Naudingi patarimai

Populiariausi žaislai vaikams

Didelis žaislų vaikams pasirinkimas
2021 10 19
berniukas vaziuoja su vaikisku automobiliu pilnu kalediniu dovanu

Artėjant didžiosioms metų šventėms, vis dažniau kyla klausimas: ką dovanoti vaikams Kalėdoms? Dovanų kiekis, dydis, rūšis priklauso nuo šeimos tradicijų, vertybių, tačiau net nekyla abejonių, jog vaikiški žaislai Kalėdoms yra vienas geriausių pasirinkimų. Tokia dovana tikrai nustebins mažuosius, o išsirinkti padėsime mes. Kad būtų lengviau apsispręsti, pateikiame populiariausių žaislų TOP10.

vaikiski zaislai sukrauti i deze

„Pop it“ žaislai

vaikai zaidzia su pop it zaislais

Nors šie spalvingi žaislai buvo sukurti suaugusių streso malšinimui, jie patraukė ir atžalų dėmesį. Taisyklės labai paprastos: tereikia spausti burbuliukus gilyn, kol pasigirs spragtelėjimas ir jie iššoks kitoje pusėje. Apvertus žaidimą, ir vėl bus galima daryti tą patį. „Pop it“ žaislai gali būti pačių įvairiausių dydžių ir skirtingų formų, todėl tikėtina, kad mažyliai norės surinkti kuo įvairesnę jų kolekciją. Padėkite jiems tai padaryti!


Medinis lėlių namelis Foxy Kids, Sofia, su terasa

Lėlytes apgyvendinti galintys nameliai niekuomet nepraranda savo populiarumo, tad ieškodami žaislų mergaitėms, į juos visuomet galite atsižvelgti. Būtent šis namelis yra net 3 aukštų, turi balkoną, terasą, laiptus ir liftą, tad akivaizdu, kad erdvės žaidimams tikrai nepritrūks. Maža to, mažylės galės pačios perstatinėti baldus ir plėtoti pačius įvairiausius, kūrybiškumą skatinančius scenarijus. Medinė namelio konstrukcija užtikrins ilgaamžiškumą.

Interaktyvus šuniukas pudelis su pavadėliu, Smiki

Jei Jūsų atžalos seniai svajoja apie augintinį, šis interaktyvus, labai tikroviškai atrodantis šuniukas gali tapti puikia repeticija. Žaislas bent dalinai išpildys vaikų norus: jis vaikšto, skleidžia garsus ir elgiasi kaip tikras gyvūnas, tad mažyliai galės jį vedžioti, rūpintis ir prižiūrėti. Galite būti tikri – vaikams su naujuoju draugužiu nuobodu tikrai nebus!

Radijo bangomis valdomas transformeris Bugatti

Radijo bangomis valdomas automobilis galėtų sužavėti daugelį berniukų, tačiau emocijų bus dar daugiau, jei toks žaislas galės pavirsti į robotą. Tokia transformacija įvyks pajudinus ranką ar paspaudus nuotolinio valdymo pulto mygtuką. Šis automodelis taip pat gali skleisti garsus ir važiuoti visomis kryptimis, o stilinga jo išvaizda neabejotinai patiks kiekvienam mažyliui.

Mašinėlių garažas Hot Wheels 2021

Gausiai automodelių kolekcijai reikalingas ir įspūdingo dydžio garažas – būtent toks ir yra šis 90 centimetrų aukščio žaislas. Vaikai jame galės priparkuoti daugiau nei 100 mašinyčių, tačiau žaidimai ties tuo tikrai nesibaigs. Automodelius bus galima pakelti specialiu liftu – leisdamiesi trasa žemyn, jie pasieks įspūdingą greitį ir atliks didžiulius šuolius. Tokias keliones apsunkins mašinytes praryti besistengiantis dinozauras, tačiau žaidimai dėl to bus tik dar įdomesni.

Interaktyvus minkštas žaislas Vienaragis/Unicorn Jammiecorn Hasbro FurReal

Interaktyvūs minkšti žaislai dažniausiai nepalieka abejingų – ypač tuomet, kai kalbame apie mielą, dėmesio ištroškusį vienaragį. Tokį mielą augintinį bus galima maitinti, o prieš miegą jį  reikės apkabinti. Šviečiantis ragas veiks kaip raminanti lemputė, o skleidžiamas baltasis triukšmas ir lopšinės padės vaikučiams greičiau užmigti. Su naujuoju draugu nesinorės skirtis ištisą parą.

Maršalo transformuojama gaisrinė mašina Šunyčiai Patruliai (Paw Patrol)

Vaikams, kurie mėgsta animacinį serialą Šunyčiai Patruliai, ši gaisrinė mašina bus vienas geriausių pasirinkimų – kartu su ja mažyliai galės leistis į kvapą gniaužiančias gelbėjimo operacijas. Mašina turi pakeliamas ir pasukamas kopėčias, spustelėjus mygtuką pasirodo sviedinių paleidimo įrenginys, o išgelbėtas aukas galima nuleisti ant rinkinyje esančio batuto. Tačiau tai tikrai ne viskas, ką šis žaislas vaikams galės pasiūlyti.

LEGO konstruktoriai

mergaite zaidzia su lego konstruktoriumi berniukas zaidzia su lego konstruktoriumi supermenu

Galima drąsiai teigti, jog tai – kone geriausi visų laikų žaislai vaikams, kurie ir dabar užtikrina smagų bei turiningą jų laisvalaikį. LEGO kaladėlės puikiai tinka įvairaus amžiaus ir skirtingų interesų mažyliams. Berniukams ypač patinka „City“ ir „Minecraft“ serijos, mergaites sužavi „Friends“ ir „Harry Potter“ konstruktoriai, o patiems mažiausiems verta paieškoti „Duplo“ kaladėlių.