Laisvų rankų įranga

(94)
-15%

Plantronics Voyager Legend kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
€ 4,38 / mėn.   € 78,49 € 92,49
 
Į krepšelį
4.6/5

Plantronics Voyager Legend

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth

Jabra Drive kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 43,49
 
Į krepšelį
4.6/5
GREITAS PRISTATYMAS

Jabra Drive

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-15%

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 45, juoda kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 66,49 € 78,99
 
Į krepšelį
4/5
GREITAS PRISTATYMAS

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 45, juoda

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-36%

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 55, juoda kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
€ 4,64 / mėn.   € 82,99 € 131,00
 
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 55, juoda

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-25%

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 30 kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 41,49 € 55,49
 
Į krepšelį
5/5
GREITAS PRISTATYMAS

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 30

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
0 €

Belaidė laisvų rankų įranga Jabra BT2046 kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt
  € 21,99
 
Į krepšelį
4.5/5
GREITAS PRISTATYMAS

Belaidė laisvų rankų įranga Jabra BT2046

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-37%

IBOX IMBHF04 kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 7,49 € 11,99
 
Į krepšelį
5/5

IBOX IMBHF04

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-15%

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 35 kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 51,99 € 61,49
 
Į krepšelį
5/5
GREITAS PRISTATYMAS

Laisvų rankų įranga Jabra Talk 35

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-11%

Laisvų rankų įranga Bury CC 9048 kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
€ 6,09 / mėn.   € 109,00 € 123,00
 
Į krepšelį

Laisvų rankų įranga Bury CC 9048

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
-10%

Jabra Drive kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt GERIAUSIA KAINA
  € 41,99 € 46,99
 
Į krepšelį
4.7/5

Jabra Drive

Įrangos prijungimo būdas: Bluetooth
0 €

Belaidžių ausinių aksesuarai kaina ir informacija | Laisvų rankų įranga | pigu.lt
  € 5,00
 
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Belaidžių ausinių aksesuarai

Įrangos prijungimo būdas: Ausinių jungtis

Laisvų rankų įranga pigiau

Kiekvienas iš mūsų šiais laikais nori būti modernus ir išmanus – tam naudojami mobilūs telefonai ir jų priedai. Telefonus naudojame ne tik dėl pasiekiamumo – norime sekti draugus socialiniuose tinkluose, skaityti naujienas, klausytis muzikos, o esant kelyje – stebėti navigaciją. Taip – noras būti moderniu išties egzistuoja, tačiau ne mažiau svarbu išlikti budriems ir atsakingiems. Esate iš tų, kuriems tenka daug laiko praleisti kelyje? Pasiekti kelionės tikslą kur kas smagiau, jeigu važiuojate ne vieni, tačiau jei pakeleivių šalia nėra, o vienam važiuoti – itin nuobodu, situaciją gali išgelbėti laisvų rankų įranga automobiliams. Naudojantis šiuo prietaisu, kelionės metu galėsite bendrauti su artimais žmonėmis ar sutvarkyti darbo reikalus, tačiau tuo pačiu neprarasite budrumo kelyje – laisvų rankų įranga automobilyje (mašinoje) yra vienas patogiausių būdų užtikrinti savo ir kitų saugumą.

Kokią laisvų rankų įrangą pasirinkti?

Klausimas, kokią laisvų rankų įrangą rinktis, kankina kiekvieną, kuris nusprendė įsigyti šią prekę. Kai prekių ir gamintojų pasirinkimas toks platus ir gausus, sunku nuspręsti, kuris variantas geriausiai atitiks visus poreikius. Tiems, kuriems dar kyla klausimų, kokia turėtų būti laisvų rankų įranga automobiliui, gali paskaityti prekių atsiliepimus, atsižvelgti į kainą, gamintojo žinomumą. Be abejonės, kiti kriterijai taip pat suteiks galimybę surasti geriausią sprendimą, tačiau išvardinti – lemiantys.

Vis dėlto, jeigu esate technologijų fanas ir nusprendėte pasidomėti atidžiau, norėtume pateikti dar keletą ypač svarbių kriterijų, kurie imponuos renkantis tinkamą laisvų rankų įrangą automobiliui.

Garso kokybė. Jeigu kaskart trūkinėjant ryšiui ar trūkčiojant mikrofonui suprantate, jog tai – vienas labiausiai erzinančių dalykų gyvenime – garso kokybė bus vienas iš esminių pasirinkimo kriterijų. Jeigu laisvų rankų įranga tarnaus ir kaip muzikos klausymo prietaisas, privalote pasidomėti ir peržiūrėti video atsiliepimus internete apie produktą. Internete apstu palyginamųjų analizių, tad neabejojame, jog išsirinksite tinkamą variantą, kuris užtikrins abipusius kokybiškus pokalbius ir gerą muzikos sklaidą.

Baterijos gyvavimo laikas. Jeigu esate suplanavę įsigyti laisvų rankų įrangos ausinę ir žinote, jog teks ilgai ir dažnai keliauti, įsitikinkite, jog jūsų ausinė yra pakraunama specialiame dėkle arba naudojant išorinę bateriją. Tokiu būdu užtikrinsite galimybę sau komfortiškai, efektyviai ir nevaržomai naudotis prietaisu. Laisvų rankų įranga mašinoje taps jūsų kasdieniu palydovu.

Dizainas. Jeigu Bluetooth ausinė jums nėra priimtina ir jaučiatės lyg nesavas – visuomet galite įsigyti garsiakalbį, kuris integruojasi į automobilį ir tuo pat metu gali ir krautis. Vis dėlto, jeigu siekiate pačios geriausios pokalbio kokybės, įsigykite ausines su mikrofonu, kuris tvirtinasi kuo arčiau žandikaulio – pamatysite, jog tiek jūs, tiek pašnekovas, liksite patenkinti pašnekesiu.

Prekės ženklas. Pigu.lt nevaržomai galite įsigyti įvairiausių gamintojų produkcijos. Asortimente šiuo metu dominuoja „Jabra“, „Parrot” ir „Plantronics“ automobilinės rankų įrangos sistemos, o jei domina įprastos ausinės su kokybišku mikrofonu, pasirinkimas išauga ir tampa išties įspūdingas - nuo „Beats by Dre“ ar „Sony“ ginantų, iki „Sennheiser“ ir kitų gamintojų produkcijos.

Laisvų rankų įranga VW, Volvo, Toyota ar kitiems automobiliams leis bendrauti patogiai ir vairuoti saugiai – tai vieni iš pagrindinių keliautojų prioritetų. Laisvų rankų įrangos montavimas, naudojimo instrukcija suprantami kiekvienam, todėl vieną kartą šiek tiek padirbėję, vėliau galėsite mėgautis smagiomis kelionėmis. Papildomos laisvų rankų įrangos detalės, laikikliai leis viską sutvirtinti greitai ir patogiai, o tuomet beliks sėsti už automobilio vairo ir saugiai pasiekti kelionės tikslą. Kartais nelieka laiko susitikimams su tais, kurie mums rūpi, todėl skambučiai – vienas paprasčiausių būdų išgirsti artimųjų balsą ir paklausti, kaip jiems sekasi. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl automobilinė laisvų rankų įranga yra viena populiariausių prekių, tačiau šie įrenginiai gali būti prijungiami ir prie kitų prietaisų. Mūsų asortimente yra laisvų rankų įranga Jabra, Plantronics, Sony, Parrot ir kitų gamintojų prekės, kurias lengvai pritaikysite daugelyje gyvenimo situacijų. Laisvų rankų įranga telefonui gali būti naudojama ir į automobilį, ir kasdien vaikštant miesto gatvėmis. Ypač ją mėgsta tie, kuriems nesvetimas aktyvus laisvalaikis ir bėgiojimas – juk niekada nežinai, kokioje situacijoje gali užklupti netikėtas, tačiau svarbus skambutis. Laisvų rankų įranga iPhone, Samsung, Sony, Huawei, HTC, Nokia, LG, HP ar kitiems telefonams padės lengvai įveikti šią užduotį ir mėgautis nepriekaištinga pokalbio kokybe. Be abejonės, stebins laisvų rankų įranga Samsung,  Parrot laisvų rankų įranga, Plantronics bei Jabra laisvų rankų įranga. Siekiant maksimaliai kokybiško rezultato, jam įtakos turės ir laisvų rankų įrangos mikrofonas, tad jeigu norite, jog pašnekovas puikiai girdėtų, ką jam sakote, renkantis vertėtų atkreipti dėmesį ir į šį kriterijų. Laisvų rankų įranga automobiliui – tai daiktas, kuris užtikrins ne tik kokybiškus pokalbius, bet ir išlaikys jus budriais.

Tiems, kurie nori išgirsti ir kitus, būtinos ir kokybiškos ausinės su mikrofonu – tuomet bus užtikrintas visavertis pokalbis. Šis įrenginys taip pat džiugina pasirinkimo įvairove, todėl beliks nuspręsti, kokiam tikslui dažniausiai jį naudosite. Tuomet, kai norisi visiškos tylos, tiks ausinės nuo triukšmo, izoliuojančios garsą, tačiau kai toks gausus asortimentas, nesunku patenkinti ir kitus savo poreikius. Ausinės sportui, bėgiojimui, be laido, filmams, muzikai klausyti, su Bluetooth ryšio galimybe – tai tik keletas variantų, kuriuos pavyks surasti. Laisvų rankų įranga Bluetooth ryšiu – vienas populiariausių variantų.

Laisvų rankų įranga: kaina, akcijos ir išpardavimai

Optimaliausias kainos ir kokybės santykis aktualus kiekvienam, o ausinės akcija – puiki proga įsigyti kokybiškus gaminius pigiau, todėl pamačius šiuos žodžius, galima tikėtis itin palankių pirkimo sąlygų. Laisvų rankų įranga ir ausinės Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos patrauklia kaina, todėl kviečiame apsižvalgyti ir išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius. Čia įsigysite pigiau net laisvų rankų įrangą Jabra ir automobilinę laisvų rankų įrangą Parrot. Neturintiems laiko vaikščioti po parduotuves, tačiau ieškantiems naujų įrenginių, taip pat yra alternatyva. Laisvų rankų įranga, ausinės internetu – proga įsigyti prekes neišvykus iš namų. Laisvų rankų įranga automobiliams – saugesnė dabartis ir ateitis. Verta pabrėžti, jog laisvų rankų įranga automobiliui kaina tikrai nepranoks paties telefono kainos, tad šiam aksesuarui taupyti neteks ilgai. Vis dėlto, tiem, kurie nenorė vienu metu išleisti visos sumos, pasiūlysime Easy Pay atsiskaitymą dalimis. Bluetooth laisvų rankų įranga automobiliui – tai, ko visada reikėjo patogesniam ir saugesniam keliavimui.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

​Pavyzdžiui, skolinantis 264,86 Eur, kai sutartis sudaroma su SB lizingu 24 mėn., be pradinio įnašo, fiksuota metinė palūkanų norma – 17.00 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0.30 %, sutarties mokestis – 9.44 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 37.15 %, bendra mokama suma – 362.31 Eur, mėnesio įmoka – 15.10 Eur. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.