Užsienio kalbos mokomoji medžiaga

(9)

Kalbų mokėjimas mums suteikia visiškai naujas galimybes – žinodami jas, galime laisviau keliauti, susipažinti su vietiniais gyventojais ar netgi išbandyti įvairesnes karjeros kryptis. Toks mokymasis tikrai nėra sudėtingas: tereikia turėti noro ir paskirti šiai veiklai šiek tiek laiko. Žinoma, bus reikalinga ir kokybiška užsienio kalbos mokomoji medžiaga – nesvarbu, kokios kalbos žinias norėsite praplėsti, plačią jos įvairovę galėsite atrasti mūsų asortimente.

Užsienio kalbos mokomosios medžiagos pasirinkimo įvairovė

Bene dažniausiai mokymosi tikslams yra pasitelkiami kalbų žodynai. Tačiau nereikėtų manyti, kad juose pateikiami tik svarbiausi žodžiai ir jų vertimai. Dažnu atveju tokiuose leidiniuose aprašomas ir visų jų tarimas, populiariausios formuluotės, sutrumpinimai, žargonas ar net trumpos frazės, kurios tikrai leis gerokai patobulinti savo kalbėjimo įgūdžius. Anglų, rusų, norvegų – lietuvių žodynas yra tik keli populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai galimi pasirinkimai. Jei sunku suprasti, kuris iš šių leidinių iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio, papildomai susipažinkite su kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais – taip lengviau susidarysite savo nuomonę.

Sau tinkamos medžiagos rasite ir tuomet, jei ieškote netradicinių, įvairiapusiškai lavėti leidžiančių leidinių. Prie kai kurių iš jų papildomai pridedama ir garsinė medžiaga, o kiti pateikia įvairius praktinius patarimus, kaip dar lengviau įsiminti tam tikras formuluotes ar žodžius. Koks metodas labiausiai tiks Jums, priklauso nuo to, kokiais būdais geriausiai įsisavinate informaciją ir kokį kalbos lygį jau esate pasiekę. Tačiau jeigu esate pasiruošę kalbą išmokti pakankamai gerai, nesuklysite, jei išbandysite kelis skirtingus mokymosi variantus: bent vienas iš jų tikrai bus efektyvus ir veiksmingas.

Kalbų žodynai ir kita mokomoji medžiaga pigiau

Pasiryžusiems patobulinti savo kalbos žinias ir ieškantiems, kur žodynai (lietuvių – anglų, rusų ar kiti) parduodami gera kaina, siūlome susipažinti su Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymais. Čia rasite plačią literatūros įvairovę ir dažnai vykstančias akcijas bei išpardavimus. Jų metu užsienio kalbos mokomoji medžiaga parduodama ženkliai mažesne kaina, taigi pavyks nemažai sutaupyti.

Apsirūpinti reikiamais leidiniais galėsite bet kada – dėl jų Jums netgi nereikės išeiti iš namų. Tiek anglų kalbos mokymosi knygos, tiek kitų kalbų mokymuisi pritaikyti leidiniai yra parduodami internetu. Užsakę patikusią medžiagą, neilgai trukus sulauksite jos pristatymo į namus, o jei norėsite išvengti pristatymo mokesčio, savo pirkinius galėsite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo punktų. Jie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.