Šiltnamiai

(208)
-€59

%

Arkinis šiltnamis 3x4,5 (13,5m2) PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 75,02 11val. 56min.
Į krepšelį
3/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Arkinis šiltnamis 3x4,5 (13,5m2)

-38%

%

Arkinis šiltnamis 2,5 x 4 (10m2) PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 77,38 11val. 56min.
Į krepšelį
4.3/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Arkinis šiltnamis 2,5 x 4 (10m2)

-37%

Šiltlysvė / daigykla, 4 m PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 8,78 11val. 56min.
Į krepšelį
4.1/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Šiltlysvė / daigykla, 4 m

-€23

Arkinis šiltnamis 3x2 (6m2) PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 46,88 11val. 56min.
Į krepšelį
4.8/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Arkinis šiltnamis 3x2 (6m2)

-31%

%

Arkinis šiltnamis 3x4,5 (13,5m2) PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 75,02 11val. 56min.
Į krepšelį
2/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Arkinis šiltnamis 3x4,5 (13,5m2)

-26%

%

Arkinis šiltnamis 3x2 (6m2) PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 58,69 11val. 56min.
Į krepšelį
4.5/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Arkinis šiltnamis 3x2 (6m2)

-22%

%

Arkinis šiltnamis 2,5 x 4 (10m2) PREKĖ „Į MINUSĄ“
€ 77,38 11val. 56min.
Į krepšelį
4/5
PREKĖ SANDĖLYJE

Arkinis šiltnamis 2,5 x 4 (10m2)

Šiltnamiai pigiau

Kiekvienas save laikantis tikru žemdirbiu, savo sklype nori turėti šiltnamį, kuriame auginamos daržovės džiugintų ne tik rudenį, tačiau net ir žiemos metu. Sakysite, jog tai – ne ypač tikėtinas reiškinys? Klysite – šiais laikais egzistuoja ypač šilti, išmanūs šiltnamiai, kurie leis garantuoti sveikų produktų gamybą ir tiekimą kone ištisus metus. Šiltnamiai jau seniai nebėra prabanga, verčiau, tai – būtinybė, kuri gali pakeisti jūsų ir jūsų šeimos gyvenimo kasdienybę į gerą! Juk visi puikiai žinome, kaip šiais laikais svarbu sveikai maitintis. Tad jeigu pasukote galvą ir nusprendėte pasirūpinti šiltnamio statyba, pirmiausia vertėtų susipažinti su šių statinių pasirinkimo galimybėmis, savybėmis ir spektru.

Šiltnamių formos

Populiariausi arkiniai šiltnamiai yra pasirenkami ne tik dėl gražios formos, tačiau ir dėl funkcionalumo. Arkos forma padeda pritraukti daugiau saulės spindulių, tad net ir vėsiomis dienomis Jūsų augalai nesušals. Šiltnamio lankai sukuria ypatingai geras sąlygas šilumos pralaidumui ir stagnacijai. Tarp dažniausiai perkamų tokių statinių minimi “šiltnamiai Klasika”, “šiltnamis gaspadorius”, “šiltnamis orbita”, “šiltnamis titanas”, arba “šiltnamis tvirtuolis” ir “šiltnamis tulpė” tačiau tikrai pavyks surasti ir kitų variantų. Vis dėlto – šiltnamis klasika – vienas populiariausių. O štai ar žinojote, jog žemdirbystės industrijoje pasirodė ir išmanusis šiltnamis? Toks šiltnamis kaina gerokai lenkia įprastinius, tačiau jo teikiami patogumai – verti pinigų. Išmanusis šiltnamis akcija pasigirti kol kas negali – kadangi rinkoje jų gana mažai, prekybininkai nemato reikalo daryti nuolaidų. 

Tiesa, arkiniai šiltnamiai nėra maži, tad jeigu savo sode neturite daug vietos, jums puikiai tiks daigykla (kitaip šiltlysvė). Tai neaukštas „šiltnamiukas“, kuris puikiai tinka ankstyvam derliui, nedideliems augalams auginti: ridikėliai, petražolės, brokoliai... Šiltlysvės tinka ne tik gyvenantiems name, bet ir turintiems kotedžą – juk šiltlysvės-daigyklos užimamas plotas – itin mažas. Vietos užteks, o moderni daigykla-šiltlysvė saugos šilumą ir padės augaliukams sėkmingai augti. Tokie mini šiltnamiai pigiau parduodami, tad jeigu dar tik pradedate savo pažintį su sodininkyste, vertėtų pasvarstyti apie daigyklos variantą. Daigyklos (braškėms, ridikėliams, salotoms ar kita) – tai, ką verta rinktis neturint ypač didelio ploto.

Taip pat mėgstami ir šlaitiniai bei lašo formos šiltnamiai, kurie, nors ir turi mažiau privalumų nei arkiniai variantai, pasižymi dailia išvaizda ir puikiai tinka tiems, kurie ketina auginti į viršų besistiebiančius augalus. Štai “šiltnamis gaspadinė” ir “šiltnamis stipruolis” – puikūs variantai, nemėgstantiems arkinių šiltnamių. Tokie šiltnamiai pigiai parduodami internete – čia gausu akcijų, tad tikrai verta pasidairyti ir prenumeruoti Pigu.lt naujienlaiškį. Sekite naujienas ir suprasite – šiltnamiai pigiau – misija įmanoma!

Šiltnamio danga

Šiltnamiai – geriausias būdas net ir vėsiuoju metų laiku auginti daržoves. Kadangi parduodami šiltnamiai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, kaip jau minėjome, jie puikiai sulaiko šilumą. Net ir spalio mėnesį pasodintos gėrybės atsidurs Jūsų lėkštėje! Visgi, pravartu žinoti, jog nuo dangos pasirinkimo priklauso ir tam tikros šiltnamių savybės. Štai “šiltnamiai klasika”, “šiltnamiai tvirtuolis” ir “šiltnamiai gaspadorius” – ypač ilgaamžiai, jei remtumėmės klientų atsiliepimais. Vis dėlto - polikarbonatiniai šiltnamiai išlieka vienu populiariausių pasirinkimų. Jeigu jus domina šiltnamių išpardavimas – realistiškiausia – šiltnamiai internetu. Nemėgstantys švaistyti laiko prekybcentriuose savo šiltnamį ras virtualioje erdvėje, o pristatymo sulauks vos per kelias dienas. Nors daugelis ir dairosi į užsienio rinkas – lietuviški šiltnamiai kainos prasme tikrai džiugina kišenes. Šiltnamių priedai taip pat gaminami lietuvių ras savo klientų ratą – produktai kokybiški, o kainos – nesikandžioja.

Nors prekyboje pasirodę vėliausiai, dabar daugiausiai dėmesio susilaukia polikarbonatiniai šiltnamiai – atsiliepimai ir apžvalgos teigia, jog tai vieni tvirčiausių statinių, kurie bet kuriuo sezonu užtikrina augalams palankią temperatūrą. Nors statiniai, kurių gamyboje naudojamas kanalinis polikarbonatas šiltnamiams, kaina skiriasi nuo kitų variantų, visuomet galite atrasti palankių pirkimo sąlygų – įsigyti juos išsimokėtinai, lizingu, ar atkreipti dėmesį, kada parduodamas polikarbonatas su akcija. Polikarbonato šiltnamiai – tai skaidraus polimero šiltnamiai, išsiskiriantys ypatingai aukštu smūginiu atsparumu, kai smogia šaltukas. Polikarbonatiniai šiltnamiai kaina kiek lenkia senuosius, trauktus plėvele, tačiau tokią kainą mokėti tikrai verta, nes galėsite būti tikri dėl daikto ilgaamžiškumo.

Jeigu jus domina polikarbonatiniai šiltnamiai Kaune arba šiltnamiai Klaipėdoje – siūlome juos apžiūrėti kurioje nors parduotuvėje gyvai, o įsigyti – internetu per Pigu.lt. Šiltnamiai (Vilnius siūlo daugiausiai pasirinkimų) bus greitai pristatyti į jūsų gyvenamąją vieta.

Daugelis sako, jog šiltnamiai iš Baltarusijos ir rusiški polikarbonatiniai šiltnamiai – patys geriausi, tačiau vertėtų paminėti, jog daugelis šalių gamina išties kokybiškus, puikius šiltnamius, kurie tarnaus ilgai ir bus prieinami už pakankamai dosnų kokybės ir kainos santykį. Polikarbonatiniai šiltnamiai (kainos kyla, jeigu renkatės didesnio ploto šiltnamį) sutaupys laiko keičiant dangą, nes tai daryti reikės išties retai. Šiltnamiai (polikarbonatiniai, stikliniai šiltnamiai ar su plėvele) – tai ko reikia jums, ir jūsų šeimai.

Dar vienas populiarus variantas yra PVC šiltnamio plėvelė – ja dengiamus statinius lengva sukonstruoti ar perkelti į kitą vietą, o taip pat jie puikiai išlaiko augalams tinkamą temperatūrą. Tikėtina, jog PVC plėvelė šiltnamiui kartu su visomis konstrukcijomis atsieis pigiau nei polikarbonatinis šiltnamis, tačiau jei kalbėsime apie tvirtumą ir kokybę, šią kovą laimės šiek tiek brangesnis variantas. Šiltnamiai (akcija, išpardavimas ir nuolaidos – viską rasite Pigu.lt) padės išlaikyti sveiką gyvenimo būdą net ir šaltuoju metu.

Šiltnamių konstrukcija

Šios sodo prekės taip pat skiriasi ir rėmų konstrukcijomis, tad svarstydami, kurie lietuviški šiltnamiai bus patvariausi, turėtumėte atsižvelgti ir į šį aspektą. Pigiausi šiltnamiai dažnai turi plastikinį rėmą ir yra naudojami kiek mažesniems statiniams, tačiau kartu su jais naudojama plėvelė padeda išsklaidyti šviesą.

Daug dėmesio susilaukia aliuminiai šiltnamiai, kurie yra pakankamai tvirti ir ilgaamžiški. Visgi, tiek šie, tiek plastikiniai rėmai dažniausiai yra tvirtinami kartu su plienine konstrukcija – tuomet padidėja šių rėmų išlaikomas svoris ir užtikrinimas dar didesnis patvarumas.

Į ką dar atkreipti dėmesį

Renkantis taip pat svarbu atkreipti dėmesį į vietą, kurioje stovės šis statinys – norint užtikrinti efektyvumą, jį reikėtų įrengti ten, kur nėra aukštų medžių ar šešėlio. Tad turėtumėte iš anksto įvertinti, kokius matmenis galite sau leisti, o jei erdvės nėra daug, Jums puikiai tiks šiltlysvės ir daigyklos.

Tuomet, kai pasirenkamas šiltnamis, kaina taip pat yra svarbus aspektas. Jeigu “šiltnamiai akcijos” – tai, ką vedate į paiešką bandydami rasti tinkamą variantą – užsukite į Pigu.lt ir išsirinksite. Šiek tiek apžiūrėję šių statinių asortimentą, pastebėsite, kad šiltnamių išparduotuvėje kainos ženkliai skiriasi, tad pravartu žinoti, kiek į šią prekę ketinate investuoti. Logiška, jog dėmesį visuomet pirmiausia patraukia pigūs šiltnamiai, tačiau atminkite, jog kokybiškas statinys tarnaus ne vieną sezoną, tad Jūsų investicijos netruks atsipirkti. Šiuo atveju gali padėti šiltnamių išpardavimas, o jei norite išsiaiškinti, ar tikrai bus patvarus šiltnamis Gaspadorius, atsiliepimai ir šį statinį išbandžiusių pirkėjų nuomonės padės priimti teisingą sprendimą.

Šiltnamiai internetu

Šiltnamiai kainos prasme – ne ypač brangus produktas. Juk šiais laikais viskas kainuoja, o šiltnamis – tikrai tas daiktas, kuriam neturėtų būti gaila, kaip investicijai. Vis dėlto, jeigu tokios sumos kol kas skirti negalite, šiltnamiai išsimokėtinai – tai, kas jums padės.

Reikalinga polikarbonatinė danga, pramoniniai šiltnamiai, o gal ieškote, kur įvairių dydžių ir tipų surenkami šiltnamiai kainos atžvilgiu atitinka kokybę? Apžiūrėkite mūsų asortimentą – el. parduotuvėje Pigu.lt. Šiltnamiai parduodami itin palankios kainomis, o gausus jų asortimentas suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą. Čia polikarbonatiniai šiltnamiai kaina traukia pirkėjų dėmesį, tačiau jei pastebėsite, kad šis ar kitas šiltnamis su akcija – jį pavyks įsigyti kur kas pigiau.Šiltnamiai pigu lt siūlo vieną didesnių pasirinkimų, tad kviečiame pasidairyti parduotuvės asortimente ir rasti tinkamą produktą.

Patogu ir tai, jog nebereikia ieškoti, kur yra artimiausia šiltnamių išparduotuvė Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje – nesvarbu, kur gyvenate, patikusius statinius galite įsigyti net neiškėlę kojos iš namų. Šiltnamiai (Kaunas, Vilnius, šiltnamiai Šiauliai – didžiausias pasirinkimas) – populiari prekė, tad reiktų apie įsigijimą galvoti kiek anksčiau, jei prasidėjus pavasariui. Polikarbonato šiltnamiai su akcija, kitų tipų statiniai, jų priedai ir polikarbonatas pigiai parduodamas internetu – užsakę patikusias prekes, artimiausiu metu sulauksite jų pristatymo nurodytu adresu. Asortimente yra šiltnamis Standart Klasika, Gaspadorius, EKO, BALCTIC LT ir daugybė kitų variantų – užsukite ir išsirinkite sau tinkamiausią, šiltnamiai akcija - laukia Jūsų!

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt

© 2008-2019 UAB „Pigu“ | Pigu.lt ™
Be UAB „Pigu“ sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.