Plaukimo liemenės ir rankovės

(16)
-10%

Vaikiškos plaukimo rankovės kaina ir informacija | Plaukimo liemenės ir rankovės | pigu.lt 5€ NUOLAIDA NUO 59€
  € 1,95 2val. 35min.
 
Į krepšelį
4/5
ATSIIMKITE ŠIANDIEN

Vaikiškos plaukimo rankovės

Plaukimo liemenės ir rankovės internetu

Mokantis plaukti ar užsiimantiems vandens sportu yra reikalingos plaukimo liemenės.

Plaukimo liemenė yra būtina tam, kad žmogus išmoktų plaukti greičiau ir patogiau bei nebijotų vandens. Svarbu yra pasirinkti tinkamą dydį, taip pat aukštos kokybės apykaklę (ji turėtų būti patogi), kuri palaiko kaklą virš vandens paviršiaus.

Plaukimo liemenė vaikams

Plaukimo liemenė vaikams suteikia komforto jausmą, saugumą bei galimybę aktyviai leisti laiką vandenyje ir išmokti plaukti.

Taip pat būtina atkreipti dėmesį į vaiko svorį. Pripučiamos liemenės vaikams dydis turėtų atitikti vaiko matmenis. Plaukimo liemenės parduodamos vaikams nuo dvejų metų.

Pagrindinė savybė, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis vandens liemenę, yra jos plūdrumas. Šis terminas apibūdina jėgą, kuri laikys žmogaus kūną vandens paviršiuje. Kuo didesnis plūdrumas, tuo patikimesnė liemenė.

Čia dažniausiai tėvai susiduria su pirmaisiais pasirinkimo sunkumais. Neskęstančių liemenių gamintojai plūdrumą žymi skirtingais vienetais: litrais, kilogramais arba niutonais.

Kokybiška vaikiška plaukimo liemenė turėtų būti lengva, atspari trumpalaikėms deformacijoms (po suspaudimo liemenė turėtų nedelsdama atkurti formą), minimaliai sugerti vandenį, turėti kirkšnies diržą (ypač vaikams, kurie nemoka plaukti, toks diržas neleis vaikui išslysti iš liemenės) bei patikimus užsegimus.

Kaip išsirinkti neskęstančią liemenę vaikams?

Maudymosi liemenių vaikams pasirinkimas priklauso nuo to, kur tiksliai ketinate naudoti gelbėjimosi liemenę. Galite rinktis paprastesnį modelį, jei maudysitės ramiame vandenyje prie kranto. Tiems, kurie ketina užsiimti vandens sportu su vaikais, leistis į vandens kelionę ar keliauti atviroje jūroje, reikia rinktis patikimiausias maudymosi liemenes.

Maudymosi liemenės vaikams padeda judėti vandenyje natūraliu ritmu bei suteikia natūralų plūdrumą.Tai reiškia, kad vaikai gali natūraliai judėti vandenyje ir taip išmokti plaukimo pagrindų, o liemenė palaiko vaiką teisingoje padėtyje, kol jis pradeda savarankiškai laikytis ant vandens.

Vaikiškos plaukimo liemenės tinka tiek baseinui, tiek plaukiojimui jūroje ar vandens parke. Taip pat vandens liemenės apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir jei pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, nesukelia nepatogumų vaikui.

Plaukimo rankovės vaikui

Plaukimo rankovės yra populiarus pasirinkimas tarp daugelio tėvų, nes jas galima greitai pripūsti ir išpūsti. Šios plaukimo priemonės lengvai tilps į bet kurį paplūdimio krepšį. Tačiau, skirtingai nei neskęstančios liemenės, jos neužtikrina visapusiško plūdrumo. Priešingai, jos tik papildomai pakelia vaiko rankas, o tai neatrodo kaip natūrali padėtis.

Plaukimo rankovės lyg traukia jūsų vaiką iš vandens už rankų. Jūs negalite suprasti, ar vaikas pasirengęs plaukti be jų.

Be to, plaukimo rankovės riboja judėjimą vandenyje. Vaikas keičia plaukimo stilių, prisitaikydamas prie rankovių, tuo tarpu liemenės padeda lavinti ir tobulinti plaukimo įgūdžius. Daugeliui vaikų plaukimo rankovės yra nepatogios dėl plastiko, iš kurio jos gaminamos, nes rankovės gali pritrinti vaiko odą dėl ilgo ir aktyvaus dėvėjimo.

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2020 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.