Kitos lygumų slidinėjimo prekės

(14)

Kitos lygumų slidinėjimo prekės

Jei jau turite lygumų slidinėjimo inventorių: slides, lazdas, slidžių batus, apkaustus, krepšius slidėms ir batams, galbūt jus sudomins ir kitos lygumų slidinėjimo prekės? Tai gali būti įvairios nebūtinos smulkmenos, kurių galima ir nenaudoti arba pakeisti tuo, ką turite namuose, bet gerokai palengvinsiančios lygumų slidinėjimą, jei jas įsigysite. Tikrai verta, jei lygumų slidinėjimu užsiimate dažnai.

Lygumų slidinėjimo pirštinės

Žinoma, galima tiesiog naudotis tomis, kurias turite savo spintoje, bet kodėl gi nepasijautus profesionaliai? Slidinėjimui skirtų pirštinių viršutinė dalis nepraleidžia vėjo ir vandens, sumažėja rizika, kad ant delnų susidarys pūslės. O pirštinių vietos, kurios dažniausiai pažeidžiamos slidinėjant, yra sutvirtintos. Specialiai lygumų slidinėjimui pagamintos pirštinės dažniausiai būna itin šiltos, tinka net esant labai šaltam orui, tiksliai priglunda prie rankos. Galima naudoti ir važiuojant dviračiu šaltesniu metų laiku.

Segtukai lygumu slidėms

Kad slides būtų lengviau vežioti ir tvarkingai laikyti namuose, skirti ne tik slidžių krepšiai, bet ir segtukai lygumų slidėms. Jais susegus lygumų slides, jas sandėliuoti ar transportuoti bus gerokai patogiau. Dažniausiai parduodami po 2 vnt.

Apie lygumų slidinėjimą

Lygumų slidinėjimas daug paprastesnis nei kalnų – nereikia ieškoti kalnų ir kalvų, mažesnė traumų tikimybė, daug paprasčiau pramokti čiuožti slidėmis, įvairiuose miestuose nuolat vyksta „Snaigės“ žygiai, taigi netruksite susirasti bendraminčių. Tai puikus būdas daugiau judėti ir būti gamtoje, džiaugtis žiemišku jos grožiu, juk dabar neretai didžiąją dienos ir metų dalį praleidžiame uždarose patalpose, sėdėdami – mokydamiesi ir dirbdami. O sėdimas gyvenimo būdas dabar lyginamas su rūkymo sukeliama žala. Slidinėjant gerėja kraujotaka, stiprėja raumenys, imuninė sistema ir pan.

Kitos lygumų slidinėjimo prekės

Naudokitės šiuolaikinių technologijų privalumais – pirkite internetu. El. parduotuvė pigu.lt jums siūlo įvairias aktyvaus laisvalaikio ir sporto prekes, tarp kurių daug prekių, skirtų žiemos sportui: kalnų ir lygumų slidės, jų priežiūros priemonės, lazdos, slidinėjimo batai, apskaustai, krepšiai batams ir slidėms, kitos lygumų slidinėjimo prekės. Kokybiškos prekės, patogus pristatymas, apsipirkti galima greitai, saugiai ir paprastai. 

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA! Akcija galioja spec. ženklu pažymėtoms pardavėjo Pigu.lt prekėms bei užsakymams, pateiktiems iki spalio 7 d. vidurnakčio bei pasirašant SB Lizingo sutartį iki 10 mėn. terminui. SB Lizingo sutarties pasirašymo laikas nesvarbus. SB Lizingo sutartis galima pasirašyti nuo 07:01 val. iki 21:59 val. Akcija netaikoma prekių pristatymo, užnešimo, draudimo paslaugoms.