Labas, kuo galime padėti?

Alyvos filtras MaxGear 5907558505009, 1 Vnt., Alyvos Filtras, Skirtas Saab 9-3 9-5 2.2 3.0 Tid 1998/02-

Specifikacijos:
Tipas: Automobilio remonto priemonės
Prekės ID: 78992758
Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais!*

Pigu PLUS kaina

1626 €

Įprasta kaina

2099 €
Pardavėjas:

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Lapkričio 9 d.

000 €

Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, parduotuvėje

Lapkričio 9 d.

000 €

Atsiimkite Omniva paštomate

Lapkričio 9 d.

249 €

Atsiimkite LP EXPRESS paštomate

Lapkričio 9 d.

299 €

Lietuvos pašto skyriuje

Lapkričio 10 d.

269 €

Pristatysime į namus

Lapkričio 10 d.

349 €

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Pigu.lt patvirtinus užsakymą.

Pardavėjas:
  • 80% pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją
Baisu, kaip pigu! iki -40 %*
Informacija

Prekės aprašymas: Alyvos filtras MaxGear 5907558505009, 1 Vnt.

Išorinis skersmuo [mm]: 72
Filtro tipas: filtro įdėklas
Papildomas gaminys / papildoma informacija: su sandarikliais
Vidinis skersmuo [mm]: 20
Aukštis [mm]: 90
1 vidinis skersmuo [mm]: 20
 

Originalūs / pakaitiniai numeriai:

General motors 90542912
General motors 93185390
General motors 9318560
General motors 93190458
General motors 93190459
General motors 95507489
General motors 95516131
Opel 5818083
Opel 5818084
Opel 5818 508
Opel 5818 509
Opel 802721
Opel 818005
Opel 818 027
Opel 81853
Opel 93190458
Opel 95507489
Saab 5195516
Saab 5464656
 

Transporto priemonių pritaikymas:

Opel:

Opel astra g kupė (t98) 2.2 dti (f07) (y 22 dtr) 2172 cm3 125 ag/92 kw 2002/09-2005/05
Opel astra g kabrioletas (t98) 2.2 dti (f67) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2002/09-2005/10
Opel astra g universalas (t98) 1.7 cdti (f35) (z 17 dtl) 1686 cm3 80km/59 kw 2003/04-2004/05
Opel astra g universalas (t98) 1.7 dti 16v (f35) (y 17 dt) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2000/02-2004/07
Opel astra g universalas (t98) 1.7 td (f35) (x 17 dtl) 1699 cm3 68 ag/50 kw 1998/02-2000/08
Opel astra g universalas (t98) 2.0 di (f35) (x 20 dtl y 20 dtl) 1995 cm3 82 ag/60 kw 1998/02-2004/07
Opel astra g universalas (t98) 2.0 dti 16v (f35) (y 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 1999/08-2004/07
Opel astra g universalas (t98) 2.2 dti (f35) (y 22 dtr) 2172 cm3 117 ag/86 kw 2002/09-2004/07
Opel astra g universalas (t98) 2.2 dti (f35) (y 22 dtr) 2172 cm3 125 ag/92 kw 2002/09-2004/07
Opel astra g liftback (t98) 1.7 cdti (f08, f48) (z 17 dtl) 1686 cm3 80km/59 kw 2003/04-2005/01
Opel astra g liftback (t98) 1.7 dti 16v (f08, f48) (y 17 dt) 1686ccm 75km/55kw 2000/02-2005/01
Opel astra g liftback (t98) 1.7 td (f08, f48) (x 17 dtl) 1699 cm3 68 ag/50 kw 1998/02-2000/08
Opel astra g liftback (t98) 2.0 di (f08, f48) (x 20 dtl y 20 dtl) 1995ccm 82km/60kw 1998/02-2005/01
Opel astra g liftback (t98) 2.0 dti 16v (f08, f48) (y 20 dth) 1995ccm 101km/74kw 1999/08-2005/01
Opel astra g liftback (t98) 2.2 dti (f08, f48) (y 22 dtr) 2172ccm 117km/86kw 2002/09-2005/01
Opel astra g liftback (t98) 2.2 dti (f08, f48) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2002/09-2005/01
Opel astra g kėbulas ir (arba) universalas (f70) 1.7 dti 16v (f70) (y 17 dt) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2000/02-2005/04
Opel astra g kėbulas / universalas (f70) 1.7 td (f70) (x 17 dtl) 1699 cm3 68 ag/50 kw 1999/01-2005/04
Opel astra g uždara kabina/kombi (f70) 2.0 di (f70) (x 20 dtl y 20 dtl) 1995 cm3 82 ag/60 kw 1999/01-2005/04
Opel astra g sedanas (t98) 1.7 cdti (f69) (z 17 dtl) 1686 cm3 80 ag/59 kw 2003/04-2009/12
Opel astra g sedanas (t98) 1.7 dti 16v (f69) (y 17 dt) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2000/02-2005/01
Opel astra g sedanas (t98) 1.7 td (f69) (x 17 dtl) 1699 cm3 68 ag/50 kw 1998/09-2000/08
Opel astra g sedanas (t98) 2.0 di (f69) (x 20 dtl y 20 dtl) 1995 cm3 82 ag/60 kw 1998/09-2005/01
Opel astra g sedanas (t98) 2.0 dti 16v (f69) (y 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 1999/08-2005/01
Opel astra g sedanas (t98) 2.2 dti (f69) (y 22 dtr) 2172 cm3 117 ag/86 kw 2002/09-2005/01 2002/09-2005/01
Opel astra g sedanas (t98) 2.2 dti (f69) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2002/09-2005/01
Opel astra h (a04) 1.7 cdti (l48) (a 17 dtj z 17 dtj) 1686ccm 110km/81kw 2007/02-2014/05
Opel astra h (a04) 1.7 cdti (l48) (a 17 dtr z 17 dtr) 1686ccm 125km/92kw 2007/02-2014/05
Opel astra h (a04) 1.7 cdti (l48) (z 17 dth) 1686 cm3 100 ag/74 kw 2004/03-2010/10
Opel astra h (a04) 1.7 cdti (l48) (z 17 dtl) 1686 cm3 80 ag/59 kw 2004/03-2010/10
Opel astra h gtc (a04) 1.7 cdti (l08) (a 17 dtj z 17 dtj) 1686ccm 110km/81kw 2007/02-2010/10
Opel astra h gtc (a04) 1.7 cdti (l08) (a 17 dtr z 17 dtr) 1686ccm 125km/92kw 2007/02-2010/10
Opel astra h gtc (a04) 1.7 cdti (l08) (z 17 dth) 1686 cm3 101 ag/74 kw 2005/03-2010/10
Opel astra h gtc (a04) 1.7 cdti (l08) (z 17 dtl) 1686 cm3 80 ag/59 kw 2005/03-2010/10
Opel astra h universalas (a04) 1.7 cdti (l35) (a 17 dtj z 17 dtj) 1686ccm 110km/81kw 2007/02-2014/05
Opel astra h universalas (a04) 1.7 cdti (l35) (a 17 dtr z 17 dtr) 1686ccm 125km/92kw 2007/02-2014/05
Opel astra h universalas (a04) 1.7 cdti (l35) (z 17 dth) 1686 cm3 101 ag/74 kw 2004/08-2010/10
Opel astra h universalas (a04) 1.7 cdti (l35) (z 17 dtl) 1686 cm3 80 ag/59 kw 2004/08-2010/10
Opel astra h uždara kabina/kombi (l70) 1.7 cdti (l70) (a 17 dtj z 17 dtj) 1686 cm3 110 ag/81 kw 2007/02-2010/10
Opel astra h uždara kabina/kombi (l70) 1.7 cdti (l70) (z 17 dth) 1686 cm3 101 ag/74 kw 2004/03-2010/10
Opel astra h sedanas (a04) 1.7 cdti (l69) (z 17 dth) 1686ccm 101 ag/74kw 2007/02-2010/10
Opel astra h sedanas (a04) 1.7 cdti (l69) (z 17 dtj) 1686 cm3 110 ag/81 kw 2007/02-2014/05
Opel combo pilnas kėbulas / mikroautobusas 1.7 cdti 16v (z 17 dth) 1686ccm 101 ag/74kw 2004/12-
Opel combo pilnas kėbulas/minivanas 1.7 di 16v (y 17 dtl) 1686 cm3 65 ag/48 kw 2001/10-.
Opel combo pilnas kėbulas/minivenas 1.7 dti 16v (y 17 dtl) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2001/10-
Opel combo tour 1.7 cdti 16v (z 17 dth) 1686 cm3 101 ag/74 kw 2004/07-2011/12
Opel combo tour 1.7 di 16v (y 17 dtl) 1686 cm3 65 ag/48 kw 2001/10-2004/06
Opel combo tour 1.7 dti 16v (y 17 dt) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2001/10-2004/06
Opel corsa c (x01) 1.7 cdti (f08, f68) (z 17 dth) 1686 cm3 100 ag/74 kw 2003/06-2009/12
Opel corsa c (x01) 1.7 di (f08, f68) (y 17 dtl) 1686 cm3 65 ag/48 kw 2000/09-2009/12
Opel corsa c (x01) 1.7 dti (f08, f68) (y 17 dt) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2000/09-2009/12
"Opel corsa c" su visu kėbulu / liftback (x01) 1.7 cdti (f08, w5l) (z 17 dth) 1686 cm3 101 ag/74 kw 2003/08-2012/12
Opel corsa c pilnas kėbulas / liftback (x01) 1.7 di 16v (f08, w5l) (y 17 dtl) 1686 cm3 65 ag/48 kw 2000/09-2003/07
Opel corsa c pilnas kėbulas / liftback (x01) 1.7 dti 16v (f08, w5l) (y 17 dt) 1686 cm3 75 ag/55 kw 2000/09-2003/07
Opel corsa d (s07) 1.7 cdti (l08, l68) (z 17 dtr) 1686 cm3 125 ag/92 kw 2006/08-2011/12
Opel frontera b (u99) 2.2 dti (6b_66, 6b_76) (y 22 dth) 2171 cm3 120 ag/88 kw 2002/09-2004/07
Opel frontera b (u99) 2.2 dti (6b_zc, 6b_vf, 6b_66, 6b_76) (x 22 dth y 22 dth) 2171ccm 116km/85kw 1998/09-2003/12
Opel meriva a didelės talpos furgonas (mpv) (x03) 1.7 cdti (e75) (z 17 dt z 17 dth) 1686 cm3 100 ag/74 kw 2003/09-2010/05
Opel meriva a didelių gabaritų automobilis (mpv) (x03) 1.7 cdti (e75) (z 17 dtr) 1686ccm 125km/92kw 2006/09-2010/05
Opel meriva a (mpv) (x03) 1.7 dti (e75) (y 17 dt) 1686ccm 75km/55kw 2003/09-2010/05 2003/09-2010/05
Opel omega b (v94) 2.0 dti 16v (f69, m69, p69) (x 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 1997/09-2000/09
Opel omega b (v94) 2.2 dti 16v (f69, m69, p69) (y 22 dth) 2171 cm3 110 ag/81 kw 2000/09-2003/07
Opel omega b (v94) 2.2 dti 16v (f69, m69, p69) (y 22 dth) 2171 cm3 120 ag/88 kw 2000/09-2003/07
Opel omega b universalas (v94) 2.0 dti 16v (f35, m35, p35) (x 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 1997/09-2000/09
Opel omega b universalas (v94) 2.2 dti 16v (f35, m35, p35) (y 22 dth) 2171 cm3 110 ag/81 kw 2000/09-2003/07
Opel omega b universalas (v94) 2.2 dti 16v (f35, m35, p35) (y 22 dth) 2171 cm3 120 ag/88 kw 2000/09-2003/07
Opel signum liftback (z03) 2.0 dti (f48) (y 20 dth) 1995 cm3 100 ag/74 kw 2003/05-2004/04
Opel signum liftback (z03) 2.2 dti (f48) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2003/05-2004/04
Opel signum liftback (z03) 3.0 v6 cdti (f48) (y 30 dt) 2958 cm3 177km/130 kw 2003/05-2005/07
Opel signum liftback (z03) 3.0 v6 cdti (f48) (z 30 dt) 2958 cm3 184km/135 kw 2005/09-2008/12
Opel sintra (apv) 2.2 dti (x 22 dth) 2171 cm3 116 ag/85 kw 1997/07-1999/04
Opel vectra b (j96) 2.0 di 16v (f19) (x 20 dtl) 1995 cm3 82 ag/60 kw 1996/11-2002/04
Opel vectra b (j96) 2.0 dti 16v (f19) (x 20 dth y 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 1997/06-2002/04
Opel vectra b (j96) 2.2 dti 16v (f19) (y 22 dtr) 2172 cm3 120 ag/88 kw 2000/09-2002/04
Opel vectra b (j96) 2.2 dti 16v (f19) (y 22 dtr) 2172 cm3 125 ag/92 kw 2000/09-2002/04
Opel vectra b universalas (j96) 2.0 di 16v (f35) (x 20 dtl) 1995 cm3 82 ag/60 kw 1996/11-2000/06
Opel vectra b universalas (j96) 2.0 dti 16v (f35) (x 20 dth y 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 1997/06-2003/07
Opel vectra b universalas (j96) 2.2 dti 16v (f35) (y 22 dtr) 2172ccm 120km/88kw 2000/09-2002/04
Opel vectra b universalas (j96) 2.2 dti 16v (f35) (y 22 dtr) 2172 cm3 125 ag/92 kw 2000/09-2003/07
Opel vectra b liftback (j96) 2.0 di 16v (f68) (x 20 dtl) 1995 cm3 82 ag/60 kw 1996/11-2000/06
Opel vectra b liftback (j96) 2.0 dti 16v (f68) (x 20 dth y 20 dth) 1995ccm 101km/74kw 1997/06-2003/07
Opel vectra b liftback (j96) 2.2 dti 16v (f68) (y 22 dtr) 2172ccm 120km/88kw 2000/09-2002/04
Opel vectra b liftback (j96) 2.2 dti 16v (f68) (y 22 dtr) 2172 cm3 125 ag/92 kw 2000/09-2003/07
Opel vectra c (z02) 2.0 dti 16v (f69) (y 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 2002/04-2006/08
Opel vectra c (z02) 2.2 dti 16v (f69) (y 22 dtr) 2172 cm3 117 ag/86 kw 2002/04-2004/12
Opel vectra c (z02) 2.2 dti 16v (f69) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2002/04-2004/07
Opel vectra c (z02) 3.0 cdti (f69) (y 30 dt) 2958 cm3 177km/130 kw 2003/02-2005/07
Opel vectra c (z02) 3.0 cdti (f69) (z 30 dt) 2958 cm3 184 ag/135 kw 2005/08-2008/08
Opel vectra c gts (z02) 2.0 dti 16v (f68) (y 20 dth) 1995 cm3 101 ag/74 kw 2002/08-2005/08
Opel vectra c gts (z02) 2.2 dti 16v (f68) (y 22 dtr) 2172 cm3 117 ag/86 kw 2002/08-2008/06
Opel vectra c gts (z02) 2.2 dti 16v (f68) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2002/08-2006/07
Opel vectra c gts (z02) 3.0 cdti (f68) (y 30 dt) 2958 cm3 177km/130 kw 2003/06-2005/07
Opel vectra c gts (z02) 3.0 cdti (f68) (z 30 dt) 2958 cm3 184 ag/135 kw 2005/08-2008/08
Opel vectra c universalas (z02) 2.0 dti (f35) (y 20 dth) 1995 cm3 100 ag/74 kw 2003/10-2005/08
Opel vectra c universalas (z02) 2.2 dti (f35) (y 22 dtr) 2172 cm3 125 ag/92 kw 2003/10-2005/12
Opel vectra c universalas (z02) 3.0 v6 cdti (f35) (y 30 dt) 2958 cm3 177 ag/130 kw 2003/10-2005/07
Opel vectra c universalas (z02) 3.0 v6 cdti (f35) (z 30 dt) 2958ccm 184km/135kw 2005/08-2008/08
Opel zafira / zafira family b (a05) 1.7 cdti (m75) (a 17 dtj z 17 dtj) 1686ccm 110km/81kw 2008/01-2015/04
Opel zafira / zafira family b (a05) 1.7 cdti (m75) (a 17 dtr) 1686ccm 125km/92kw 2008/01-2015/04
Opel zafira a didelio tūrio automobilis (mpv) (t98) 2.0 di 16v (f75) (x 20 dtl y 20 dtl) 1995ccm 82km/60kw 1999/07-2005/06
Opel zafira a didžiagabaritinis automobilis (mpv) (t98) 2.0 dti 16v (f75) (y 20 dth) 1995ccm 101km/74kw 2000/09-2005/06
Opel zafira a didelis kėbulinis automobilis (mpv) (t98) 2.2 dti 16v (f75) (y 22 dtr) 2172 cm3 117km/86 kw 2002/01-2005/06
Opel zafira a didelis kėbulas (mpv) (t98) 2.2 dti 16v (f75) (y 22 dtr) 2172ccm 125km/92kw 2002/01-2005/06
Opel zafira b pilnas kėbulas/minivenas (a05) 1.7 cdti van (m75) (a 17 dtj z 17 dtj) 1686ccm 110km/81kw 2008/01-2015/04
Opel zafira b su pilnu kėbulu / mikroautobusas (a05) 1.7 cdti van (m75) (a 17 dtr) 1686ccm 125km/92kw 2008/01-2015/04
Saab:

Saab 9-3 (ys3d) 2.2 tid (d223l x 22 dth) 2171ccm 115km/85kw 1998/02-2000/11
Saab 9-3 (ys3d) 2.2 tid (d223l) 2171ccm 125km/92kw 2000/11-2002/09
Saab 9-3 (ys3f, e79, d79, d75) 2.2 tid (d223l) 2171ccm 125km/92kw 2002/09-2015/02
Saab 9-5 (ys3e) 2.2 tid (d223l) 2171ccm 120km/88kw 2002/03-2009/12
Saab 9-5 (ys3e) 3.0 tid (d308l) 2958 cm3 177km/130 kw 2001/07-2009/12
Saab 9-5 kombi (ys3e) 2.2 tid (d223l) 2171ccm 120km/88kw 2002/03-2009/12
Saab 9-5 universalas (ys3e) 3.0 tid (d308l) 2958 cm3 177km/130 kw 2001/07-2009/12
  

Bendra informacija apie: Alyvos filtras MaxGear 5907558505009, 1 Vnt.

Prekės ID: 78992758
Kategorija: Automobilių reikmenys
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 0,2 x 0,2 x 0,2 m, 0,2 kg
Pardavėjo šalis: Lietuva
Prekės ženklas: MaxGear
Pardavėjas: EasyShop
Tipas: Automobilio remonto priemonės
Rūšis: MaxGear, automobilio remonto priemonės
Visos šio ženklo prekės: Visos MaxGear prekės
Gamintojas: Autopartner S.A.; ul.Economiczna 20 43-150 Bierun , Poland; [email protected]

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.

Kiti taip pat domėjosi
Partnerių pasiūlymai
Reklama

Įvertinimai ir atsiliepimai (0)

Alyvos filtras MaxGear 5907558505009, 1 Vnt.
Būkite pirmas parašęs atsiliepimą!
Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.
Įvertinti prekę

Klausimai ir atsakymai (0)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių

Rekomenduojame kartu su: Alyvos filtras MaxGear 5907558505009, 1 Vnt.


Geriausi pardavėjo EasyShop pasiūlymai