Naudingi patarimai

Vyriškų rūbų mados tendencijos 2020-2021 metų rudeniui ir žiemai

Didelis vyriškų drabužių pasirinkimas
2020 09 22
trys vyrai mieste apsirenge madingus kostiumus rudeni

Kiekvienas ruduo atneša mums daugybę naujų pokyčių, o kartu su juo tenka peržiūrėti ir savo spintos turinį. Besikeičiantys metų laikai yra kone palankiausias metų laikas, kuomet galime atidžiai peržvelgti savo garderobą ir įtraukti į jį dar daugiau naujų detalių. Tam, kad jos iš tiesų būtų stilingos, prieš pradedant šį darbą pravartu susipažinti su tendencijomis, kurios vyraus 2020-2021 metų rudenį ir žiemą. Kokie vyriški drabužiai šiuo sezonu bus patys madingiausi?

Universalusis džinsas

Sunku atsiminti laikotarpį, kuomet džinsas nebuvo madingas, tad artimiausias šaltasis sezonas taip pat nebus išimtis. Tiesa, dažniau siūloma pamiršti klasikinius sprendimus ir paieškoti įdomesnių šios medžiagos apdirbimo būdų. Tai gali būti paplėšymai, išgarinimai, įvairūs siuvinėjimai ar kitos panašios dekoracijos.

vyras su dzinsais ir dzinsiniu svarku ant laiptuplesyti dzinsai kaip mados tendencija rudeniuivyras su dzinsiniais drabuziais rudeni

Džinsinius rūbus ir patys galite derinti su netikėtais audiniais – taip sukursite išskirtinį įvaizdį.


Pūkinės liemenės

Pamirškite tuos laikus, kai vardan stiliaus tekdavo šiek tiek pašalti – dabar į madą sugrįžta šiltos pūkinės liemenės, kurios pravers net ir gerokai žvarbesnėmis dienomis. Kokią spalvą pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų pačių.

vyras su pukine liemene ziema geria kava laukevyras su tamsia pukine liemene rudeniuivyras su melyna pukine liemene darbe

Jei labiau vertinate neutralią stilistiką, rinkitės tamsesnius tonus, tačiau jei esate ryškesnių rūbų mėgėjas, galite išbandyti ir akį traukiančias spalvas. Bet kokie panašūs sprendimai šį sezoną bus itin sveikintini.