Mokėkite per elektroninę bankininkystę!

Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje Pigu.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą. 

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje pigu.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

    Informuojame, kad mokėjimas už Jūsų pasirinktas prekes ir paslaugas pigu.lt svetainėje bus atliktas į „Paysera LT“ UAB sąskaitą, o „Paysera LT“ UAB iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui – „Pigu“ UAB.

 

 Dėl sistemų atnaujinimo darbų kai kurie klientai negali prisijungti prie „Citadele“ interneto banko ir mobiliosios programėlės. Daugiau informacijos čia.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. Pigu.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Pigu.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Pigu.lt neperduodami.


Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.
2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į Pigu.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.