Plaukimo rinkiniai

(12)

Plaukimo rinkiniai internetu

Tam, kad pirkėjui būtų patogiau bei paprasčiau prekyboje yra plaukimo rinkinių. Plaukimo rinkinį paprastai sudaro plaukimo kepuraitė ir plaukimo akiniai. Tokių rinkinių privalumas yra tas, jog jūsų plaukimo kepuraitė ir akiniai bus vienodo stiliaus.

Kam reikalinga plaukimo kepuraitė?

Plaukimo kepuraitė yra ne tik būtina, bet ir labai naudinga.

 • Plaukimo kepuraitė apsaugo plaukus nuo drėgmės, todėl plaukai gali išlikti gana sausi. Bet nė viena kepuraitė neužtikrins visiškai sausų plaukų, jei maudysitės panardindami galvą.
 • Plaukimo kepuraitė apsaugo plaukus nuo žalingo chloro vandens poveikio.
 • Plaukai po plaukimo kepuraite nepatenka į akis ir netrukdo plaukikui.
 • Plaukimo kepuraitė padeda kūnui išlaikyti šilumą.
 • Baseino kepurė apsaugo ausis nuo reguliaraus vandens patekimo.
 • Ši plaukimo priemonė sumažina atsparumą vandeniui.
 • Maudymosi kepuraitė padeda pabrėžti individualumą bei gali sėkmingai derėti su maudymosi kostiumėliu.

Ryškios ar neįprastos baseino kepurės modelis padės pabrėžti jūsų individualumą. Prekyboje yra net retro maudymosi kepuraičių. Kepuraitės, turinčios juokingus šūkius, tiks jauniems sportininkams. Vaikams yra gaminamos ryškios plaukimo kepurės su mėgstamais animacinių filmų personažais ir gyvūnų pavidalais.

Maudymosi kepuraitės dydis

Plaukimo kepuraitės yra skirstomos į kepuraites skirtas suaugusiesiems ir vaikams. Visai neseniai kai kurie plaukimo įrangos gamintojai pradėjo gaminti vidutinio dydžio baseino kepuraites, tinkančias paaugliams ir suaugusiems, kurių galva yra maža. Moterų ir vyrų plaukimo kepurės dydžiu nesiskiria.

Kaip rūpintis plaukimo akiniais?

Plaukimo akiniai apsaugo akis nuo chloruoto vandens. Taip pat yra būtini žmonėms, nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Neužtenka tik išsirinkti tinkamus maudymosi akinius – turite juos prižiūrėti. Tam, kad maudymosi akiniai išliktų ilgai, laikykitės šių rekomendacijų:

 • nelieskite aksesuaro vidinės pusės;
 • nevalykite jų skudurėliais;
 • saugokite nuo karšto vandens poveikio, nepalikite jų saulėje;
 • po plaukimo baseine praskalaukite akinius šaltu vandeniu.

Platus pasirinkimas

Plaukimo rinkinius galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje pigu.lt. Čia siūlomas platus ne tik plaukimo rinkinių, bet ir plaukimo akinių, kepuraičių, plaukimo plaštakų, plūdurų ir kitų prekių pasirinkimas. Plaukimo rinkinius taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Skolinantis 24000 €, sutartį sudarant 45 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka - 1054 €, metinė palūkanų norma - 41,15%, mėn. sutarties administravimo mokestis - 000 €, sutarties sudarymo mokestis - 000 €, BVKKMN - 49,96%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 47430 €.