Naudingi patarimai

Kaip įrengti šiltnamį balkone?

Didelis šiltnamių pasirinkimas
2020 01 21
kaip irengti siltnami - daigykle balkone

Daugelis svajoja patys užsiauginti daržoves, vaisius ar gardžius prieskonius, tačiau įprasta manyti, kad tokia privilegija gali pasinaudoti tik tie, kurių kieme yra bent šiek tiek žemės. Visgi, jeigu turite balkoną, reiškia, jog taip pat turite ir galimybę užsiimti sodininkyste! Šiltnamis balkone – sparčiai populiarėjanti idėja, kurios įgyvendinimui užtenka tik ryžto ir kelių esminių dalykų, kuriuos šį kartą aptarsime.

Kokių priemonių prireiks, kad balkono šiltnamis būtų maksimaliai išnaudotas?

Visi puikiai žinome, jog yra daugybė skirtingų būdų, kaip statyti šiltnamį lauke, tačiau gera žinia ta, jog nusprendę jį įsirengti balkone, lygiai taip pat turėsite labai plačią pasirinkimo įvairovę. Priklausomai nuo turimos vietos ir planuojamų sodinių, Jūsų naminis šiltnamis gali turėti šiuos komponentus:

  • Arkos. Dažniausiai naudojamos į viršų besistiebiančioms gėlėms, jos puikiai gali būti pritaikomos ir kitiems tokiu pačiu būdu augantiems augalams. Arkas taip pat pravartu naudoti sunkesniems produktams, kadangi jos yra pakankamai tvarios.

  • Atramos. Vijokliniams ar minkštus kotus turintiems augalams tai taip pat bus saugus pasirinkimas. Šias atramas labai paprastai galėsite įsmeigti į žemę.


  • Lentynos. Šie gaminiai puikiai tinka tiems, kurie nori maksimaliai išnaudoti balkono plotą – pasitelkę lentynėles, kiekvienoje iš jų galėsite pasėti skirtingus augalus. Šiam tikslui galima pasitelkti paprasčiausias sandėliavimo lentynas.