, todėl „LEGO Friends“ čia kainuoja pigiau negu kitur.

Užsisakyti internetu verta jau dabar! Nepamiršti vertėtų ir to, jog visi „LEGO Friends“ yra puikiai suderinami su kitais „LEGO“ rinkiniais: „LEGO City“, „Creator“, „Ninjago“ ir „Star Wars“, todėl pasinaudokite savo vaizduote ir sukurkite kažką unikalaus, ypatingo! Šiuos rinkinius taip pat galite įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

„LEGO Friends“ yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kurio vaikai dar tik bando atrasti save ir nori pamatyti pasaulį iš įvairiausių perspektyvų. „LEGO Friends“ leis tai padaryti – šis labai įvairių veikėjų ir charakterių turintis konstruktorius padės jūsų vaikui suprasti įvairiausius pasaulio ir gyvenimo niuansus. Be abejo, „LEGO Friends“ atliks ir įprastą „LEGO“ funkciją – leis jūsų vaiko vaizduotei išsilieti, ją lavins ir skatins jūsų vaikus mąstyti kūrybiškai, kitaip negu kiti.

Žinoma, „LEGO Friends“ turi ir savo instrukcijas, tačiau jeigu jūsų vaikas norės sukurti kažką savito, ypatingo, unikalaus, jis tą padaryti galės taip pat, kaip ir su bet kuriuo kitu „LEGO“ konstruktoriumi. „LEGO“ yra puikus žaidimas vaikams, todėl užsisakykite „LEGO Friends“ jau dabar ir pradėkite savo nuotykius Hartleiko miestelyje!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?