10913 LEGO® DUPLO Kaladėlių dėžė

Specifikacijos:
Rekomend. amžius nuo: 1.5 m.
Tipas: Konstruktoriai
Pomėgiai: Pastatai
Prekės ID: 28270664
2269

RMK kaina

3199
Pardavėjas: Pigu.lt 4.7
Kitų pardavėjų pasiūlymai (23):
2746
-
6990
Į krepšelį
Likutis parduotuvėse Likutis parduotuvėse
Laisvės pr. 75, Vilnius 1 vnt.
K. Baršausko g. 66A (PC „Molas“), Kaunas 1 vnt.
Jūsų miestas

Užsisakę šiandien iki 12:00


Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

ŠIANDIEN, balandžio 13 d.

000

Vilniuje, parduotuvėje (Upės g. 9 (PC „CUP“))

ŠIANDIEN, balandžio 13 d.

000

Kaune, parduotuvėje (K. Baršausko g. 66A, PC „Molas“)

ŠIANDIEN, balandžio 13 d.

000

Klaipėdoje, Panevėžyje, parduotuvėje

RYTOJ, balandžio 14 d.

000

Šiauliuose, parduotuvėje (Pramonės g. 6 (PC „Bruklinas“))

Pirmadienį, balandžio 15 d.

000

Atsiimkite Pigu terminale Vilniuje

Pirmadienį, balandžio 15 d.

199

LP EXPRESS terminale

Pirmadienį, balandžio 15 d.

219

Pristatysime į namus

Pirmadienį, balandžio 15 d.

399

Lietuvos pašto skyriuje

Antradienį, balandžio 16 d.

149

Atsiimkite Omniva paštomate

Antradienį, balandžio 16 d.

249

Smartpost terminale

Trečiadienį, balandžio 17 d.

269

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo faktinio užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Pigu.lt patvirtinus užsakymą.

Kitų pardavėjų pasiūlymai
Helmand Baltics
2746 3661
Sod
3010
Kouket
2927
Pardavėjas: Pigu.lt 4.7
  • 91% pirkėjų rekomenduotų šį pardavėją

Prekės aprašymas: 10913 LEGO® DUPLO Kaladėlių dėžė

Įkvėpkite vaikus kurti su jų pirmuoju LEGO® DUPLO® rinkiniu!

Šį neribotą kūrybiško žaidimo ir įgūdžių puikų pasaulį mažyliams sudaro laikymo dėžės, kad būtų galima greitai susitvarkyti!

Atidarę šį spalvinga LEGO® DUPLO® kaladėlių rinkinį, atveriate kūrybiško žaidimo ir įgūdžių puikų pasaulį. Šiame universaliame žaidimo rinkinyje gausu idėjų ir įkvėpimo mažyliams. Jame yra automobilis su besisukančiais ratais, stogas, langai, gėlės, duona... viskas sujungiama įvairiomis kaladėlėmis ir dalimis neribotam išradingam žaidimui. Galite netgi pradėti mokyti skaičius su 1, 2 ir 3 kaladėlėmis.

Šį pramogų kupiną žaislą sudaro kaladėlės ir dalys, kurios skatina mažylius betarpiškai kurti ir išradingai žaisti. Pažįstami objektai sužadina jaunus protus, o spalvingos formos kviečia nevaržomai konstruoti, todėl šis LEGO® DUPLO® rinkinys pradedantiesiems yra tobulas įkvėpimas mažiesiems konstruktoriams. Žaislas mažyliams! Tvirtos laikymo dėžutės viduje rasite automobilį su besisukančiais ratais, stogą, langus, gėles, duoną, DUPLO žmogeliukų figūrėlių, 1, 2, 3 skaičių kaladėles... ir rinkinį įvairiaspalvių originalių kaladėlių. Dalydamiesi su mažaisiais konstruktoriais konstravimo iš kaladėlių ir dalių džiaugsmu ir drauge atverdami begalines žaidimo galimybes, tėveliai betarpiškai stebi, kaip tobulėja jų vaikai. Puikios dovanos ikimokyklinio amžiaus vaikams! DUPLO rinkiniai suteikia nevaržomo žaidimo ir saviraiškos laisvę pradedančiųjų konstruktorių rankutėms. Iš spalvingų, patogių suimti ir mažylių vaizduotę žadinančių kaladėlių sudaryti rinkiniai yra saugūs, švarūs ir juos patogu pasiimti su savimi.

• Kurdami ir žaisdami su mažyliams pritaikytų LEGO® DUPLO® kaladėlių ir dalių rinkiniu mažieji konstruktoriai mokysis išradingai mąstyti ir tobulins problemų sprendimo, erdvinio suvokimo ir smulkiosios motorikos įgūdžius. 
• Su 65 spalvingomis kaladėlėmis bei pažįstamomis kaladėlėmis, kurios žadina mažylių vaizduotę, pavyzdžiui, automobiliais su besisukančiais ratais, duona, DUPLO® žmogeliukais ir 1-2-3 skaičių kaladėlėmis. Kartu su mažaisiais konstruktoriais konstruodami iš kaladėlių ir dalių bei drauge atverdami begalines žaislų ir žaidimo galimybes, tėveliai ir globėjai stebi, kaip tovbulėja jų vaikai. 
• Šis žaislas mažyliams, pasižymintis saugiomis, spalvingomis kaladėlėmis ir dalimis, taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 18 mėnesių amžiaus. 
• Gražios spalvos, formos, daiktai, žmogeliukai ir skaičiai patogiai telpa dailioje LEGO® DUPLO® dėžėje. Derinkite su kitais DUPLO rinkiniais dar išradingesnėms pramogoms. 
• Šiam konstravimo žaislui pakanka tik vaikų vaizduotės, nereikia jokių baterijų! Betarpiškas žaislas, kuriam nereikia baterijų, tobulina vaikų smulkiosios motorikos ir problemų sprendimų įgūdžius ir atveria kūrybiškumo galimybes. 
• Išradingas žaidimas prasideda vos atidarius dėžę! Paprastos instrukcijos suteiks tėveliams ir jų mažyliams įkvėpimo, o kai vaikai pradės konstruoti, išradingas žaidimas tęsis be pabaigos! 
• LEGO® DUPLO® žaidimų rinkiniai yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. Jie žadina vaikų vaizduotę, skatina mažylius nevaržomai žaisti.
• LEGO® DUPLO® rinkiniai pradedantiesiems atitinka griežtus pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiomis rankutėmis – taip jau yra nuo pat 1969 metų! 
• „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas DUPLO konstravimo žaislas atitiktų griežtus pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Kitos savybės:

  • Kodas, serija: 10913 LEGO® Duplo® Classic.
  • Detalių skaičus: 65.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 18 mėn.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Lego

Nors LEGO™ įkūrėjas danas Ole Kirkas Christiansenas dar 1932 m. Bilundo mieste įkūrė medinių žaislų gamyklėlę, legendinės LEGO™ kaladėlės pradėtos gaminti 1958 m. sausį.
Nepaisant garbaus amžiaus bei formos ir dizaino kitimo, penkiasdešimtmetes LEGO™ kaladėles vis dar galima prijungti prie šiais laikais pagamintųjų. Netrukus p. Christianseno sukurtos LEGO™ kaladėlės tapo vienu populiariausių pasaulio žaislų. Pasaulyje veikia 4 Legolendai, o kaladėlės gaminamos Danijoje, Čekijoje ir Meksikoje.
Neparduotas kaladėles bendrovė paprastai išima iš prekybos ir perlydo į naujas - teigiama, kad tik 1% kaladėlių nėra perdirbamos. Šiuo metu pagaminta per 2.400 skirtingų formų LEGO™ kaladėlių.

10913 LEGO® DUPLO Kaladėlių dėžė Lego

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Įspėjimas!

Jei žaislas turi smulkių detalių, netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Plastikiniai konstruktoriai

Konstruktoriai - tai iš daugybės skirtingų, tačiau tarpusavyje susijungiančių detalių sudaryti rinkiniai. Ši lavinamųjų žaislų rūšis turi daugybę privalumų. Konstruktorius statantys vaikai ne tik lavina vaizduotę, rankų judesius, erdvinį mąstymą, bet ir ugdo tam tikras būdo savybes. Žaisdami jie gali išmokti nuosekliai mąstyti ir susikaupti, taip pat - bendradarbiauti su kitais žaidimų partneriais, mokydamiesi komandinio darbo. Konstruktorių tarpe yra daug įvairaus tipo žaislų, tad galėsite statyti ir jungti traukinius, sraigtasparnius, miestelius, zoologijos sodus ir dar daugybę kitų dalykų. Platus asortimento pasirinkimas leis išpildyti visas vaikų svajones. Čia rasite nuo klasikinio iki originalaus dizaino konstruktorių. Dažniausiai šie žaislai yra gaminami iš plastiko, kuris pasižymi lengvumu, todėl su juo itin patogu jungti tūkstančius detalių tarpusavyje. Plastikiniai konstruktoriai yra lengvai išvalomi, jei netyčia ištepėte kurią nors detalę. Leiskite savo vaikams susikurti jų pačių fantazijų pasaulį su mūsų asortimente esančiais konstruktoriais.

Skaityti daugiau

Bendra informacija apie: 10913 LEGO® DUPLO Kaladėlių dėžė

Prekės ID: 28270664
Kategorija: Konstruktoriai ir kaladėlės
Prekės pakuočių kiekis: 1 vnt.
Pakuotės išmatavimai ir svoris (1): 0,36 x 0,175 x 0,17 m, 1,04 kg
LEGO® serija: DUPLO
Rūšis: LEGO®, duplo konstruktoriai ir kaladėlės
Reikalingi elementai: Ne
Elementų tipas: Nenurodyta
Išmanus įrenginys: Ne
Pardavėjas: Pigu.lt, 9 Mėnesiai, Familand, Kouket, Brandberry, V&N Shop, NaviShop, SOD, Pro Baltic, PrimeOnline, Digizone, Helmand Baltics, Bright Lab OÜ, Moneykita, MB, EasyShop, ShopByLifka, Ella Retail, XS Žaislai, Luxury Solutions, OÜ, Minced, Triksa, TOPnuolaidos LT, Cooltownia, KAM Trade SIA
Prekės ženklas: LEGO®
Rekomend. amžius nuo: 1.5 m.
Tipas: Konstruktoriai
Pomėgiai: Pastatai
Visos šio ženklo prekės: Visos LEGO® prekės

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose.


Dažnai perkama kartu
Rinkinio kaina
5477
Į krepšelį

Įvertinimai ir atsiliepimai (33)

10913 LEGO® DUPLO Kaladėlių dėžė
4.9

(33 pirkėjų įvertinimai)

5 žvaigždutės
(31)
4 žvaigždutės
(2)
3 žvaigždutės
(0)
2 žvaigždutės
(0)
1 žvaigždutė
(0)

100%

pirkėjų rekomenduoja šią prekę

Palikite atsiliepimą apie prekę

Informacija ir taisyklės

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Pigu.lt pirkėjai.

Įvertinti prekę
Vilma M.
2024-04-08

Pardavėjas: Pigu.lt

viskas tiko, prekės pristatytos laiku

Daniella M.
2024-03-15

Pardavėjas: Pigu.lt

Puiki prekė, daug detalių. Minusas (pardavėjo) - atkeliavo ne į tą paštomatą.

Agnese B.
2024-03-12

Pardavėjas: Pigu.lt

Prekė atitinka pasiūlymą.

Siiri T.
2024-03-06

Pardavėjas: Pigu.lt

Prekės atkeliavo greitai ir buvo tokios kaip nuotraukose.

Kateryna D.
2024-02-24

Pardavėjas: Pigu.lt

Viskas patiko, vaikai su malonumu žaidžia, pristatymas suplanuotas laiku. Ačiū, rekomenduoju

Gintaras Š.
2024-02-22

Pardavėjas: Pigu.lt

viskas puikiai, ačiū už sandorį.

Katri J.
2024-02-17

Pardavėjas: Pigu.lt

Labai šaunus komplektas. Norėčiau daugiau gyvūnų ir automobilių ir pan

Aļona K.
2024-02-02

Pardavėjas: INCO Group, UAB

Tikėjausi, kad už tokią kainą kaladėlių atsiras daugiau, bet berniukui jie patinka

Līga A.
2024-01-17

Pardavėjas: Pigu.lt

Pristatoma iki nurodyto termino

Rūta V.
2023-12-18

Pardavėjas: INCO Group, UAB

Gražiai supakuota , detalėa tvarkingos

Daugiau atsiliepimų

Klausimai ir atsakymai (4)

Paklauskite apie šią prekę kitų pirkėjų!
Užduoti klausimą
Jūsų klausimas buvo sėkmingai pateiktas. Į klausimą bus atsakyta per 3 darbo dienas
Klausimą turi sudaryti bent 10 simbolių
Lina D. 2023-07-24
Kiek detalių?
Atsakymą turi sudaryti bent vienas simbolis
Neringa L. 2023-07-24
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
65
Aistė S. 2023-07-24
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
65
Brigita B. 2023-07-24
Pirkėjas, įsigijęs šią prekę
65
Rodyti daugiau

Kitų pardavėjų pasiūlymai (23)

*Konkretaus pardavėjo pasiūlymams galioja tik tos sąlygos, kurios nurodomos prie tokio pardavėjo parduodamos prekės, ir už visą informaciją juose (įskaitant kainas) atsako konkretus pardavėjas.

Pardavėjas: Helmand Baltics 4.7
(809 pirkėjų įvertinimai)

Atsiimkite Omniva paštomate

Penktadienį, balandžio 19 d.

249
Galimi pristatymo būdai
2746 3661
Pardavėjas: Sod 4.6
(612 pirkėjų įvertinimų)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Penktadienį, balandžio 19 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3010
Pardavėjas: Kouket 4.6
(4634 pirkėjų įvertinimai)

Atsiimkite Omniva paštomate

Balandžio 23 d.

249
Galimi pristatymo būdai
2927
Pardavėjas: XS Žaislai 4.9
(10 pirkėjų įvertinimų)

Atsiimkite Omniva paštomate

Trečiadienį, balandžio 17 d.

249
Galimi pristatymo būdai
3199
(1 pirkėjo įvertinimas)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Ketvirtadienį, balandžio 18 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3481
Pardavėjas: TopNuolaidos Lt 4.6
(6112 pirkėjų įvertinimų)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 24 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3235 4206
Pardavėjas: Familand 4.4
(321 pirkėjo įvertinimas)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Gegužės 7 d.

000
Galimi pristatymo būdai
2986
Pardavėjas: Digizone 4.9
(318 pirkėjų įvertinimų)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 29 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3280
Pardavėjas: 9 mėnesiai 5
(66 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 22 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3699
Pardavėjas: Ella Retail 5
(3 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Gegužės 2 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3485
Pardavėjas: KAM Trade SIA 4.7

Atsiimkite Omniva paštomate

Balandžio 29 d.

249
Galimi pristatymo būdai
3858 5786
Pardavėjas: Brandberry 4.7
(2259 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 30 d.

000
Galimi pristatymo būdai
3858 5786
Pardavėjas: PrimeOnline 4.8
(1431 pirkėjo įvertinimas)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 24 d.

000
Galimi pristatymo būdai
4322
Pardavėjas: NaviShop 4.5
(20 pirkėjų įvertinimų)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 23 d.

000
Galimi pristatymo būdai
4600
Pardavėjas: Cooltownia 5
(3 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 23 d.

000
Galimi pristatymo būdai
4654 4899
Pardavėjas: Minced 4.3
(98 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 23 d.

000
Galimi pristatymo būdai
4911 6693
Pardavėjas: EasyShop 4.2
(151 pirkėjo įvertinimas)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 23 d.

000
Galimi pristatymo būdai
4970
Pardavėjas: Moneykita, MB 4.3
(46 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 26 d.

000
Galimi pristatymo būdai
4861
Pardavėjas: Triksa 4.6
(138 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 26 d.

000
Galimi pristatymo būdai
5121
Pardavėjas: V&N Shop 4.4
(65 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 26 d.

000
Galimi pristatymo būdai
6000
Pardavėjas: ShopByLifka 4.3
(249 pirkėjų įvertinimai)

LP EXPRESS terminale

Balandžio 26 d.

219
Galimi pristatymo būdai
6356
Pardavėjas: Bright Lab OÜ 4.5
(119 pirkėjų įvertinimų)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Gegužės 7 d.

000
Galimi pristatymo būdai
6612 13225
Pardavėjas: Pro Baltic 4.5
(427 pirkėjų įvertinimai)

Vilniuje, parduotuvėje (Laisvės pr. 75)

Balandžio 22 d.

000
Galimi pristatymo būdai
6990 8900