Prekių grąžinimo būdai ir papildoma informacija apie prekių grąžinimą

    

Prekes rekomenduojame grąžinti Pigu.lt parduotuvėse

Rekomenduojamas būdas grąžinti bet kurio pardavėjo prekę - pristatyti ją į Pigu.lt parduotuvę. Tai - nemokamas grąžinimo būdas tiek kokybiškoms, tiek netinkamos kokybės prekėms. Visą parduotuvių sąrašą ir jų darbo laiką tikrinkite čia.

Specialiai pažymėtas prekes grąžinti galite ir per LP Express paštomatus

Prekėms gali būti taikomas nemokamas grąžinimas per LP Express paštomatus, jei ji buvo pažymėta specialiu ženkliuku  . Toks grąžinimas - nemokamas. Šis prekių grąžinimo būdas gali būti naudojamas tiek kokybiškoms, tiek netinkamos kokybės prekėms grąžinti, jei pirkta prekė buvo pažymėta specialiu ženkliuku. Daugiau informacijos rasite čia

Prekę taip pat galima grąžinti siunčiant ją tiesiogiai pardavėjui

Jei grąžinate kokybišką prekę:

Grąžinimo būdą (pvz. grąžinimas paštu, per kurjerių tarnybą) vartotojas gali pasirinkti pats. Taikomi standartiniai paslaugos įkainiai.
Jei prekė kokybiška, tokius siuntimo kaštus dengia pats vartotojas.

Jei grąžinate netinkamos kokybės prekę:

Jei prekė netinkamos kokybės, rekomenduojame tokią prekę grąžinti pristačius ją į Pigu.lt parduotuvę. Jei neturite galimybės grąžinti prekę į Pigu.lt parduotuvę, prekę galite grąžinti naudojantis kurjerio paslaugomis. Rekomenduojame naudotis LP EXPRESS kurjerių paslaugomis. Paslaugų įkainius pasitikrinkite ir siuntą registruokite čia
Pardavėjui patvirtinus, kad grąžinama prekė yra netinkamos kokybės, jums bus kompensuojamos patirtos išlaidos. Nepamirškite, kad turėsite pardavėjui pateikti siuntimo išlaidas pagrindžiančius dokumentus, pvz. kvitą už paslaugas, mokėjimo informacijos patvirtinimą ar pan.

   

Atkreipkite dėmesį:

  • Jei prekės pardavėjas Pigu.lt, ją siųskite adresu Sausupio g. 15A, 02301 Vilnius ir apie patirtas išlaidas informuokite pardavėją Pigu.lt adresu pagalba@pigu.lt.
  • Jei prekės pardavėjas ne Pigu.lt, ją siųskite prekės pardavėjo adresu, kurį rasite sąskaitoje-faktūroje ir apie patirtas išlaidas pardavėją informuokite jo nurodyta kontaktine informacija.