Saviugdos knygos

(380)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
13 807 įvertinimai. Žiūrėti visus

Tikriausiai sutiksite, kad nei vienas iš mūsų nėra tobulas, tačiau žinodami savo silpnąsias vietas, nuolat galime tobulėti ir šlifuoti savo charakterį tol, kol asmeninės ydos nebekels jokių rūpesčių. Tokiais atvejais ypač praverčia saviugdos knygos: nesvarbu, ar norite geriau pažinti save, ar svajojate įgyti naujų įgūdžių, čia tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Lengva stilistika užtikrins greitą skaitymą, o prasmingos autorių mintys suteiks ryžto ir motyvacijos – jei išbandysite šiuos kūrinius, netruksite išsiaiškinti, jog knygos apie motyvaciją suteikia ir daugiau privalumų.

Geriausios saviugdos knygos: ką skaityti?

Geriausios motyvacinės knygos yra tos, kurių tema Jus paliečia asmeniškai, taigi reikėtų pagalvoti, kokiose srityse norite tobulėti labiausiai. Galbūt norėtumėte tapti geresniais tėvais, išsiugdyti lyderio savybių ar išmokti viešo kalbėjimo meno? Tai tik menka dalis to, ką gali pasiūlyti knygos apie saviugdą.

Čia taip pat rasite kūrinių, kurie išmokys daugiau laiko skirti asmeniniams poreikiams ir savo laimei, padės pamilti savo kūną ar išmokys santykių paslapčių. Visgi, reikėtų prisiminti, kad knygos saviugdai teigiamos įtakos turės tik tuomet, jei patys pasiryšite pokyčiams. Leidiniuose pateikiami patarimai gali nukreipti Jus tinkama linkme ir paskatinti žengti pirmuosius žingsnius, tačiau visą likusį darbą teks pasidaryti Jums.

Visu tuo įsitikinsite tik patys atradę sau artimą kūrinį. Nuspręsti, kurios motyvacinės knygos yra pačios geriausios, gali būti pakankamai sudėtinga, todėl paieškoms reikėtų paskirti daugiau laiko. Pasidomėkite kitų skaitytojų atsiliepimais ir apžvalgomis, atidžiau paskaitykite jų aprašymus ir pagalvokite, kokių naujovių labiausiai trūksta Jūsų gyvenime. Keistis ir pažvelgti į gyvenimą kitu kampu niekuomet nėra vėlu – jei pasirinksite įkvepiantį kūrinį, ir patys netruksite tuo patikėti.

Motyvuojančios knygos gera kaina

Susidomėjusiems galimybėmis, kurias gali suteikti saviugdos knygos ir besidairantiems, kur jos parduodamos itin palankiomis sąlygomis, siūlome apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia rasite plačią šių kūrinių įvairovė ir dažnai vykstančias akcijas bei išpardavimus – jų metu net ir patys populiariausi bestseleriai parduodami kur kas pigiau.

Turėsite galimybę sutaupyti ir laiko resursų, kadangi nereikės keliauti iki artimiausio knygyno: visos motyvacinės knygos bet kuriuo metu yra parduodamos internetu. Nuspręskite, kuris leidinys Jums atrodo įdomiausias ir mes pasirūpinsime greitu jo pristatymu tiesiai į Jūsų namus. Norėdami išvengti pristatymo mokesčio, savo pirkinius galite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centuose, įsikūrusiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.