Lygumų slidžių apkaustai

(9)
Filtras
Pirkėjai įvertino: 4.7/5
19 235 įvertinimai. Žiūrėti visus
  2989
Į krepšelį
4.6/5
ATSIIMKITE RYTOJ

Lygumų slidžių apkaustai Rottefella L XC Basic black

Apkausto tipas: NNN
-34%
  2529 3890
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Lygumų slidžių apkaustai Rossignol Tour Step In

Apkausto tipas: NNN
-33%
  1858 2789
Į krepšelį
ATSIIMKITE RYTOJ

Lygumų slidžių apkaustai vaikams Rossignol Step In Jr

Apkausto tipas: NNN
Slidžių segtukai Peltonen kaina ir informacija | Lygumų slidžių apkaustai | pigu.lt NAUJIENA
  650
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Slidžių segtukai Peltonen

Apkausto tipas: NNN
733 / mėn.   5599
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Lygumų slidžių apkaustai Rottefella Performance Skate

Apkausto tipas: NNN
739 / mėn.   5641
Į krepšelį
3/5
GREITAS PRISTATYMAS

Lygumų slidžių apkaustai Rottefella Performance Classic black, NIS

Apkausto tipas: NNN
  560
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Trekingo lazdų antgaliai

Apkausto tipas: NNN
  460
Į krepšelį
GREITAS PRISTATYMAS

Trekingo lazdų antgaliai Hebec bucik B03

Apkausto tipas: NNN

Lygumų slidžių apkaustai pigiau

Norint slidinėti lygumų slidėmis reikalingos ne tik slidės, jų lazdos, slidinėjimui skirti batai, apranga, bet ir lygumų slidžių apkaustai. Jų yra įvairių: vaikiškų, moteriškų, vyriškų, tokių, kurie skirti mėgėjams ar rimčiau tuo užsiimantiems, tokių, kurie turi automatinį, mechaninį ar rankinį užsegimą. Apkaustai lygumų slidėms gali būti automatiniai užmaunami, prisukami, klasikinio stiliaus... Šiais laikais pasirinkimas tikrai didelis, sau tinkamus ras visi lygumų slidinėjimo mėgėjai.

Slidinėjimo batai pritaikyti, kad juos būtų patogu pritvirtinti prie apkaustų. Todėl lygumų slidžių apkaustų tvirtinimas nesukels jums bėdų, tik pirkdami apkaustus atidžiai perskaitykite aprašymus, dažniausiai juose būna nurodyta, kokiems batams jie tinka. Ir atvirkščiai – jei turite apkaustus ir perkate batus, taip pat žiūrėkite, kad jie vieni kitiems tiktų.

Kaip prižiūrimi lygumų slidžių apkaustai?

Stebėkite, kad į juos nepatektų purvo, smėlio, žemių, druskų, kuriomis barstomi keliai. Jei lygumų slidžių apkaustai nešvarūs, plaukite juos šaltu vandeniu (tik nenaudokite valymo priemonių ar tirpiklių) arba valykite minkšta drėgna audinio skiaute. Paslidinėjus apkaustai turėtų būti paliekami atidaryti. Laikykite juos vėsioje ir tamsioje vietoje.

Lygumų slidinėjimas

Ši laisvalaikio leidimo forma vis labiau populiarėja, dažnai ir daugelyje Lietuvos miestų vyksta „Snaigės“ žygiai, į juos susirenka daug skirtingo amžiaus žmonių, nes lygumų slidinėjimas daug paprastesnis nei kalnų, nereikalauja ne tiek pasiruošimo, nei gamtos sąlygų, mažesnė traumų tikimybė. Lygumų slidinėjimas stiprina sveikatą ir leidžia mėgautis žiemos malonumais, buvimu gamtoje.

Lygumų slidžių apkaustai internetu

Lygumų slidinėjimo inventorių galite nusipirkti sporto ar turizmo prekių parduotuvėse, tačiau ko gero patogesnis pasirinkimas būtų pirkti internetu. Tai patogu ir greita, juk beveik visada po ranka darbe ar namuose turime išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį. El. parduotuvėje pigu.lt parduodamos įvairios kalnų ir lygumų slidinėjimui skirtos prekės: slidės, lazdos, slidinėjimo batai, krepšiai slidėms ar batams, apkaustai lygumų slidėms ir kitos prekės. Daugybė įvairių pasiūlymų, skirtų profesionalams ir mėgėjams, vaikams ir suaugusiesiems, plonesnės ir storesnės piniginės savininkams. Prekės kokybiškos, apsipirkti paprasta, saugu, greita ir aišku. 

Skolinantis 250 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 15,45 €, metinė palūkanų norma – 41,15 %, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0 €, sutarties sudarymo mokestis – 0 € , BVKKMN – 49,96 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 370,86 €.